Kao sto sam i ocekivao Gaj je danas bio u startnoj postavi i time je zasluzio i preoteo mesto retardu Joksimovicu... Igrac je pravi. Perovic danas nije bio glumac od pocetka, nego je igrao Basta na strani. U vezi Jankovic, Milijas i Blago... Idealno ali bi Jankovica mogao da menja Tadeu.

Ovakav tim bi trebalo da istrci u sredu. Milovanovic nije ni bio u protokolu. S obzirom da smo im dali 2 gola Bajevic je malo promenio taktiku i uveo retarda Krivokapica kao i Joksimovica i Perovica a Bastu je prebacio u vezu...

E da smo doveli Gaja samo 10-ak dana ranije... Jos je nespreman, tako da se bojim da nece biti od velike koristi na San Siru! Mada i kao takav je bolji od onog konja nad konjima!

Кога боле курац шта зека  и бјека раде???

Ja koliko sam skontao Gaj je napravio 2 kardinalne greske,ali su nas Bisevac i Randjelovic spasavali...doduse i Joksa je zasrao jednom kad je Bisevac dobio crveni,ali svejedno....takve greske se ne prastaju protiv ekipa kao sto je Milan.Dace Bog da bude sve dobro!

Quote from: "KizaLion"Ovakav tim bi trebalo da istrci u sredu. Milovanovic nije ni bio u protokolu.

Nije bio u protokolu jer je suspendovan zbog crvenog kartona u finalu kupa od prosle godine.

Cini mi se da  je Gaj relativno dobro odigrao posto nije prakticno ni imao pripreme, a ovo mu je tek prva utakmica sa prvim timom. Deluje kao da se previse voli poigravati kad ima loptu kao zadnji, a to protiv Milana nece moci tako.
S druge strane cini mi se da je Bisevcu forma u usponu i da mnogo bolje igra nego prosle godine.
S deset igraca, rezultat od 2:0 i to prva utakmica, solidno za pocetak.
Срце на терен ...

Cini mi se da ce biti potrebno da nasa zadnja linija odigra utakmicu zivota u srijedu.
Sredina terena i napad su sasvim dobri, ali pitanje je da li ce to biti dovoljno...
Samo da Bog pomogne pa ne primimo vise od 2 :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Ako dadnemo  3 komada, mozemo lako primiti 2 :D  zar ne?

Ako bude srece i samo hrabro, pa sta bude....Bolje izgubiti muski od Milana, nego igrati ko kurva kao ovi nasi jadnici na SP i opet se obrukati....

Najvise me je strah odbrane, jer ako oni zabrljaju na pocetku meca(NE DAJ BOZE), onda moze svasta da bude. Najbolje bi bilo da u srijedu ne igra Joksimovic, od njega prijeti najveca opasnost  :)
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Nisam znao gde da stavim ovu vest, verovatno joj je ovde mesto.


Neverovatna vest odjeknula je danas Srbijom: Stefan Babović, do skora igrač Partizana, na dobrom je putu da uskoro postane igrač Crvene Zvezde!!!!

Naime, otac mladog igrača Milija, stupio je u pregovore sa predsednikom crveno-belih Draganom Stojkovićem oko transfera svog sina u redove šampiona naše zemlje.

Stojković nije želeo da komentariše ovu informaciju, dok je Babović već izjavio kako nema ništa protiv da obuče dres večitog rivala!

Prema nekim beogradskim medijima transfer je gotovo siguran, te će crveno-beli dobiti veliko pojačanje iz redova večitog rivala Partizana.

Nema sumnje, najinteresantniji prelazni rok u našem fudbalskom prvenstvu u poslednjih 15-tak godina.

Sa sportskevesti.net



STA RECI?

Quote from: "crveno beli svet"STA RECI?

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Kao da se samo on pita?

On nema nista protiv?  Budala...

Moze jedino u Jedinstvu sa Uba da igra. Zvezda je previse veliki i dobar klub za njega.

ne bi voleo da ga dovedu pa makar ne znam sta da se desi...ne treba nam.

Ma neka dodje jer i onako nece kostati ni dinara a imamo dosta mesta na tribinama pa moze da pravi drustvo Mudrom,Joksimu,Krivom i ostalim bolidima a ako stvarno nesto vredi kasnije ga mozemo i unovciti cisto za nove wc solje na Mari....

Ja sam stvarno bez komentara. Cuo sam da mozda ide u OFK nama ne znam da li treba ali ako su vec nove wc solje prioritet onda neka dodje :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "nikola82"Ma neka dodje jer i onako nece kostati ni dinara a imamo dosta mesta na tribinama pa moze da pravi drustvo Mudrom,Joksimu,Krivom i ostalim bolidima a ako stvarno nesto vredi kasnije ga mozemo i unovciti cisto za nove wc solje na Mari....
Фора је у томе што не вреди,већ је татин син(син власника Верано моторса,годинама спонзор партизана),па је зато уопште добио прилику да игра,а наравно наши ''објективни'' новинари,међу којима и Никола Симић су га сматрали новим асом партизана,тра,ла,ла,ла,будућом звездом српског фудбала,тра,ла,ла,ла.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Nikako nam ne treba taj tatin sin , koji glumi ludilo jos od mladjih kategorija ( kao najbolji je) . Zvezda je preveliki klub za njega , pojeo bi ga mrak ovde

Znam Babovica iz vidjenja, decko mrzi Zvezdu tako da ne nosi uopste crveno, ne jede paradajz, papriku, i ostalo... on da igra u Zvezdi?  :rofl


Nije valjda Piksi toliko prolupao da dovodi grobarski otpad?

А у чувеном "високотиражном" дневном листу курир (данашњи број) вест да Радоњић стиже у Звезду!!!

Која су ово ложења... Шта ће нам бре они...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "