Pa ljudi valjalo bi da znamo dal ce i ovo kolo biti bojkota ili ce da se ide na Vracar!???
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Na vracar se ide zasto se ne bih islo!Da li ce se bojkot nastaviti to neznam
ve prolazi ZVEZDA traje!

uh bice skupa karta za oci? :bes

Ide se,bio bojkot ili ne,u cemu je razlika,ne moze da se bojkotuje a da ostanemo kuci.

Кад се сетим само прошле сезоне, текме на Врачару...По мени једно од бољих прошлогодишњих издања, а киша је пљуштала 3 дана непрестано, а толико људи...

neno ajde ako budes isao na tekmu navijajte i za nas koji ostajemo u cacku
pozdrav
cacak je ceo crven i beo

Ne znam za vas, ali meni je odlicno bilo danas.
Mozda i najbolja tekma ove polusezone.
Obozavam kad je ovako malo ljudi kao danas...
Promovisano je i par novih pjesama (prozivanja) ali nemam sad vremena da sve pisem....

Oko 200 ljudi se danas skupilo na Vracaru. Bojkot se nastavio, ali bez izlaska na poluvremenu... Vrtele su se Zvezdine pesme koje su bile prosarane prozivkama.. Jedna nova pesma je smisljena na melodiju PTLN:
Vasi drugari, slobini zandari
nedaju nikom pricu da vam kvari
fudbalski savez, obraza nema
za navijace novi zakon sprema
ale ale ale ale ale u zatvor za navijanje
ale ale ale ale ale u zatvor za navijanje

Moci cete da je cujete kad je Kiza postavi(uz boldiran deo su prekrstene ruke).. Pohvala za Pantelica, koji je dao gol u trenutku kada se pevala pesma i prekrstio ruke zajedno sa nama..
Na pocetku 2. poluvremena je upaljeno 10-ak dimova, a zandari su odmah potom prosli i skupili sve sto su nasli u kesu  :lol:
Pri kraju tekme extra zezanje uz neke pesmice.. sve u svemu, nije lose s' obzirom da je titula izgubljena i da je karta bila 300 dinara..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Pretposlednje kolo, vracar, nikad prazniji stadion obilica od kada Zvezda gostuje na njemu... Nisam ni na trenutak pomisljao da ne idem danas na utakmicu,ali izgleda da je vecina odlucila da iskoristi dan za neke druge akcije u svom zivotu... Pocinjem od moje ekipe ljudi sa kojima idem na tekme, veliki minus za danas, sam sam isao iz kraja po prvi put unazad ne znam ni ja koliko godina... No to nije problem, tu su dugogodisnja poznanstva sa tribine pa je palo okupljanje u gradu, pa kod stadiona, lagano cirkanje, opustanje polazak na stadion...

Ispred stadiona u tom momentu mozda stotinak Delija, tu su uglavnom svi vidjeniji i redovniji likovi, nema nepoznatih faca, uglavnom... Karta 300 kinti, mala nedoumica, medjutim svi uzimaju kove i krece se sa laganim ulaskom... Pretres do detalja, ponavlja se prica sa Nbgda-a, samo sto ovaj put nije bilo vatanja za genitalije... Ipak su uneti jedan bubanj i sve bitne zastave koje se i inace kace na ogradu... Bitan pomak, posle svih desavanja i zabrana... Kasnije se na tribini pojavljuje nesto veci broj ljudi i bilo nas je izmedju 200 i 250... Glupo mi je da spominjem, ali i to je slika nase navijacke scene, vitezovi, njih 30-40 na suprotnom delu tribine, neka decurlija, uglavnom, culi su se kako vriste u pauzama neseg pevanja... Krenulo se sa standardnim repertoarom, par nasih pesama, a onda smo se podsetili bagre iz fs-a, pixija, ministra i ostale zandarsko-grobarske koalicije... I dosta solidno, jer vecina je pevala i dosli su zbog toga a ne da bi zevali sa strane... Otpevala su se i dva nova hita, a jedan od njih je na pocetku drugog poluvremena ispracen sa desetak dimova...  
"Vasi drugari, slobini zandari,
ne daju nikom pricu da vam kvari,
fudbalski savez obraza nema,
za navijace novi zakon sprema,
ale ale ale ale u zatvor za navijanje..." i
"Kad deca pevaju, zovite vuksana,
da ih po zakonu u zatvor otera,
na na na na vuksa za serifa"...
Onda Pantelic daje gol i atmosfera se dodatno usijava i krece Jedan je Pantelic Marko...Bilo je i jos nekih stihova na brzinu sklepanih... A onda i malo prozivanje cece...
Ko je jebo cecu, Vlada, Vlada, ko je jebo cecu, Vlada Mauzer....
I onda totalno ludilo iz zadnjih redova tribine...
OO God, OoO God Mauzer is retard, and you never walk alone... Mislim sta reci... Jos jednom za kraj otpevana Neka veceras svako zna...  I momci su ispraceni sa Sampioni....

