tako lose odradjen? Koliko sam obavesten, bilo je 50 nasih navijaca, ali nije formiran kop, takodje bilo je dosta cigana razbacanih po celoj hali, Nemaca oko 6000. Zasto nije bilo navijanja? Losa organizacija?

Ajd da ja dam kratak izvjestaj, posto sam bio na tu utakmicu pa i meni nista nije bilo jasno.

Koliko sam ja razumeo pre tekme planirano je nesto organizovano, tako napisano na ovaj site. Eto nas cetvorica smo doputovali iz Amsterdama da pruzimo podrsku a na kraj sam se osecao ko da sam bio u pozoriste.
Kad sam usao u arenu (par minuta pre tekme), vidjeo sam na mrezu iza gola neku nasu zastavu s parolom koji su organizatori poceli skidati, valjda posto je smetala. Eto bacio sam pogled i nisam nigde mogao da primetim neku vecu grupu nasih. Vijerujem da je ta parola bila UK-ovca al eto...mozda su bili u neki manji sastav, uglavno ja nisam nista primetio.
Dok su njemci pustali muziku...DEFENCE...bubnjeve itd, bilo mi jasno da od navijanja nece biti nista :zbunjen , zao mi je zbog toga, pogotovo kad pomislim da smo napravili oko 1000 km(i to za rukomet, cak tekma bila formalnost?!?!?). Mogli smo tako do BG-a.

Tako za sledeci put...razjasnite se na forum.  Gostovanje/Organizovano....DA il NE, da se zna!! Ako nece da bude nista nemoj onda da se stavlja poseban topic na homepage DELIJE-CAFFE-a!

POzdrav
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

Bila su samo 4-orica iz UK (nazalost) tu gde se je rasirila parola
Pobeda ili poraz nas ne zanima,
ali BORITE se za grb na grudima!

Nije nam niko rekao da sklonimo parolu vec smo je drzali "samo" nekih 1-2 minuta dok nismo bili totalno sigurni da su je igraci "razumeli" i dobro videli!
Nas 4-orica smo navijali, ne znam da li si primetio, navijali smo koliko smo mogli i na tom delu smo se dobro culi sto su i igraci na kraju pozdravili.. Kada ste videli parolu, mogli ste da nam se pridruzite.. Delija HH je to ucinio (mada lik treba drugi put da nauci bar najosnovnije pesme, jer ovako..).. Svaka pomoc bi nam bila dobrodosla.. Inace bilo je 50-ak srba ali posto nije bilo odredjenog mesta za goste bili su razbacani po celoj hali.. Steta.. Sve u svemu igraci su se borili, ostavili su srce na terenu i za to svaka im cast..
A na nama ostaje da ubuduce odradjujemo jos bolje sve te tekme po evropi i zato D.I.A. Svaka vam cast sto ste dosli!
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "D.I.A."Ajd da ja dam kratak izvjestaj, posto sam bio na tu utakmicu pa i meni nista nije bilo jasno.

Koliko sam ja razumeo pre tekme planirano je nesto organizovano, tako napisano na ovaj site.
Tako za sledeci put...razjasnite se na forum.  Gostovanje/Organizovano....DA il NE, da se zna!! Ako nece da bude nista nemoj onda da se stavlja poseban topic na homepage DELIJE-CAFFE-a!

POzdrav
Na ovom sajtu je bio POZIV da nam se sto vise ljudi pridruzi, pozivali su se "pravi navijaci", jer je pre toga bilo napisano od strane DC da je tekma samo formalnost sto je mene licno smorilo.. Svako gostovanje i atmosfera na tribinama ne zavisi od grupa vec od svakog pojedinca u kopu! Ja licno sam ove godine prosao vise od 20.000 km zbog Zvezde i na svakoj tekmi sam pruzio glasnu podrsku zvezdi.. Da ste vi to u subotu ucinili i mi bi vam prisli nije bitno ali 8 ljudi mogu mnogo vise da urade nego sto je nas par.. O tome se radi.. U buduce posalji mi PM..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Istina je da je lose krenulo od prve tekme, naime trebao je neki Vodja na zelezniku da razglasi da se ide organizovano na rukomet, sto se nije desilo, ali udarni deo ekipe je bio u Atini, tako da... rukomet je mogao da se odradi, ipak ako je moglo da dodje 1000 - 1500 ljudi na fudbal, na rukomet bi sigurno doslo bar 500 navijaca. Veliki je problem sto ovi govnari iz novina nisu nista najavili, ni utorak, ni sreda, ni cetvrtak vec su se setili u jebeni petak da objave da se tekma igra u subotu na banjici. sramota.

Verovatno da je bio povoljan rezultat na Banjici ovako bi Hamburg bio odlicno ispracen... ali nebih pisao sta bi bilo kad bi bilo.

Slazem se, ali uz klub treba biti i kada je najteze.. bez obzira na rezultat, igraci na terenu su shvatili poruku, nas nekoliko sto smo bili prisutni tamo takodje, jedni drugima smo bili veoma potrebni u ovom i ovakvim trenutcima.. Mnogi odlaze samo na tekme kada im neko kaze, kada su grupe tamo, beogradjani ili kada je kop ogroman..  A na ove "manje" (manje!?) najverniji, zato svako ko dodje na te tekme i navija ne bitno na broj ili sl. , svakome skidam kapu, da podsetim u Poljskoj je bilo takodje 3-ica cigana koji su navijali..
Neke tekme se odradjuju do bola (koliko koreografija, barjaka i parola smo napravili za tekme po Sloveniji), Slovenija npr. gde smo pored OB i mi smo stalno tu, druge po Evropi zavise samo od najvernijih.. Koliko ljudi u Evropi zaista voli Zvezdu (racunajuci i sloveniju), optimisticki receno ne vise od 50, realno max 30.. To su oni koji putuju u na te "manje" tekme, Plock, Kopar, Trondhajm, Varese, St. petersburg, Alicante, u francusku na basket i belgiju na odbojku, a da im nije tekma kod "kuce" (tj. 100 km u okolini gde zive), to su oni koji nikada ne bi rekli da bi vise voleli da Zvezda izgubi od njihovog lokalnog tima (da, postoje i takvi na ovom forumu), oni koji su lezali zbog nje i dalje su tu, ne bitno da li rade ili ne, nebitno sta drugi misle, jer je jednostavno Zvezda njihov nacin zivota a ne samo prolazni trip..  
Sto se ostalog tice svoje cine uspesi kluba, euforija, masa, autoritet i likova ekipe koja je tu, koja je razlog da se ode na tekmu. Ali slozicete se da su najverniji dusa i srce jednog kopa i sa takvim ljudima je meni licno uvek najdraze otici na tekmu, njihove su price, putesesvije i dozivljaji najinteresantniji..

Zato je meni ova tekma u Hamburgu i te kako bila draga! Bilo bi mi jos draze kada bi OB odradili neku takvu tekmu sa nama, ili kada bi nas na svakoj takvoj tekmi bilo bar 20-30.. Ali opet obicno nazalost racunica je jednostavna najverniji+euforisti+blizina odigravanja tekme+koji sport+koji protivnik+uspeh=velicina kopa. Toliko o tome!

Puno pozdrava i sve najbolje!

ULTRA KLAN
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "KizaLion"... rukomet je mogao da se odradi, ipak ako je moglo da dodje 1000 - 1500 ljudi na fudbal, na rukomet bi sigurno doslo bar 500 navijaca. Veliki je problem sto ovi govnari iz novina nisu nista najavili, ni utorak, ni sreda, ni cetvrtak vec su se setili u jebeni petak da objave da se tekma igra u subotu na banjici. sramota.

Znalo se za rukomet. Ali je i termin bio zajeban.
Ko je gladan i promrzao dosao u Zeleznik i ko nije znao kako i gde da ubije vreme do pocetka rukometne tekme, taj se vratio kuci...a i zandari su do jaja smorili.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?? ? ??? ??????? ?????? ??? ????? ?? ?????? ???? ??? ???? ? ?? ???????? ?? ??????!??????????? ???? ?? ?????? ???? ???? ?? ??? ????? ? ?? ??? ??????? ??? ?????? ??? ???? ?? ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ??? ? ?????? ??? ?? ? ????????? ???? ?? ???????!??? ????? ?? ?????? 30 ??? ??? ??????? ?????????? ???? ??? ??????? ?? ????!??????? ?? ?? ???? ????? ????? ??? ? ????? ?? ??? ??????!????? ???? ????? ??????? ?? ???????!?????????

Quote from: "Ultra klan"ali uz klub treba biti i kada je najteze.. bez obzira na rezultat, Mnogi odlaze samo na tekme kada im neko kaze, kada su grupe tamo, beogradjani ili kada je kop ogroman..  A na ove "manje" (manje!?) najverniji, zato svako ko dodje na te tekme i navija ne bitno na broj ili sl. , svakome skidam kapu,  Koliko ljudi u Evropi zaista voli Zvezdu (racunajuci i sloveniju), optimisticki receno ne vise od 50, realno max 30.. oni koji su lezali zbog nje i dalje su tu, ne bitno da li rade ili ne, nebitno sta drugi misle, jer je jednostavno Zvezda njihov nacin zivota a ne samo prolazni trip..   Ali slozicete se da su najverniji dusa i srce jednog kopa i sa takvim ljudima je meni licno uvek najdraze otici na tekmu, njihove su price, putesesvije i dozivljaji najinteresantniji...
Toliko o tome!
Puno pozdrava i sve najbolje!
ULTRA KLAN

Ja sam izvukao srz teksta , ako je vecinu mrzelo da cita , ovaj momak je napisao upravo ono sto je poenta odlaska na tekme ,
i ljubavi prema klubu , SVAKA CAST ! imas  ;pivo
Kada bi vecina bila kao on , gde bi nam bio kraj...
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...