Tako je dobro videti vas opet......... počinje jedna pesma a i ovaj moj post, video sam dosta starih drugara Kizu Lionca, Orto deliju, ......., ali su zato neke drugarice malo otišle do mora do Herceg Novog da se brčkaju :( jel tako Lucky Star i Teta Mila?
Što se tiče tekme mogu i MORAM biti zadovoljan prikazanim i nadam se da će kao što neko reče pre mene zvezda odjeknuti Evropom kao oni topovski udari koji su sinoć bacani ! :sampion
Delije Pozdrav!!!!!!

Лепа увертира за нову сезону. Надам се да ће навијачки, бити још боља од претходне.

Ono sto mi se bogami bas svidelo je brojnost koja je za nase prilike bila daleko iznad proseka.Dobro smo napunili dve tribine koje su bile pustene u prodaju.Sto se nase tribine tice,pevanje i atmosfera je bila ona prava samo u prvom delu tekme,znaci po mom nekom zapazanju cak ni celo prvo nije odradjeno kako se od nas ocekuje.Valjda su ljudi zeljni utakmica svu energiju potrosili na tom pocetku kada je stvarno grmelo.O drugom poluvremenu necu ni da pricam,tako ne sme da se navija u narednoj sezoni,tek na momente dobro.Kao da su se svi izduvali na pocetku tekme,a ostatak iskoristili za pricu,zezanje sa drugarima sa tribine.
Stvar koja mi je malo zasmetala je ta sto smo previse paznje posvetili onim mucenicima iz kaveza,uredu je da se provuku standardne pesmice iz naseg repertoara kada dolazi "banjicka drolja" ali mislim da smo previse vremena potrosili na njih.Mislim da nisu vredni toga,nama pocinje nova sezona,mi krecemo u velike pohode ka evropi i novoj tituli,nova ekipa,nov trener,smatram da smo trebali da se usresredimo na to i da njima pre svega pruzimo podrsku pred novu sezonu,jer im je svakako potrebna...Ne kazem da to i nismo uradili,ali previse smo obracali paznju na druge stvari i druge ljude koji su toliko mizerni i smesni da im je privilegija i da im pevamo i prozivamo ih.
Sto se tice nove pesme ja sam realno odusevljen,prava pesma u nasem faznonu,mislim da ce brzo zaziveti i da ce se mnogo pevati u narednoj sezoni,svaka cast za onog koji je smislio.Takodje mi nije jasno sto smo pevali "You will never walk alone" u jednom trenutku,smatram da je to sranje i da je to promasaj.Uvek smo bili oreginalni i koji ce nam kurac to.To je sibol Liverpulovih navijaca,a takodje tu pesmu pevaju i navijaci Seltika,dakle ne treba nam ta pesma u nasem repertoaru...
U svakom slucaju nova sezona je pocela,hocu svima da pozelim srecu i nadam se da cemo i ove sezone proziveti mnogo lepih trenutaka zajedno i da cemo opet mnogo slaviti ! ! !
;pljuga
_________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "petar-DELIJE024"Него... Јесте приметили да се RSFC канда нешто узјогунио кад је певано ''Марш на Бањицу...''

Mrzim Rad... al' sto volim Banjicu  ;pljuga

A нико ништа за песме на полувремену и крају утакмице, које су се пуштале са разгласа?

Novi set pesama sa Severa!
Cini mi se i sa par starih pesama sa svim ovim iz prethodnih sezona...u svakom slucaju dobra stvar.Samo jos da dodjem do diska.

Uskoro ce biti u prodaji disk . Svakako ce te biti obavesteni u vezi toga. A sto se tekme juce  tice solidno odradjena nista posebno mada je moglo biti mnogo,mnogo bolje koliko nas  je bilo na  Severu .Mislim na navijanje pre svega. Opet je bilo raznih debila koji neznaju ni gde su dosli ni kako da se ponasaju na tribini.To se mora nauciti pameti. Kako li ce biti u sledecim tekmama koje su ispred nas videcemo ali mora bolje i bice bolje :)

Quote from: "radomir"A нико ништа за песме на полувремену и крају утакмице, које су се пуштале са разгласа?

Slab je bio razglas sa zapada pa pola nisam mogao da razaznam. Cuo sam "Marakana dal je puna" i "Na svoju veru na svoju zemlju" i dobro je zvucalo.

Ja isto sam primetio al nisam mogao da provalim nista sa razglasa,sve nekako nerazgovetno,ali prepoznao sam samo "Moj tim je prvak bio".I ajd ljudi pricajte gde ima to da se nabavlja i posto je???
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "goblins"Uskoro ce biti u prodaji disk . Svakako ce te biti obavesteni u vezi toga.
gt; > > ШИД < < <

Kolika ca biti cena CD. Nisu bile lose pesme, ali ih ne treba pusta pre tekme, jer mi treba da pevamo a ne pesme sa CD. :nene

Pa i dosad su se sa razglasa pustale Dobro znaj,Ponos grada i druge pesme,ne samo na fudbalu nego i na rukometu,basketu...Ne vidim kakve to ima veze sa tim sto mi te pesme kasnije pevamo?! :zbunjen

Bice prozivanja na nekim tekmama, pre meca a ono drnda li drnda. Slazem se ja da to puste malo pre meca, a ne dok fudbaleri se slikaju i rukuju, tada to nije potrebno. Pesme nisu lose, cak su sta vise odlicne. Mozda se ne slazete samnom ali to je moje misljenje ;pljuga

sramota je da se na tekmu dolazi do drugog poluvremena.. ako se nekome zeva i ako se plasi da ne prehladi bubrege, na zapadu je bilo jos mesta.. sramotan je bio odnos pojedinaca sinoc..
petre, sledeci put grizem..
Quote from: "archer"Kolika ca biti cena CD.
I da bude 1000 dinara, nemoj neko da se usudio da okaci neku pesmu, skine sa nekog sajta, nareze cd ortaku.. ako vidite na ulici kopiju cd-a, slobodno sve pokupite, izlomite i ubacite u prvu kantu..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Kako vam zavidim svima koji ste bili na severu na premijeri. Hajde jos se potrudite da prezimimo u Evropi pa da mi ne bude zao sto nisam U BG...

Pozdrav svima i...


ZVEZDO ZGAZI IH SVE!!!


Quote from: "GOX SMCZ"Cena je 400 dinara koliko znam.
samim tim je veca sramota da se desi nesto od onoga sto sam gore naveo..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!