Zaista smo slabo poceli ovo prvenstvo. Posle mrsavog remija u kuli, usledila je bleda igra protiv Vozdovca na Marakani gde smo tek u poslednjih petnaestak minuta osigurali pobedu. Treca, poslednja utakmica je ova jucerasnja u Cacku koja nam je otvorila oci. Sa ovakvom igrom nasih fudbalera opravdano cemo strepiti za ishod svake utakmice u domacem prvenstvu, pogotovo na strani.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Problem je i to veliki u pristupu igraca na tzv. malim utakmicama. Neki nedostatak motiva ili sta vec... Pa ne mozemo da im odnesemo na svako gostovanje pun Sever. A ovo sto je Kiki napisala za Adzica je vrlo interesantno, i moze sva svasta da znaci.

Ocigledno da svi jedva cekaju da se prodaju,pa neverovatno kako su celu utakmicu odigrali bez kapi znoja,vidi se da i Zigic u zadnje vreme glumi veliku zvezdu i da mu je jedini cilj da ode iz Zvezde bez obestenja...Jednostavno nije nam trebao Zenga zabar vec neki Nemac koji bi barem zaveo red i disciplinu u ekipi :(

Po mom misljenju,problem nije ni teren ni sudija,nego odredjena grupa igraca u Zvezdi koja ne zasluzuje da bude tu gde jeste...
Ta grupa je predvodjena mister Joksimovicem,decko veze s vezom nema...Nastavlja se sa Mudrinicem,balvanom neopevanim!
Ne kapiram da nikom u klubu ne dodje iz dupeta u glavu i da protera bagru!
A koliko su nam igraci `pametni` dovoljno govori podatak da jedina 2 reprezentativca nece imati pravo igranja sa bragom zbog kartona u tako vanoj utakmici sa interom (7-1)!

Ne kriviti ni Piksija ni Zengu, jer su za ovu sramotu krivi igrači, koji, kao sam ovde već video, misle da je dovoljno da se pojave na terenu pa da pobede. Dakle, nije bilo moguće tek tako oterati te kretene jer se zamena za njih teško nalazila, pa su ostali razni Mudrinići, Joksimovići, Perovići, Ranđelovići... Sa ovim timom, a to sam već jednom rekao, ni Kapelo ne bi bio bolji. Sreća naša pa ni groblju ne cvetaju ruže.
Izgleda da će OFK biti šampion... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Crnce na teren, hoćemo crnce na teren... :megafon



zbilja gde su 2 pojacanja ú odbrani o kojim se pisalo citavo leto skoro??

gde je brazilac??  gde je dromani/dramani ili kako se vec zove???

Meni je na neki nacin drago sto se protivnicki igraci ponasaju tako prema nasima (npr. bez respekta ih udaraju bez obzira da li imaju loptu ili ne). Valjalo bi da se nasi manekeni naviknu na cinjenicu da drugi grizu protiv njih, da to sto su oni Zvezdini igraci druge ne plasi, vec dodatno motivise. Nasi igraci zive za evropske utakmice, tu su menadzeri, skauti, a ove "male" iz domaceg prvenstva su kao nebitne ili su im ispod casti jer njih satro traze veliki evropski klubovi. Znaci glavni problem je u glavama nasih igraca, ali kao sto je vec pomenuto nista manji je konstantno igranje pojedinih koji stvarno ne zasluzuju Zvezdin dres. Nikako mi nije jasno kako mogu da igraju Perovic i Mudrinic, a Trajkovic sedi na klupi... Takodje i pitanje golmana, upropasticemo Stojkovica neigranjem, a steta je, decko je stvarno talenat i u godinama je kada treba da izraste u vrsnog golmana, a to moze samo igrama u kontinuitetu. Tek o pnasanju ne treba trositi reci, o zutim kartonima zbog prigovora... Za tako nesto bih odredio visoku novcanu kaznu pa bi naucili da se kontrolisu. I igraci i trener...

Jel moze neko da mi objasni zasto nasi Nigeri neigraju??????`

Trebali bi oni da dobiju opet malo preko picke to je moje misljenje.

Quote from: "UK_Nikola"Jel moze neko da mi objasni zasto nasi Nigeri neigraju??????`

Trebali bi oni da dobiju opet malo preko picke to je moje misljenje.
Ganac ne igra jer je otputovao u ganu valjda da zavrsi neke papire (kako se ta fora isfurala vise),a Da silva...to je vec misterija...

A dal bi trebalo da dobiju preko picke...ne znam,malo bi varvarski bilo da posle svakog loseg rezultata dobijaju vaspitno-popravne mere  :) To je moje misljenje.

Quote from: "slawisha"
Quote from: "UK_Nikola"Jel moze neko da mi objasni zasto nasi Nigeri neigraju??????`

Trebali bi oni da dobiju opet malo preko picke to je moje misljenje.
Ganac ne igra jer je otputovao u ganu valjda da zavrsi neke papire (kako se ta fora isfurala vise),a Da silva...to je vec misterija...

A dal bi trebalo da dobiju preko picke...ne znam,malo bi varvarski bilo da posle svakog loseg rezultata dobijaju vaspitno-popravne mere  :) To je moje misljenje.

Znas ti koliko treba vozom do gane i nazad?!  :)
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Danas ko god je prelistao stampu mogao je primetiti jednu zanimljivost. Sve novine (bar one koje sam ja citao) prozivaju Zengu, maltene ga teraju iz kluba i otprilike sve svaljuju na njega... Naravno pominju njegovo divljacko ponasanje i ulazak na teren, a on je usao da SMIRI sopstvene igrace i to dok je utakmica bila u prekidu.
Ne mirisu ga ovi nasi novinari uopste...