Jos jedno kolo i da se zavrsi ova mucna sezona za sve nas... Fakticki danas je nastavljen bojkot, ali bez napustanja tribine, sto se tice kupa u utorak, jos uvek se ne zna da li ce se ici na utakmicu ili produziti sa starim nacinom bojkotovanja olosa jer se ceka odgovor drugova iz mup-a vezano za unosenje koreografije, zastava i ostalih dozvoljenih rekvizita... Nadam se da cemo u utorak doci na rupetinu u velikom broju i proslaviti trofej sa svim rekvizitima koji ce doprineti podizanju i stvaranju atmosfere po kojoj nam na ovim prostorima nema premca...

p.s. Nesho, zajedno smo se vratili, kad si stigao ranije da napises nesto... Svaka cast...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ja sam stvarno u velikoj nedoumici.
Kako to nastavljen bojkot,a bilo zastava,dimova,nije napustena tekma..
..nekad...sad...ZAUVEK!!!
          CuBOYS R.S. BOR

Quote from: "Sale_BORSKI"Kako to

Tako to!

Quote from: "Sale_BORSKI"Ja sam stvarno u velikoj nedoumici.
Kako to nastavljen bojkot...

Брате, ми не бојкотујемо наш клуб (дали нам подршку), нити наше играче (дали нам подршку), нити своју трибину. Бојкотујемо Савез и Државу која нам брани да на стадионе уносимо своје навијачке реквизите. Да је Делијама поново било забрањено да унесу заставе, не знам да ли би се уоште улазило на стадион или бисмо опет напуштали стадион. Овако пошто је навијачима дозвољено да унесу реквизите остали смо до краја утакмице с тим што је репертоар био подељен на навијачке песме и бојкот-песме и скандирања. Поново су се низале прозивке : "Фудбалски савезе ти си брука целе Србије", "Министре, јави се овце не би за тебе гласале", "Звездина звезда, ти ниси звездина звезда", "Спорт је новина жандарска",певана је песма "упалићу бакљу ја..." с тим што се уместо "бандо црвена" певало "пичке из савеза", затим ове нове две песме што их помињу Неша и РСФ о вукси шерифу и слобиним жандарима...тако да бојкот се наставља оном жестином колико буду биле жестоке ЗАБРАНЕ, капираш?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Иако не знам када то није било тако, јуче смо само потврдили како може да се направи лепа атмосфера, уз заставе, бубањ и пиротехнику.. иако је терен био тик уз ограду нисам видео да је икоме засметала димњада, бубањ или заставе на огради, можда им смета Брус Ли који им прети на скоро свакој текми са ограде!
п.с.само да споменем и једну велику трагедију која је јуче погодила навијачки покрет у Србији, један дечко из Пингвин Бојса(88 годиште) је трагично изгубио живот након што се педолино преврнуо у Сутомору пошто су тамо провели неколико сати пре утакмице њиховог клуба.. Милоше, нек ти је вечна слава! Ужас!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Stvarno uzasan dogadjaj.
Slava mu  :(

Quote from: "Pokloni Se I Pochni"
Quote from: "Sale_BORSKI"Kako to

Tako to!

Zasto ondma takav stav. Mi Delije iz unutrasnjosti nemamo ponekad dovoljno informacija pa je sasvim normalno da se postavlja takvo pitanje. Jel se sprema neko ludilo za kup? Trebalo bi da napravimo havariju na JNA. Samo da dodjemo u sto vecem broju, bice carski :sampion  :sampion  :sampion  :sampion

Quote from: "Nesha_cb"п.с.само да споменем и једну велику трагедију која је јуче погодила навијачки покрет у Србији, један дечко из Пингвин Бојса(88 годиште) је трагично изгубио живот након што се педолино преврнуо у Сутомору пошто су тамо провели неколико сати пре утакмице њиховог клуба.. Милоше, нек ти је вечна слава! Ужас!
[/color]SLAVA MU!
ve prolazi ZVEZDA traje!