Quote from: "KizaLion"

Vidim da su grobari imali neke NOVE bele majice sa crnim likom, a ko je lik daleko je bilo pa nisam provalio.

To su verovatno bili hunters-i...Oni imaju uradjene majce sa likom onog decka sto je izboden pre par meseci u Obrenovcu!

Quote from: "KizaLion"http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/derbi_basket_22maj


A ko se seca one ribe u zutom sto je bila ispod naseg kopa i setala se...  :jebanje


Ma nije bre u zutom, imala je neke zelene cipelice i cvetnui haljinu, ako mislimo na istu  :)  :jebanje

Јел неко сконто што су папагаји провукли заставу Европске уније.................оће југословени у Европу :rofl  :rofl  :rofl  :rofl . ...................него кад већ спомињете рибе ја изгубих главу док дођох до Пионира по разним возовима,трамвајима,басевима,парковима и Бога питај чега....................стварно сам се свачега нагледао јуче по улицама главног града......................још био леп дан,ма страва је било јуче,мада незнам дал сам био на неком баскет дербију да смо на терену толко добро одиграли а нас је на трибинама било мало ал да смо се опет сасвим ОК чули......................бар по томе треба памтити дерби јер ко зна дал ћемо доживети да водимо против југословена 23 разлике...................а сад што се тиче слабе посете,па ко што ортак мој каже јуче људи се заситили баскет дербија,ипак је ово 5.ове сезоне......................било би добро кад би играли с њима у плеј офу,е тад била лудница.............

Vidim da su grobari imali neke NOVE bele majice sa crnim likom, a ko je lik daleko je bilo pa nisam provalio.






Da,to su hunteri nose majice sa tim likom sto je izboden ispred skole tako nesto sto je bilo!!!!

Na onom derbiju u fudbalu kad je bilo srenje njih 200 bilo oko basa kad sam ja isao i video sam te maijice!
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "KizaLion"http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/derbi_basket_22maj


A ko se seca one ribe u zutom sto je bila ispod naseg kopa i setala se...  :jebanje


Ma nije bre u zutom, imala je neke zelene cipelice i cvetnui haljinu, ako mislimo na istu  :)  :jebanje
Maj 25 ta sto je pominjes u zelenim cipelicama i cvetnoj 'aljini mi je ortakinja  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

E stvarno je bilo extra riba... Mi smo se dovikivali sa neke dve koje su stajale na izlazu do jf-a koji je bledo gledao... Mora da su fegeti  :rofl  I ova jedna nas kao zove napolje, kao za akciju je, ali pokazuje da joj se vise svidja sta pevaju grobari... Ma bitch!!! A te sto su prolazile su mrak!!!Cvetni dezeni i to... Ma bas je bilo dobro zezanje juce, kao retko kada... Jebiga, mora malo covek da da oduska sebi, i odmah posle toga i pevanje i skakanje bude bolje...

A za majice ja sam se istripovao da su alcatraz i da imaju al kaponea kao na zastavi... ne znam, vazim za dalekovidog, ali mozda sam se zajebao ovaj put....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "neNO-Bandits-Cacak"


Da,to su hunteri nose majice sa tim likom sto je izboden ispred skole tako nesto sto je bilo!!!!

Na onom derbiju u fudbalu kad je bilo srenje njih 200 bilo oko basa kad sam ja isao i video sam te maijice!

kojih 200!?!Nisi ti  to dobro video!Njih nema vise od 20-30...Oni su iz Obrenovca,odakle i ja pa ti dajem proverenu informaciju!

Quote from: "Red Star Forever"E stvarno je bilo extra riba... Mi smo se dovikivali sa neke dve koje su stajale na izlazu do jf-a koji je bledo gledao... Mora da su fegeti  :rofl  I ova jedna nas kao zove napolje, kao za akciju je, ali pokazuje da joj se vise svidja sta pevaju grobari... Ma bitch!!! A te sto su prolazile su mrak!!!Cvetni dezeni i to... Ma bas je bilo dobro zezanje juce, kao retko kada... Jebiga, mora malo covek da da oduska sebi, i odmah posle toga i pevanje i skakanje bude bolje...

Kao из FF кад Били Брајт напушава лика преко терена на ком су они клинци играли фудбал - Свршка :) Баш су биле избламиране део текме су гледале из тунела :D
А и дебељуца са супротне стране  :lol:
Успут смо полепили пар налепница ДШ са рекламом сајта namigivanje

П.С. Кизо пошаљи ми ону слику па ћу проследити З.,он је и тражио ...

To su zapravo headhunters obrenovac, starija ekipa, prosek 25 godina, dugo su zajedno, u pravu je timmy nema ih vise od 20.

Sto se tice onih riba, bila je ona u zutom, kao i ona u cveticima (to je ona druga sa TV pored Marije Kilibarde)