Сутра сви у Земун... Не треба посебан позив, за оне финансијски слабо стојеће лепа вест, ако је истинита, улаз за џ... Време је мало незгодно за радни народ, али стижемо...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Четири после подне
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Било би лепо када би они који не раде ушли раније како би нама, који морамо да бежимо са посла, омогућили бржи улаз namigivanje .
..baklje gore, pesma cigana...

@Kiki

Ja ne radim sutra tako da odoh sad na stadion da zauzmem red... :D
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Данас ћемо видети ко је прави... За "гостовање" на које може да се оде градским превозом или колима и које не кошта ништа нема изговора... Ко ради стиже бар на друго полувреме, остали зна се...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "banne"@Kiki
Ja ne radim sutra tako da odoh sad na stadion da zauzmem red... :D
То се зове "дух заједништва" :D .
..baklje gore, pesma cigana...

Солидно одрађено гостовање.На почетку стандардан репертоар песама, али навијање није било баш на неком нивоу, вероватно је доста утицала и киша.Цело прво полувреме некако сморено навијање.На почетку другог полувремена добра димнијада коју као и на претходним утакмицама прати песма Још једна победа и титула.Цело друго полувреме сморено навијање као и у првом, једино је за похвалу Еври го који је мало подигао атмосферу и довикивање са западом. ;pljuga
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Iznenadio me je broj ljudi u Zemunu. Posto sam zakasnila 10-ak minuta, morala sam da odem cak do kraja tribine kako bih zauzela mesto (mislim da nas je najvise bilo u poslednjih par sezona).
Navijanje je u prvom bilo pomalo beskrvno. Pevalo se sve vreme, ali nekako bez zara.
U drugom se u jednom periodu sjajno pevala "jos jedna pobeda", ali je tu napravljena greska jer je prekinuta kratkotrajnim skandiranjem "muslimani". Pesma je nastavljena, ali to vise nije bilo to. Rekla bih da je najbolji period navijanja bio kada smo ostali bez dvojice na terenu.
"Ja volim tebe ludo" je lepo prihvacena i lepo otpevana.
U prvom poluvremenu krajnji deo tribine nije stalno ucestvovao u pevanju, ali se u drugom delu to popravilo (tada je tamo stajala starija ekipa).
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"U drugom se u jednom periodu sjajno pevala "jos jedna pobeda", ali je tu napravljena greska jer je prekinuta kratkotrajnim skandiranjem "muslimani". Pesma je nastavljena, ali to vise nije bilo to. Rekla bih da je najbolji period navijanja bio kada smo ostali bez dvojice na terenu.
Кад мало боље размислим, можда се певала "ја волим тебе лудо". Небитно, направљена је грешка што је прекинута.
..baklje gore, pesma cigana...

Quoteali je tu napravljena greska jer je prekinuta kratkotrajnim skandiranjem "muslimani"

vjerovatno sam neupucen, ali kome je ovo bilo okrenuto? groblju ili?

Navijacima zemuna posto su se par puta klanjali kao muslimani na molitvi pevajuci neku njihovu pesmu valjda.

A ja nisam bash najbolje shvatio njihovu parolu?

A ovu utakmicu cu pamtiti i po keru koji je stajao na ulazu i vikao
NE GURAJ ME :finger
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Нажалост имао сам прилику да учествујем у још једном добром издању Делија тек од 40-ог минута... Прво што ме је затекло онако неочекивано је скоро пуна трибина а после мене људи још увек долазе... Уби нас тај посао... Кики је већ споменула а и мени се чини да је ово један од бољих долазака у Земун у последњих неколико сезона... Тих 5-10 минута првог дела којима сам присуствовао је певано стандардно добро, чак ни претходни пљусак није много сморио људе, једноставно дошло се да се навија и помогне екипи да победом покаже да може и мора боље...

Други део игре почиње димовима и бакљама... Уз Још једна победа и титула... Пева се добрих петнаестак минута... Било је пар добрих дозивања са западом који је такође био пун, добрим делом су тамо били они који воле наш клуб... Ја волим тебе лудо се већ усталила и одлично је отпевана... Тај прекид са скандирањем "муслимани" ме је за моменат сморио, али стварно су претерали са тим клањањем па је морао ипак то неко да им предочи... У другом делу између осталих стандардних песама пар пута се запевала и добро је звучала Нека вечерас свако зна...

На терену овог пута много веће залагање и боља игра, али замало да нас судија покопа својим чудним одлукама... Добио је пар порука: Ми Цигани сви умемо ко не слуша да бијемо, Пи.ко ћелава... Уз песму и подршку до самог краја, ипак је извојевана победа у веома битном тренутку за све нас, момци су испраћени са Шампиони и наравно мало подсећање на предстојећу утакмицу: Фудбалски био храм... А Делије настављају у свом сада већ препознатљивом стилу, масовно, гласно и сваки пут све боље и боље...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "banne"A ja nisam bash najbolje shvatio njihovu parolu?

A ovu utakmicu cu pamtiti i po keru koji je stajao na ulazu i vikao
NE GURAJ ME :finger

Taj konj je posebna prica. Vidjao sam ga i ranije, uvek je nesto kao nadrkan i uvek me nasmeju njegovi pokusaji da "zavede red".  :batine

Надркан јер му комшија кући кара жену,а он мора да се мучи да заведе ред испред и на стадиону! ;pljuga  :rofl
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!