Eeeeeeeee... To se ne rachuna kao slichica jer nema broj!  :finger


zdravpo ;)

?????????? ?? ??? ?? ?????? ??? ????? ??  :rofl
??? ?? ?? ?? ????? ?? 3  :finger

???????!!!

Hehehe, izvukao sam je malopre :)


Takodje imam duplikat Nemanje Vidica (vec mi je ponudjeno 10 slichica u zamenu za njega) i grb Meksika.

Quote from: "capocrimi"?????????? ?? ??? ?? ?????? ??? ????? ??  :rofl
??? ?? ?? ?? ????? ?? 3  :finger

???????!!!

????? ?? ??????? ????? ???? ?????...????? ????? ?? ??????.?? ??? ?? ??????? ?? ???? ??? ?? ?? ?????,???? ??? ?????? ?????? ?? ?? ?????????. namigivanje

Wiltord, Robben, Vicente, Grb Irana, Ekipe Gane, Koreje i Francuske - duplikati.

Al ste me navukli

evo kupio sam album i poceo sa skupljanjem,

Capocrimi i KL su krivi :)
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

??? ??? ?? ???? :ruke

??????? ???, ????? ? ?????? ?? ??? 3000 ???., ????? ?? ?????, ??? ? ??? ?? 1000 ??????.

???? ?? ?????? ??? ???? ??? ???? ?????, ??? 300 ????!
http://cgi.ebay.de/Fussball-WM-1974-von-Panini-KOMPLETT_W0QQitemZ6270605820QQcategoryZ8858QQrdZ1QQcmdZViewItem

Duplikati, za sada:


Nemanja Vidic
Yao Aziawonou (Togo)
Julio Cesar Caceres (Paragvaj)
Jan Venegor of Hesselink (2 duplikata)
Mark Van Bommel
Khalid Boulahrouz
Michael Balack
Alessandro Santos (Japan)
Carlos Salcido (Meksiko)
Jacek Krzynowek (Poljska)
Jacek Bak (Poljska)
Gianluca Zambrotta
Kaiserslatutern stadion
Grb Meksika
neki arapi (slichice broj 591 i 595)

Quote from: "Maj 25"Duplikati, za sada:
Yao Aziawonou (Togo)
Michael Balack
Carlos Salcido (Meksiko)

Pa za ove mozemo da se menjamo, reci npr koji ti stadioni trebaju  ;pljuga

U subotu u 17h kod cesme je zakazano menjanje. Maj 25 i ja cemo se naci nesto pre toga da razmenimo duplikate, i naravno da popijemo koje pivce  ;pivo Ako jos neko hoce da se nadje sa nama neka javi na PM.

U 16:45 kod sata na Trgu Republike ko hoce da se razmenjuje. Da se razmenimo prvo mi sa foruma, pa posle idemo da uvaljamo onim vevericama shta imamo  :D

Ako neko dolazi neka to i napishe da ne bismo chekali tamo a da niko ne dolazi.

Quote from: "KizaLion"Da nije to pianeta calcio 96/97? sa Alen Boksicem na duplerici  :D Imam taj album sa jako malo slicica, nisam poznavao nikog ko je ovaj album gotivio.

Mislim da su se u njemu nalazili i svi klubovi iz Serie A.
96 mi je ostala popunjena u Sutomoru kod tetke,nazalost nikad je nisam vratio u svoje ruke,ostatke iz italije 90 imam sa unutrasnje strane ormana-ali samo tadasnje sampione(nemce).

Uskoro cete u deltinim sladoledima moci da izvucete slike naseg voljenog kluba sa detaljima sa bitnih tekmi sto sa tribine sto sa terena,praznu marakanu iz pticije prespektive,grupnu sl.danasnje ekipe,ekipe iz 91,Piksija...

Nazalost i talibani ce imati isto to samo sto mi se cini da oni oskudevaju sa lepim i bitnim slikama :rofl

???? ??? ????? ????, ????? ??? ???? ??????? ???? ???????, ???? ???? ???? ?? ?????? ??????, ??????? ? ??? ?? ??? ???????, ??? ????? ??? ?? ??????? ?????????? ??? ???? ?????? ??????? ???? ???????, ????? ?? ???? ?? ?????...? ??????? ???? ?? ???? ??? ??? ?? ?? ??????? ???????? ?? ?????? ? ?????, ??? ????? ???? ???? ?????, ???? ?? ????? ????????? ???? ?? ??????? ?????????...? ?????? ???? ?? ????? ???? ???????...???? ????!!! ???? ?? ????? ????? ?????????, ????????? ?? ????????????...??????... :o

???????!!!

Kad dodjete do stadijuma do kojeg je dosao capocrimi znajte da ste prsli  :D

Ej ljudi pa sutra je maraton pola grada je zatvoreno kakva cesma, dajte nesto pored Mare
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

ja imam oko 40 duplikata ronaldinja,cafua grbove irana,togoa...
a u albumu imam 207 zalepljenih
kazu da najvise vredi onaj pehar svetskog prvenstva slicica br.1
najbolje sto je i cale video da skupljam pa i on kupuje :D

???? ??? ?? ????? ???????, ?? ?? ??? ??? ???????? ?????? ?? ????? ?????? ?????, ???????

???????????? ?? ??? ??? ????? ?????,????? ??? ????.??? ??? ;pljuga

???? ???? ??? ?? ?????, ????? ???? ????? ?????? ? 17.30 ?

Ja stizem!!!
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007