Beograd -- Ponuda popularne i jeftine avio-kompanije "Rajan er" aerodromima "Beograd" i "Ni

Quote from: "KizaLion""Rajan er" nudi, sa svog najveceg aerodroma u blizini Londona, letove na preko 50 odredi
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Za ovo molim boga svaki dan!

Nece to nazalost kod Nas zaziveti, ugrozili bi Jat... namigivanje
Ali bilo bi dobro da bar u blizini ozivi...

...
S

?? ?????? ??? ?? ?????? ??? ?? ????? ? ???????, ??? ?? ?? ??????? ? ? ?????? ???????....???? ?? ?? ?????? ???? ???? ?? ????....???? ?? ??? ???????? ??????? ?? ????? ? ??????? ? ??? ?? ???????....??? ?? ???? ???? ? ????? ??? ???? ??? ??? ????????...???? ?? ????? ??? ???? ? ??? ??????....

? ?? ??? ?` ???????  :D

???? ?? ????? ???? ?????? ???? ?? ???????????? ???? ?? ????? ? ??? ??????????? ?? ?????.... :zbunjen ???? ????? ???? ???????...?????? ????? ???? ?? ????????? ? ????? ???? ????... :rofl


???????!!!

kad znam da trebam da platim 300-340 evra da dodjem do bg-a, pa pomisli (kako rece uk_nikola) koliko smo zedni neke konkurencije da se smanji ta pisljiva cena avio karte!!!  :bes  :bes

ovako trazimo drugo resenje da stignemo na derbi....
--ZVEZDO ZNAJ DA LUDO VOLIM TE---

U jebote.Pa ako je to tacno onda profi.A JAT ide pod stecaj.To sigurno.Mozda i ja nekad udjem u avion.  :D
..a patrole Kalabic Nikole...

Jeftin let je u modi

Cene aran

QuoteTakva avio-kompanija u Srbiji ne bi omogucila samo jeftin vazdu
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "KizaLion"Jeftin let je u modi

Tako je austrijska kompanija

Je li istina da ova Irska agencija vozi za samo 5 eurica na relaciji London-Milano  :zbunjen

Pa kakva je tu zarada :zbunjen

?? ?? ????? ????????? ?? ??? ??? ?????? ???????????? ? ???? ????????? ??????, ???? ?? ???? ?? ?? ????? ??????? ????...
:zbunjen

???? ?? ?? ????? ?? ?? ????? ???? ????? ???? ?? ?????? ????????? ????????? ??? ? ?????? ??? ??????? ???? ?? ?????. ????? ????!
????? ? Travel magazine ???? ???? ?? ???? ???? ???? ??????? ??????? ??? ??? ??? ??? ?? ?? ??? ???a (??? ?????!) ????????? ???? ??  ??????? ???? ????????? ???????? ???????, ???? ?? ???????????? ?????, ????????? ???? ???? ? ???????? ???? ????? ?? ????????
:zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"?? ?? ????? ????????? ?? ??? ??? ?????? ???????????? ? ???? ????????? ??????, ???? ?? ???? ?? ?? ????? ??????? ????...
:zbunjen

???? ?? ?? ????? ?? ?? ????? ???? ????? ???? ?? ?????? ????????? ????????? ??? ? ?????? ??? ??????? ???? ?? ?????. ????? ????!
????? ? Travel magazine ???? ???? ?? ???? ???? ???? ??????? ??????? ??? ??? ??? ??? ?? ?? ??? ???a (??? ?????!) ????????? ???? ??  ??????? ???? ????????? ???????? ???????, ???? ?? ???????????? ?????, ????????? ???? ???? ? ???????? ???? ????? ?? ????????
:zbunjen

Da ti mozda ne radis u vladi Vojislava Kostunice   :rofl

E, pa nismo dosli ovde da se vredjamo.
Nemam ja nista protiv stranih turista samo volim da ih mi ovde domacinski docekamo, pa da nam dodju opet.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ana slazem se da treba da se radi na tome da sto vise stranih turista dolazi ovde i da nama ostavljaju pare, onda bi bilo vise kesa. Svi znaju da je ovde dobra zajebanciaj na par dana i ljudi bi sigurno vise dolazili. Mi nismo isti mentaltiet kao na zapadu jer smo otvorenog srca i ako bi ryanair proradio to bi bilo super. nasa kultura je u kurcu... treba to vratiti na staze stare slave.


Quote from: "KizaLion"Ana slazem se da treba da se radi na tome da sto vise stranih turista dolazi ovde i da nama ostavljaju pare, onda bi bilo vise kesa.

Jos vise kesa bi bilo od tih stranih turista ako ne bi trosili pare na put da dolaze ovde da nam ih donose, bolje da nam postom salju pare.
Evo Nikola ce skoro.  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"
Predsednik Upravnog odbora aerodroma Ni
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

?????? ??? ?????????? ????????? Travel magazine, ?? ???? ?? ????? ???? "??? ?? ?????" :D

Ryanair ????? ????????? ?????!

???? ?????????? ?? Ryanair-a, ?????? ???????? low-cost ????????? : ?? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????? ?? ?????????? ?????????, ?????? ????????, ?????, Gatwick, ????????, ???????? ? ???????,  Ryanair ??? ???? ?? ?????? ???????? ???????????? ?? online ???? ????????? ?????! ????? ???????? ?? ??????? ?????, ??? ??????? ????????? ???????? ? ??????????? ????? ??????? - summa summarum, ????? ???? ???? ??? ??????? ?????????, ??? ?? ?????? ???? ?????? ???????. ? ?? ???? ?? - ? ?????? ????? ?? Ryanair ???????? ?????? ?????? 10.000 "????? ?????????? ??????", ???? ??????? 1 ???? ???? (????, ???????, ????? ? ??????? ?? ??????????? ???????). ?? ??????, ??? ?????? ?? ?????? ?? ???? ????? (??? ????), ? ? ?? ??????, ???????? ?? ?????? ?? ????? ? ???? Ryanair ???????? ???? ???????? ?? ?????? ???????? ??? ? ???? ?????????? ??????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ovaaaj, ne znam da li ste procitali, ali Delta planira otvaranje svoje kompanije po ugledu na Rajan i ostale. Cini mi se da su cak rekli da ce sve zavrsiti do leta i pocetka sezone godisnjih odmora. Bas me zanima da li bi im Surcin dao odobrenje? Mozda bi leteli sa Batajnice (neko mi rece da se i taj aerodrom koristi za neke civilne letove).
..baklje gore, pesma cigana...