Без обзира што је среда, није лош термин, ко може мора да дође! Нема оправдања!
СВИ НА СЕВЕР!

Ево неких првих импресија пошто сам морао да одем са полувремена јбг ни ја то не волим кад други одлазе и увек останем до краја али сад морао да одем.Собзиром на радни дан,по мени и лош термин одигравања текме јер је боље да се играла негде у нпр. 18 сати да би и ови што раде,иду у школу итд могли да дођу,углавном око стварно не умем лепо да проценим никад али мислим да није било више од 500 људи у копу можда грешим исправите ме.На почетку песма "још једна победа и титула" певали смо 15-так минута и доста добро је отпевана затим "И да ми понуде"... такође доста добро отпевано и онда певање нове песме са диска која иде овако:
" Нема дана а да не мислим на тебе
бићу стобом цео живот свој
ја те волим-ја те бодрим
волећу те док не умрем
ти се бори играј до победе

ооо ти се бори
играј до победе"

одлична песма и до јаја је звучало....На крају првог полувремена скандирамо играчима "Ово је смешно" и "играте ко пичке ооо"...Углавном доста добро је билo.

А у другом полувремену је форсирана-учена Напред Зведа ле(прва песма са диска,на мелодију Стингове песме,за коју не знам како се не зове).
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

FOTKE:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_sevojno

Na pocetku 2. poluvremena igraci isprozivani sa: "Amateri, predjite pola". Kop jeste bio malobrojan, ali je zato navijanje bilo ODLICNO tokom cele utakmice. Ipak je bio radni dan, popodnevni termin, neatraktivan protivnik (ko zna jel im je Zvezda platila hranu i prevoz  :D). Pri kraju utakmice upaljena je jedna baklja.

http://www.delije-caffe.net/audio/sevojno.wav
Песма "Нема дана а да не мислим на тебе"...

Quote from: "KizaLion"FOTKE:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_sevojno

Na pocetku 2. poluvremena igraci isprozivani sa: "Amateri, predjite pola". Kop jeste bio malobrojan, ali je zato navijanje bilo ODLICNO tokom cele utakmice. Ipak je bio radni dan, popodnevni termin, neatraktivan protivnik (ko zna jel im je Zvezda platila hranu i prevoz  :D). Pri kraju utakmice upaljena je jedna baklja.

Србине, види потпис свој и свој пост!

Иначе, солидан коп с'обзиром да је среда. Прво полувреме са новом песмом одлично, друго почиње са истом, после нова песма(бр. 1 на диску).....

Quote from: "KizaLion"http://www.delije-caffe.net/audio/sevojno.wav
Песма "Нема дана а да не мислим на тебе"...

Не могу да верујем да сам пропустила премијерно извођење моје омиљене песме.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Звезда ми је све!!!! Омиљена песма са диска, комачно!!! :)

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "KizaLion"http://www.delije-caffe.net/audio/sevojno.wav
Песма "Нема дана а да не мислим на тебе"...

Не могу да верујем да сам пропустила премијерно извођење моје омиљене песме.
Такође, само је мени ипак било даље :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

било је екстра!  :megafon

можда би требало на некој следећој сличној утакмици свих 90+ минута певати само једну песму...много је добар осећај! свакако да долази понекад до пада у певању али зато кад те дигне песма сваки следећи пут је још гласније и снажније!

једна бакља, ако сам добро испратио...

пОзДрАв!!!

Одлично, лагано се уводе нове песме... Кад нас је мање, кад људи знају, па онда на нешто већим утакмицама остали уче а онда експлозија кад највише буде требало... Нема дана би требало да засени многе песме које се годинама оре севером...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Имам мало другачије мишљење од већине (то ми се често дешава :D ).
Слажем се да до зимске паузе треба исфорсирати одређен број нових песама јер ћемо играти само "мале" утакмице и таман нам то може послужити као припрема за пролеће када играмо три дербија + можда још један у купу, а ту ће бити и нове утакмице са ОФК-ом када нас увек има доста (и код куће и у гостима).
Међутим, мислим да не треба учити две нове песме на једној утакмици - по мени је то превише. Поготово уколико су као ове две. "Нема дана" има мало зезнуту мелодију и треба се навићи на њу (причам о људима који нису имали прилику да је слушају на диску), а "Звезда ми је све" је дугачка песма и треба попамтити онај текст.
Пошто нисам била у земљи када смо играли са ОФК-ом, рекли су ми да је певана такође нова песма (Победа - жеља наша...) и да је добро прихваћена, а рецимо на овој утакмици није ниједном отпевана. Тако песма не може да заживи.
Дакле, да - потребно је учити нове песме мало брже од уобичајеног темпа, али да се остави могућност да заживе.
..baklje gore, pesma cigana...

Ево још неких слика са јучерашње текме:
(нису баш ко Кизине, али биће боље)

   

   
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Quote from: "kiki"
Међутим, мислим да не треба учити две нове песме на једној утакмици - по мени је то превише. Поготово уколико су као ове две. "Нема дана" има мало зезнуту мелодију и треба се навићи на њу (причам о људима који нису имали прилику да је слушају на диску), а "Звезда ми је све" је дугачка песма и треба попамтити онај текст.
Пошто нисам била у земљи када смо играли са ОФК-ом, рекли су ми да је певана такође нова песма (Победа - жеља наша...) и да је добро прихваћена, а рецимо на овој утакмици није ниједном отпевана. Тако песма не може да заживи.
Дакле, да - потребно је учити нове песме мало брже од уобичајеног темпа, али да се остави могућност да заживе.

Слажем се и само бих додао да има релативно нових песама попут ''Напред Звездо,само напред Звездо најбоља си ти...'' па онда ''Маракана дал је пуна'' које по мом мишљењу нису максимално исфорсиране,а штета је да падну у заборав.

Quote from: "kiki"Имам мало другачије мишљење од већине (то ми се често дешава :D ).
Слажем се да до зимске паузе треба исфорсирати одређен број нових песама јер ћемо играти само "мале" утакмице и таман нам то може послужити као припрема за пролеће када играмо три дербија + можда још један у купу, а ту ће бити и нове утакмице са ОФК-ом када нас увек има доста (и код куће и у гостима).
Међутим, мислим да не треба учити две нове песме на једној утакмици - по мени је то превише. Поготово уколико су као ове две. "Нема дана" има мало зезнуту мелодију и треба се навићи на њу (причам о људима који нису имали прилику да је слушају на диску), а "Звезда ми је све" је дугачка песма и треба попамтити онај текст.
Пошто нисам била у земљи када смо играли са ОФК-ом, рекли су ми да је певана такође нова песма (Победа - жеља наша...) и да је добро прихваћена, а рецимо на овој утакмици није ниједном отпевана. Тако песма не може да заживи.
Дакле, да - потребно је учити нове песме мало брже од уобичајеног темпа, али да се остави могућност да заживе.

Iskren da budem,da se ne lazemo uglavnom nam se misljenja razilaze i tesko da sam mogao da pronadjem odredjeni tekst koji si napisala sa kojim bih se slozio.Ali sto se ovog tvog posta tice u vezi novih pesama smatram da si potpuno u pravu.Cak sto je zanimljivo gotovo da sam hteo da napisem nesto na temu novih pesama verovatno bi i moj post zvucao slicno... :)
Znaci rukovodim se misljenju da treba malo usporiti sa novim pesmama. ;pljuga
_______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...