Текма почиње у суботу  у 13:30, цена карте је 100 динара.

Важна напомена:
Пошто има само једна(можда буде и друга) благајна а и улаз је релативно мали, препоручујем свима који планирају да дођу сутра, да дођу раније, купе карту и уђу барем 10 минута пре почетка да се не би десило да се чека 20 минут да се формира коп и почне навијање!!

Ok ! Nema Problema i ovako sam dosao u cacak 3sata ranije shto nebi u bg 2sata ranije  :rofl  :rofl  :rofl

Да ли ти стварно мислиш да неког занима кад си ти где ушао?

Oће ли се играти текма???
Чуо сам на СОС-у да ће као играчи са судијом одлучити шта и како :nene

Ако неко сазна нешто до 9 ујутро нека јави обавезно!

javio mi je ortak da je sneg bio ociscen sa terena i tribina pre 2 i po sata i receno je da se tekma 100% igra... ako ova susnezica bude nastavila ovako da pada, izgleda da ce teren biti pun vode, samo da temperatura ne padne mnogo ispod nule...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ma  ovaj sneg pada kao popizdeo tesko da ce biti tekme.Ako nebude svi na basket!
ve prolazi ZVEZDA traje!

Koja zavera, sneg ne prestaje da veje celu noc!  :bes
Ima li nekog zvanicnog saopstenja u vezi odigravanja tekme?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Aко неко са сигурношћу може да да информацију о фудбалу нека то учини што пре !!!

Nas trojica iz podgorice smo sinoc krenili za bg ali kad dodjosmo da kupimo karte za voz oni rekose da je ponovo odron izmedju kolasina i bjelog polja tako da nismo u mogucnosti da dodjemo na karaburnu sto nam je iskreno zao jer mislim da ce biti pravi spetakl iz navijackog ugla.
Ali sta je tu je,takva vam je Crna Gora neprohodna.
Pozdrav od ULTRA CREW-a pa ako bude sve kako treba vidimo se na vosu.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Jbg niko nece obavestiti o tome da se ne igra tekma ovako rano pre tekme,to se uvek utvrdi nekih pola sata-sat pred tekmu,kad dodju igraci i sudije da vide moze li se igrati,a sad sto oni nemaju u vidu vas nekoliko stotina koji ce se iscimati ko zna odakle po ovom sugavom vremenu to nista,lako je nama iz bga da se iscimamo.Nadam se da ce se odigrati tekma.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Ma igrace se fudbal,ima da igraju,mi jos malo pa krecemo.

IZVOR B92

Zbog velikog snega na terenima širom Srbije 17.kolo Meridian Prve fudbalske lige odloženo je za sredu, izjavio je za B92 generalni sekretar Zajednice prvoligaša Miodrag Janković.

Janković je dodao da će se u usbotu ipak odigrati jedna utakmica i to izmedju Zete i Budućnosti jer su vremenski uslovi u Crnoj Gori znatno povoljniji.

Termin meča izmedju Borca i Partizana biće odrdejen naknadno, pošto crno-bele u četvrtak očekuje prvi meč osmine finala kupa UEFA sa moskovskim CSKA.

S obzirom da nema fudbala idemo na basket. Posto grobari ne igraju u cacku kladim se da su odmah okrenuli buseve za Beograd... bice zanimljivo.