November 19, 2003, 03:26:30 PM Last Edit: July 14, 2008, 11:28:01 PM by KizaLion
Zbog blizine racunam na veliku podrsku orthodox boysa!

Bice super gostovanje :ruke , jedva cekam, Bio bi greh ne otici, jer od Ljubljane do Trsta
ima oko 100 km i jos to je autoput do grane. I termin je super, je ce to biti vikend. A i nece biti frke za pirotehniku ;pljuga

Ajde, "gastosi" organizujte se da jos jednom pokazemo ko smo i sta smo na tifo-sceni evrope!

Avanti!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Kizo interesuje me kad se tacno igra tekma u Trstu?Javi mi to sto pre! namigivanje
Pozdrav,

ORTHODOX BOYS - RED WHITE POWER

Pa brate svajcarci (uz pomoc Minhena) su sad odradili Verese, OB ocekuju tekme sada protiv Laskog i Trsta (par nasih ide), dok se Sever evrope sprema za Sarloa..

Sta da kazem perverzija..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Kizo proveri ti to jos jednom 13.11 i 14.11??? mi smo ovde vec u decembru mesecu! Najbolje da se pita u reviji ili u RK za vreme odigravanja tekme! Utakmica u Trstu sigurno se igra u nedelju 14.12 a sat se ne zna jos, jer 13.12. je basket u Laskom, pa su zbog toga premestili datum rukometa na 14.12!

Pitaj za tacan sat Kizo! Treba nam pocetak odigravanja tekme, znaci kad tacno pocinje tekma!!!

Plus smo nas trojica odradili Juve-Olympiakos.

Bilo je do jaja! Grci nas gotive. Upoznali smo jednog vidjenog lika iz Misfitsa koji nam dao svoj broj i rekao kad god smo u Grckoj njegova kuca je za nas otvorena.

Menjali smo se salove i majce samo jebenog piva nije bila na stadiona. :D  Takodje i baklju koju su upalili je bio nas poklon.

Daj boze da ovo prijateljstvo jos DUUUUUGO traje.

Bice u toku dana i koja fotka


GATE 7 + DELIJE

BROTHERS FOR EVER!

Da razjasnimo, prva tekma u Trstu se prema informacijama sa www,eruohandbball,com igra 13.12. subota u 18:30, povratna :megafon  u nedelju 14.12. takodje u 18:30. Obe tekme se igraju tamo najverovatnije zbog toga da bi nas voljeni klub smanjio troskove, jer su i sa Sant galenom igrali obe tekme u gostima. ;pljuga .

VISE INFO :
http://home.eurohandball.com/_TE_komo.asp?ID=9680&gesA=%20&gesB=

www.pallamanotrieste.it   NJIHOV ZVANICNI SAJT

preuzeto sa istog:
GLI AVVERSARI DEGLI
OTTAVI DI FINALE

         Trieste, 13 dicembre 2003 alle ore 18.30
            Generali Trieste - Stella Rossa Belgrado

         Trieste, 14 dicembre 2003 alle ore 18.30
            Stella Rossa Belgrado - Generali Trieste    

        arbitri: Stegura e Fegir (UKR)

ZNACI OBE TEKME SE IGRAJU TAMO  :megafon

I da ne bude neke zabune na tekmi i oni su CRVENO-BELI :D


TIFOSI :D    www.pallamanotriestefanclub.it/  NAJACI SU :D  :D  :finger





Nemoj neko da je pipnuo Snezanu! :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Razbice ga patuljci! :D
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

A ja sam princ koji ce da  :jebanje Snezanu na belom konju dok ce patuljci da gledaju! ;pljuga

Orthodox Boys, izvinjavam se na gresci kad sam kucao 11. umesto 12. Inace sve informacije sa tog sajta su pravovremene i tacne. Inace danas ce neko da nazove RK ili Reviju (nemam broj) pa ce javiti. U Zurnalu danas nisu pisali o Zvezdi, a kamoli da igra.

Evo vratili smo se iz Laskog. Pandura bilo pun k...c prosto da ne poverujes, jer su prosle godine lose prosli  :jebanje , ovog puta su se bas pripremili ali nista znacajnijeg nije se desilo osim manjeg naguravanja.Na kraju zasluzena pobeda Zvezde uz vec tradicionalnu sok zavrsnicu,Navijanje solidno celu tekmu, forsirale su se pesme po vise minuta pevanja uz bubanj, lepa bakljada 5-6 baklji odjednom upaljeno, nekoliko dimova, naravno uz barjake, a kop je jako lepo izgledao na kraju uz sve to!
Posle tekme :flasa  ;pivo  
Toliko za sad bice i fotke a ima i vhs snimak navjanja  :D  namigivanje
Idemo na spavanje, smoreni smo do jaja, a danas  se jos pali u Trst na rukomet!

ORTHODOX BOYS - RED WHITE POWER

OB je ponovo opravdao sva ocekivanja. Steta sto su ovi na Pinku smanjili ton, ali i pored toga se pesma odlicno cula. Nije znaci bilo incidenata sa Green Bottles :D

Koliko vas ide u Trst?

Pozdrav.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Evo i ja da cestitam Ortodox Boysima, stvarno ste dobro izgledali u hali a baklje su bile pravi pogodak... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

E, ako neko ide u Trs' da mi donese jedan suskavac i kais sa indijanskim poglavicom kao kopchom.

UK Nikola Snezana ne da je pervrzna nego je to bruka...

Quote from: "UltrasLondon"E, ako neko ide u Trs' da mi donese jedan suskavac i kais sa indijanskim poglavicom kao kopchom.

UK Nikola Snezana ne da je pervrzna nego je to bruka...

Jesi dobio fJorda iz Norveske????

Gostovanje je bilo odlicno..bilo nas je 4voro iz MUNICH BEAUTYa ;pljuga  jbg dosli smo tek na poluvreme ali dobro je da smo uopste stigli..nije bilo moguce da ostanemo preko vikenda pa da zajedno sa OB odradimo TRST...nema se vremena..ali ipak 5 sati ljuljana za samo jedno poluvreme nebih svako uradio i ISPLATILO se :ruke


poz za OBoyse




______________
ne nema tog zakona koji moze da me od tebe otera...

Quote from: "Pretorijanac"Gostovanje je bilo odlicno..bilo nas je 4voro iz MUNICH BEAUTYa ;pljuga  jbg dosli smo tek na poluvreme ali dobro je da smo uopste stigli..nije bilo moguce da ostanemo preko vikenda pa da zajedno sa OB odradimo TRST...nema se vremena..ali ipak 5 sati ljuljana za samo jedno poluvreme nebih svako uradio i ISPLATILO se :ruke


poz za OBoyse




______________
ne nema tog zakona koji moze da me od tebe otera...

Stvarno ste ludi. Svaka cast. Naravno i OBima!

Svaka cast OB za odlicnu predstavu, nisam uopste ni sumnjao u vas. Javite kada preuzimamo Brdo kod Kranja da vam se pridruzimo...  namigivanje
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]