Prihvatili su ih licemeri, jebem im mrtvu mater. K'o da je neko nesto drugo i ocekivao..ali ocitali si im jako ozbiljnu lekciju u saopstenju...ahahaha. Koje su to funjare..pa ovakvim ishodom je realno kaznjena Zvezda (ili Kork), igramo sa ekipom koja treba da ide direktno u ls...
..кажу да причам много...

Пошто се још нијие завршила текма са корком, а уефа одлучила да игра милан, кључ.

Откључавам топик. Ипак играмо са Миланом.

Objavljeno je na sajtu Milana da karte za utakmicu u sredu kostaju 10 evra, osim jedne tribine zvane Primo Anello Rosso ciji upad na istu kosta 30 eura.

Po izjavama fudbalera vidi se da nisu bas najsrecniji sto igraju sa nama.

Izgleda da ce u napadu igrati Djilardino i Pipo Inzagi. Ovaj drugi me ne brine jer zna da daje samo otpatke od golova.

Да али пријатељу мој Кизо наша шупља одбрана је идеална за те отпатке које користи Инзаги... Дај Боже па да ме демантују...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Inzagijeve fore su davno provaljene u Evropi ali mi se cini da je prevelik lisac za Joksimovica i Bisevca.

ja se samo plasim da ne povedu u prvih 20-tak minuta ako to izguramo mislim da mozemo da se nadamo povoljnom rezultatu.

Quote from: "Maj 25"Inzagijeve fore su davno provaljene u Evropi ali mi se cini da je prevelik lisac za Joksimovica i Bisevca.


Milanov problem je to sto Joksimovic nece ni igrati ;pivo

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "Maj 25"Inzagijeve fore su davno provaljene u Evropi ali mi se cini da je prevelik lisac za Joksimovica i Bisevca.


Milanov problem je to sto Joksimovic nece ni igrati ;pivo
Mozda nece, ali ce ga zameniti Gaj, covek je skoro dosao, a da bi se odbrana uigrala treba pre svega vreme! To mesto drugog stopera uz Randjelovica me najvise brine! Inace sam optimista pred prvi mec, Milan je u raspadu, ovakav kakav je sada nije ni senka proslogodisnje ekipe!

Quote from: "slawisha"Milan je u raspadu, ovakav kakav je sada nije ni senka proslogodisnje ekipe!

A sto nije ni senka proslogodisnje ekipe . Fali Sevcenko i ko jos (od nekih bitnijih igraca) ? Jedina nasa prednost je to sto se njihova ekipa skupila pre dva dana . Bilo kako bilo i ja sam optimista i svi treba da budemo!

U raspadu su i iz razloga sto im u prvom mecu ne igra kompletna odbrana.

Ja glasam da se ovaj topik zatvori do srede uvece.

Za one koji ce otici, a ukoliko ne prate vesti na zvanicnom sajtu, par korisnih informacija (ignorisite deo o vizama, sere):
"Знамо да постоји велики проблем око виза и учинили смо све што је у нашој моћи да се навијачима изађе у сусрет. Могу да кажем да стадион Сан Сиро у првом сусрету сигурно неће бити испуњен до последњег места јер су у Италији у ово доба године скоро сви на годишњим одморима. Такође је важно рећи да ће навијачи Црвене звезде улазнице за меч моћи да купе на Сан Сиру по цени од 10 евра. Навијачи Црвене звезде ће бити смештени на трећем нивоу северне трибине, а приликом куповине улазница неке траже оне за улазе број 45 и 46", напоменуо је Гандини.
..baklje gore, pesma cigana...

Ja cu poceti ipak malo prije od srede navecer:

Милан ће највероватније бити ослабљен на првом мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона против Црвене звезде, који ће се одиграти прекосутра на стадиону ,,Сан Сиро", како ,,росонери" називају свој фудбалски дом. У јединој досадашњој пријатељској утакмици од почетка припрема, Милан је савладао четвртолигаша Лечо са 2:0. Стрелци су били Инзаги у 28. минуту из пенала и ,,резервиста" Боријело у финишу сусрета.

За Милан нису играли повређени одбрамбени играчи: Неста, Каладзе и ветеран Малдини, који није ни лиценциран за утакмице са Црвеном звездом. Мало је вероватно да ће се Неста и Каладзе опоравити до првог дуела у Милану, а иако у тиму није био ни Бразилац Кака, он је ипак на списку лиценцираних играча Милана за треће квалификационо коло за Лигу шампиона.

Njihova nespremnost (tek treniraju 2 nedelje valjda) i tzv. druga odbrana i jesu nasi aduti. Na nama je da u 1. tekmi izborimo dobar rezultat, a onda u revansu kako nam bude, jer ce se dotle sigurno bolje pripremiti!

Da li jos neko ima isti utisak kao i ja, da ce se Joksimu, Perovicu i Panticu odseci noge na San Siru ? U tom smislu, jako je vazno da ne primimo brzi gol, jer onda moze da bude punjenje. To znaci da cemo sigurno igrati sa jednim spicem, i da ce sredina morati da sprecava ulazak lopti u zonu odbrane. Pa koliko izdrzimo. Jedan dobar prekid za nas bi mogao da bude bar jedan gol za nadu. Mada mislim da ce sredina solidnije izgledati nego protiv Cork-a, iz prostog razloga jer ce Milan igrati u svakom slucaju otvorenije.

Naravno da je preteško gledati protivnika pred svojim golom pogotovu kad u odbrani imate Joksimovića i Pantića.
Bolje da igra ovaj Gaj kolko god bio nespreman nego Joksimović.
Uzdajmo se u odlični vezni red i napad i naravno u to da možemo dati gol na''San Siru''.
Žao mi je što za Jankovića nema mjesta.
NAPRED ZVEZDO DO LIGE ŠAMPIONA!!! :ruke  :ruke  :ruke
color=red]FxCxRxSx[/color]

MILAN-RED STAR BELGRADE TICKETS SELLING LIKE HOT CAKES
8/7/2006
MILAN – Over 12,000 tickets were sold today for the first leg of the third preliminary round. That's about as many as were sold for April's Milan-Barcelona match. So far a total of 23,000 tickets have been sold for Wednesday's Champions League clash.


Sa sajta AC MIilana.

Quote from: "Rion"Naravno da je preteško gledati protivnika pred svojim golom pogotovu kad u odbrani imate Joksimovića i Pantića.
Bolje da igra ovaj Gaj kolko god bio nespreman nego Joksimović.
Uzdajmo se u odlični vezni red i napad i naravno u to da možemo dati gol na''San Siru''.
Žao mi je što za Jankovića nema mjesta.
NAPRED ZVEZDO DO LIGE ŠAMPIONA!!! :ruke  :ruke  :ruke

по мени можда најбоље да игра Туторић...Јоксимовић после онолико грешака и лоших игара има велики притисак,Гај дефинитивно није спреман и та неспремност може довести до неке кобне грешке док Туторић је млад и сигурно би имао велику трему али мислим да је најбоље решење  овом тренутку.

Па кад већ играмо на Сан Сиру онда нека буде пун стадион и овде и тамо!

Па ако та атмосфера не мотивише играче ништа неће!

Quote from: "Rion"Naravno da je preteško gledati protivnika pred svojim golom pogotovu kad u odbrani imate Joksimovića i Pantića.

Sta fali Panticu , decko igra sasvim solidno

Quote from: "Rion"NAPRED ZVEZDO DO LIGE ŠAMPIONA!!! :ruke  :ruke  :ruke

Pozlatila ti se ova!