какав је ово упис? не може ни да се прочита како треба?!

чуј ово треба жалити... мишију рупу.. што је запаљена... Зашто жалити.. десило се.  они основани у загребу... везе са Београдом немају... тај стадион ни не треба да постоји. иамју они свој максимир...



Хајде једном да завршимо ту причу. Прекините моралисање јер ми смо прво навијачи, шта сад ако је запаљен лавор, који је вама људи! Ако се то понови још неколико пута. онда ћемо причати. Немојте то упоређивати са гробарским паљењима јер се њихове акције на томе завршавају.

Друго, наша група је прилично сазрела и ми баратамо цифром од 3000 редовних још око 2000 људи који мање више редовно долазе на текме. Дерби навијачи су мањина, мислим да их је на трибини 5 посто, тако да не треба то спомињати. Није било најсјајније певање, али собзиром на све околности прелазна оцена. Пали смо у другој половини другој полувремена, баш пали... требали би да видимо како да се такве ствари избегну.

Онолики људи на огради и само у централном делу, као да се стиде да стану на ограду на бочним деловима и да анимирају и те делове трибина. Мислим да би групе међусобно морале да имају неки договор, па да например пар бригадира буде на шипци изнад улаза до запада и на огради, ка истоку исто распорећени нека буде пар хероја например или неки од надолазећих млађих снага.

Коп је почео да личи на коп, и сви који желе да навијају 90минута морају да се приближе центру и буду покретачка снага. Остало ће све доћи на своје. Требало би да се избегну безразложни конфликти са муријом, јер нам они не користе ни у једном погледу.

Не разумем људе који су после текме бацали камење и одлазили опуштено кући и тиме направили проблем људима који су после њих изалазили са стадиона. попадали су ни криви ни дужни јер дебили пре њих изигравају хулигане, а зна се да нашаша мурија хапси ко им је најближи! О томе причајте, не о столицама1

Када се прича о певању, ја бих изнео потпуно супротно мишљење од онога које је до сада преовладавало. Није ми први пут да се са утакмице вратим пун утисака, а онда дођем на неки од форума где морам да читам жалопојке. И после једног ранијег дербија на јенеа сам ово написао, а поновићу и сада. Ја гробаре до другог гола НИСАМ ЧУО. Сви ви који тврдите да јесте запитајте се да ли сте ви и ваши другови око вас довољно добро певали.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: Пијанац on April 09, 2009, 05:49:46 PM
Када се прича о певању, ја бих изнео потпуно супротно мишљење од онога које је до сада преовладавало. Није ми први пут да се са утакмице вратим пун утисака, а онда дођем на неки од форума где морам да читам жалопојке. И после једног ранијег дербија на јенеа сам ово написао, а поновићу и сада. Ја гробаре до другог гола НИСАМ ЧУО. Сви ви који тврдите да јесте запитајте се да ли сте ви и ваши другови око вас довољно добро певали.

Апсолутно се слажем са тобом,то сам и написао у свом првом упису,а сви су нешто разочарани.Па људи губили смо од 11 мин...То може да страшно утиче,на вољу навијача и ми смо поред тога до 80 мин,по мени одлично навијали.А тих 10 мин,је прошло у паљењу столица.Не знам сте очекивали,овај стадион је очајан за навијање а ми смо се одлично чули,што се може видети на клиповима...ипак ово је говно од стадиона,а не маракана то се несме заборавити !
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

Quote from: Neca on April 09, 2009, 09:22:55 PM
Quote from: Пијанац on April 09, 2009, 05:49:46 PM
Када се прича о певању, ја бих изнео потпуно супротно мишљење од онога које је до сада преовладавало. Није ми први пут да се са утакмице вратим пун утисака, а онда дођем на неки од форума где морам да читам жалопојке. И после једног ранијег дербија на јенеа сам ово написао, а поновићу и сада. Ја гробаре до другог гола НИСАМ ЧУО. Сви ви који тврдите да јесте запитајте се да ли сте ви и ваши другови око вас довољно добро певали.

Апсолутно се слажем са тобом,то сам и написао у свом првом упису,а сви су нешто разочарани.Па људи губили смо од 11 мин...То може да страшно утиче,на вољу навијача и ми смо поред тога до 80 мин,по мени одлично навијали.А тих 10 мин,је прошло у паљењу столица.Не знам сте очекивали,овај стадион је очајан за навијање а ми смо се одлично чули,што се може видети на клиповима...ипак ово је говно од стадиона,а не маракана то се несме заборавити !
како њима,тако и нама.То што смо губили,јесте тачно,али ти који не певају после 1:0,нека пређу на неко друго место,где се коментарише и кука на овог и оног.

Пошто смо чули све што је важно у вези дербија, тема се закључава.

Штедите енергију за суботу и тамо дајте допринос Трибини и Клубу!