Ja sam zapazio da ga posebno ne mirise nikola simic iz zurnala,degen i kad se birao piksi za predsednika osuo je drvlje i kamenje po njeme,pa sad to radi i po zengi...
Degen ima nesto protiv zvezde!  :boks

Quote from: "boca"Takodje i pitanje golmana, upropasticemo Stojkovica neigranjem, a steta je, decko je stvarno talenat i u godinama je kada treba da izraste u vrsnog golmana, a to moze samo igrama u kontinuitetu.

Upravo tako! Gledao sam Stojkovica na treningu, nisam mogao da verujem sta sve moze da odbrani! On je trebao da bude nas prvi golman, ali ovaj majmun Randjelovic nije uspeo da nadje angazman (ispalio ga ne secam se koji klub), neka Randjela pod hitno prodaju. A kakvu zenu ima , sva namontirana, plava,  sise cetvorka...  :o  :jebanje   :D

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "boca"Takodje i pitanje golmana, upropasticemo Stojkovica neigranjem, a steta je, decko je stvarno talenat i u godinama je kada treba da izraste u vrsnog golmana, a to moze samo igrama u kontinuitetu.

Upravo tako! Gledao sam Stojkovica na treningu, nisam mogao da verujem sta sve moze da odbrani! On je trebao da bude nas prvi golman, ali ovaj majmun Randjelovic nije uspeo da nadje angazman (ispalio ga ne secam se koji klub), neka Randjela pod hitno prodaju. A kakvu zenu ima , sva namontirana, plava,  sise cetvorka...  :o  :jebanje   :D
Испалио га је следећи гробарски противник Макаби Петах Тиква.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Mislim da su za losu igru i rezultate iskljucivo krivi igraci,jer isti ovi su bili i prosle godine pa ih niko nije krivio,vec se krivica svalila na upravu i dostanica.Evo ove godine imamo novog predsjednika i trenera,a opet losa igra.Znaci igraci su ti koji treba da snose odgovornost,a ne trener ili predsjednik.Jedina zamjerka treneru je da NIKOLA TRAJKOVIC jednostavno mora da igra u prvih 11.

Mislim da niste u pravu kada tako pisete o Randjelovicu. Da je neki golman, i  nije, ali u Cacku je bio odlican, bukvalno, dve tri dobre sanse je skinuo (npr. udarac glavom u I poluvremenu i jos par prilika u II). Golove koje je primio nije ima sanse da odbrani, posebno ne prvi gde je Lukovic ispao kao neka dileja.

Ni meni ne ide u glavu to napadanje Randje i kovanje u Zvezde Stojkovica. Stvarno ne mogu da se setim sta se to strasno moze staviti Randji na dusu (cak i onaj gol u kuli i onaj 'onomad' protiv Lazia), a sto se Stojkovica tice gledao sam ga u prosloj sezoni dvaput i oba puta mi je bio smesan, bukvalno. Jedan od onih golmana koji uhvate centarsut sa pola terena stojeci na obe noge, a onda legnu i valjaju se, zalio se ovde u ns da mu je islo sunce u oci...I ne znam gde ste ga vi to gledali da je razbijao tako..

Jedino ako to nije ona varijanta 'on je nase dete'..muka mi je od tih prica.. Ja nemam dece, za druge ne znam..
zbeglica sa oaza foruma

Naravno, grozno je kada Zvezda ovako prsne od tima koji ne bi trebalo da bude u istoj klasi sa njom, ali jedini razlog zbog koga necu toliko da se nerviram je to sto je pomocni trener Brage dolazio u Cacak da gleda utakmicu. Tamo nije imao sta da vidi od nase igre, a licno mislim da je to i bila zelja nase uprave. Sada se veoma iskusno dize prasina po novinama i TV, te preti se novcanim kaznama igracima, Zengi takodje, opsta frka i panika, totalno rasulo u Zvezdi...

Cini mi se da je i Piksiju i Zengi u ovom trenutku prioritet ulazak u ligaski deo takmicenja u UEFA kupu, te da se zbog toga pravi ovolika sprdnja sa Zvezdom. Ne ocekujem da protiv Brage na teren istrce Joksimovic, Mudrinic i Perovic, vec da od prvog minuta zaigraju Trajkovic, Da Silva, Basta, a u napadu Purovic i Raskovic, mozda dodje jos jedan napadac do kraja roka za licenciranje igraca za Evropu (samo da to ne bude Perica, to im ne bih oprostio).

Iskreno se nadam da ne gresim...  :zbunjen
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

KOPIRAJT SC :

Superligaški duel Borca i Crvene Zvezde u Čačku doneo je, pored neočekivane pobede domaćih nad favorizovanim Beograđanima, dosta posla za disciplinske organe našeg fudbalskog šampionata koji su izrekli oštre kazne učesnicima incidenata.

Tako je zbog udaranja pomoćnog trenera gostiju, Ivana Adžića, sportski direktor Čačana i jedan od glavnih finansijera Borca, Slobodan Ilić, šest meseci odstranjen iz fudbala, s obzirom da je prošle godine zbog sličnog incidenta već bio sankcionisan dvomesečnom suspenzijom.

Zbog ulaska u teren, na šta po pravilima igre nemaju pravo, te zbog neprimerenog ponašanja prilikom dosuđenog penala za protivnički tim prvi trener Crvene Zvezde, Valter Zenga, i tehnički sekretar ekipe sa "Marakane", Goran Negić, kažnjeni su sa po 100.000 dinara (oko 1.190 €).

Disciplinski organi Meridian Super Lige doneli su odluku da zbog udaranja Dragiše Pejovića laktom na ovoj utakmici Marko Perović, mladi reprezentativac iz redova beogradskih "crveno-belih", bude sankcionisan sa 60.000 dinara (oko 713 €).