Neredi Lokomotive u Moskvi ce se naci na dnevnom redu disciplinaca u UEFA, kao i ponasanje Galatinih navijaca.

Turski navijaci su na stadionu u Istanbulu tokom gostovanja Olimpijakosa uzvikivali politicke slogane, a velika zastava bila je istaknuta ispod centralne loze. Na njoj je bila nacrtana karta Grcke, Kipra i Turske. i natpis upucen gostima iz Atine - Ukoliko zelite mir priznajte TRSK.



P.s. Sliku sam morao da skeniram, nigde je nema na Internetu. Tesko da mogu naci kakav normalan sajt sa dobrim slikama. Bilo bi dobro kad bi napravili nesto za Kosovo usrali bi se Siptari dole.

jel znas mozda koliko je bilo olimpijakosovih navijaca u Istanbulu?

??? ????? ???? ????? ? ?????????. ????? ?? ????? www.gate7.gr ??? ?? ???? ???????? ??? ??????????????.


Malo ih je bilo! Zadnje sezone je Panatinakosovih navijaca bilo oko 2.000 i bilo je dosta nereda izmedju njih i turaka! A i tada je bila politicka provokacija od strane turaka!

Provalite ove likove na slici.Ja sam vise ocekivao od njih ovo je bruka, svaki drugi seta kameru a uuuuuuuuu

Ma ovo su turisti, vidis da su ispod njih i turski simpatizeri (zuto crveni). Ili ja gresim?



Ovo je bilo na njihovom sajtu kao provokacija!


Trazim jos neke slike od prekjuce, al tamo se prijavio na sajt od gate7 i nista nonstop trazi neki login.. ako neko ima slike iz grcke nek stavi!!!

samo da dodam:




mogao bi cak neko da prevede ovo na grcki!

samo da dodam:




mogao bi cak neko da prevede ovo na grcki![/quote]



Da se prevede na grcki ili sa grckog????

"Konstantinopouli einai elliniki" Konstantinopoli je Grcki
"Tourkos kalos, mono nekros" Dobar Turcin, Mrtav Turcin