Quote from: "vovjoda"mozes i da izbrises ovu temu

Pa neces valjda ti nama, urednicima da diktirash sta cemo da obrisemo, a sta ne??? :zbunjen
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

E mojne brisete topik,ovako je zanimljivije.Pustite decka vidite da nam najavljuje da cemo se sresti,i to je neki pomak,do sada su samo bile u opticaju sacekuse,ali vidi se da su se malo trznuli posle derbija.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Vovjodo Mishicu (grobarcicu)...  :lol:  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

bogam ko se ovdi sve javlja "vojvoda" woow  :lol:
ko takav nick ima mora a) da je neki zestok srbin
                                    b) neki klinac oko 10 godina
ili                                c) cimer od napoleona u psihijatriji

:lol:
VANTi STELLa ROSSa!!!

za Hooligana:
kao prvo ja uopste nisam pretio jer ja nisam internet navijac kao vecina ljudi na ovome sajtu i na ostalim sajtovima ja sam samo rekao dace bog da se sretnemo pa cemo videti ko je ko.
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Virtuelni navijaci... Slusaj ljakse, imas srece sto vecina ljudi na ovom forumu ima odredjenu toleranciju prema tebi jer su zeljni komeNdije i tvojih postova... koji su obelezili 1790 :) forum... Tada da ces i pored ovog "preziveti" na istom.. Nastavi da uveseljavas drustvo a ko je i koliko virtuelan imaces priliku vec u nedelju da se uveris u NS...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Tomice,Tomice,mene zanima jedna druga stvar...Kad ces vec jednom da naucis da pises?Znam da je vama siptarima srpska gramatika mnogo zajebana,ali se potrudi bar malo kad si na nasim stranicama.

  Evo,posto smo mi svi virtuelni navijaci,ajde da se dogovorimo nesto,ovako javno.Preko nekih poznanika(i tvojih dobrih drugova) 1970 kg,potrudicu se da dodjem do broja tvog tel.Onda cu ti se javiti,a ti lepo skupi tu tvoju jadnu NS groblje ekipu,pa cemo se druziti kao u stara dobra vremena.

  Nauci jezik drzave u kojoj zivis,talibanu,pa onda drzi ostalima predavanje o srpstvu.

za Jackassa:
o Srpstvu sa vama nezelim da pricam,jer smo mi srpstvo za vas izmislili.Jos malo sto je srbstva ostalo nalazi se na jugu o kakvom vi srpstvu pricate kad vam se u kompletnom sportskom drustvu nalaze homoseksualci i siptari rasim ljajic,korac,batic i ostali nemogu da ih nabrajam jer mi je muka na samu pomisao na njih.
Quotea ti lepo skupi tu tvoju jadnu NS groblje ekipu,pa cemo se druziti kao u stara dobra vremena.
dali je ovo pretnja?
Budi uveren da nas necete morati traziti nacice mo mi vas.

cigani dosovci najveca go... ste u srbiji prodajete srpske glave sudice vam cetnici!!!
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

sudice nam...  :rofl

ocemo jos :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "KizaLion"Uostalom kakve veze Ljubisa iz Brigate ima sa Vojvodinom, Radikalima, Tomislavom :D Skrece se sa teme...

Kizo,Ljubisa :D  je direktno povezan sa Ultras Lebane,a poznato je da su se posvadjali oko pomenute ZoriceH.G.-i to bas na menjacnicias...ne secam se koja je tema bila,no...

Sve u svemu-nece vise biti skreCanja sa teme! :rofl
Arsene,kad si vec tu,jos nam Alcatraz fali,pa da ........ :ruke
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Ko bude banovao Tomu ili obrisao neki njegov post umrece u najstrasnijim mukama!

ovaj vojvode el ti mozda ujak ujedno i tata  :lol:  :lol:  :lol:
VANTi STELLa ROSSa!!!

Quote from: "vovjoda"cigani dosovci najveca go... ste u srbiji prodajete srpske glave sudice vam cetnici!!!

Mislim, uvek me je zanimalo gde se drze zivotinje u zoloskom vrtu za vreme zimske pauze. Izgleda da ih salju u Novi Sad... E pa dobro, kada vec idemo u subotu u obilazak zooloskog vrta, bas da vidimo iza kog kamena ce ova zivuljka da izgmize...

Vidim, raspevana je, kao da laje, koliko mogu da zakljucim iz ovih, uglavnom gramaticki neispravnih, recenica...

Plava ciganko, ceo grad po tebi zname u crno si zavilame..  :rofl  :rofl  :rofl  Jel tako bese Tomo/ArseneVovjodo?  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "vovjoda"za Hooligana:
kao prvo

To je "kao prvo"...
A, sta je  kao drugo...??? :finger

DA BUDE BOLJE!!! RADIKALNO BOLjE!!!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

FU,kako ti nije zao da maltretiras Tomu...ovaj,Arsena Lupena (pominjanje imena strogo zabranjeno na forumu! :lol: )??? :(
Pa,ti ne znas koliko se samo namucio dok je uspeo da se registruje ovde...treba to ceniti!!! :ruke

Nego...kako je u diskoteci,Tomo?Pustise li te konacno?
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

za Remy Martina:
o kakvoj ti diskoteci pricas?

za Forever Ultras:
svi ste bre isti kad nemate nista da kazete pocnete da skrecete sa teme i da lupetate  :zatvor
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Heh Remy,
Ajde necu vise, samo neka mi prizna da je pokusao da se registruje kao Vojvoda ali su mu slova "pobegla"...  :rofl  :rofl  :rofl  i prestacu!  :D

Mogu da se kladim da je tako bilo... I jos ga nije blam da pise sa tako registrovanim nickom...  :rofl  :rofl  :rofl  :o  :o  :rofl  :rofl  :rofl

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo,priznaj-bolje i vovjoda,nego Gobar!!! :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Tomo,zao mi da te brukam ovde pred svima...sigurno ces se setiti i sam o cemu pricam!!! namigivanje
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Pa dobro Tomo,
U prvoj poruci si napisao kako nas NS glodari biJu i maltretiraju a u drugoj da cemo kod vas na istok.. Toliko o argumentima... Zanima me, da li ces na tekmu da poneses onu radikalsku zastavu sa kojom su te ovekovecili na jednom derbiju ili cemo morati po istoku da trazimo svakoga ko je laksi od sala i patika zajedno, ne bi li nasli "plavu ciganku"...?  :D

Ozbiljno, sta si ti tu napisao od argumenata? Imali ste akciju pre deset godina kada ste skinuli zastave Delija iz okolnih sela? Hrabro. Hocete li ovaj put na istok poneti 1:0? Jedva cekam da te vidim... majke mi!  namigivanje

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

za Remy Martin:
nemam pojma o kakvoj diskoteci pricas reci slobodno.


za  Forever Ultras:

to sto sam rekao vidimo se na istoku to sam rekao jer na sever idem samo kad partizan igra sa vojvodinom i nikada vise,a kad igraju vojvodina zvezda uvek sam na istoku do severa.
nacices me lako veruj mi :megafon

Quotesta si ti tu napisao od argumenata? Imali ste akciju pre deset godina kada ste skinuli zastave Delija iz okolnih sela? Hrabro. Hocete li ovaj put na istok poneti 1:0?

pre deset goodina :o iz okolnih sela :o  delije bip,delije sabac,pozarevac,delije zrenjanin itd dali su to sela :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA