Ajde malo da skrenemo misli sa raznih diktatora,finansijskih izvestaja,domara,kofera,klonja i vodokotlica...a da se bacimo na iscekivanja za sutrasnji mec,to nam je sad najprioritetnije.Ma koliko ja bio skeptican po pitanju ishoda sutra,u meni pomalo jos vlada neka neizvesnost,nikad ne reci nikad.

Sever je vec odavno pusten u prodaju,koga interesuje i kome treba,da zna da je 200 dinara,mec pocinje u 19.30 jer su Rusi zamolili da se pocne ranije zbog vremenske razlike i prilagodjavanja,tako da...verujem da ce biti sutra jako zanimljivo na stadionu,a i na samoj tribini.

Uz dosta zalaganja, dosta srece i ako Zenit ne odigra na svom standardnom nivou, Zvezda moze do tesne pobede ili nereseno.  Sumnjam da mogu vise od toga.  Medjutim to ne bi bio los rezultat u datim okolnostima.  Ne bi valjalo da ponovo izgube katastrofalno, jer ako Zenit zaigra svoju standardnu igru, dobice Zvezdu sa 2-3 gola razlike.  Zvezda je prilicno slaba i kao tim i po pojedincima, trener je tek dosao, bolji igraci (Markovic, Zigic, Disljenkovic) su van forme, Dudic je povredjen i pitanje je da li ce da igra.  Nema mnogo toga na cemu bih mogao da baziram optimizam osim na sreci, izgaranju Zvezdinih igraca i losem izdanju Zenita.

Mislim da nece biti vise od 10-15 000 gledalaca.
impatizer

Mislim da ce biti dosta golova. Narocito ako bude loshe vreme. Inache taj Zenit uopste nije bog-zna-kakav tim. Nama uz malo srece na gostovanju(nashem)  moze da nakrka 3-4 gola svaka ekipa sa malo brzom navalom. Prognoziram 3+. Navijacha 10-15 (hiljada naravno.. namigivanje ).
zbeglica sa oaza foruma

Cenim slicno kao Mitke da je realno nereseno ili minimalna pobeda. Voleo bih da je cudo moguce ali mi je strepnja jaca od nade kada pogledam kako Ruje igraju... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ja od psv-a ne prognoziram vise rezultate inostranih tekmi, tako da necu ni sad, normalno nadam se da ce sto vise NAVIJACA doci na sever, ici cu na tekmu zbog ljubavi prema zvezdi, makar bili i poslednji na tabeli(ili kao sada pred ispadanjem iz evrope), samo ne znam kako ce izgledati navijanje, hoce biti i prozivki ili ce biti standardno navijanje i atmosfera se evropskih tekmi, dolazi 300 rusa, po mom misljenju ok bi bila i neka parola u znak zavalnosti sto su i oni prema nama tamo bili ok i napravili ok parolu...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

???????? ?????? ?????????? ??????? 29 Sep 2004
?? ?????? ?????? ? ??????? ?? ??????? ?????????? ? ??? 150 ???????? ????? ?? ????? ??????????. ???? ?? ???????, ???????? ?????? ?? ??? ?? ?????????

???????? 3:0

???????? 15 ???. ???????? 27 ???. ? ????????? 64 ???.

????, ?? ???? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ???? ?? ???????? ?? ???...?? ?? ??????? ?? ????????? ?? ??? ????? ?? ???????... :(

? ? ???? ????? ??????????? ??????? :D  ?? ???? ? ???? ?? ?? ???? ??? ??? ?????? ??

?? ??? ???? 5:0 ? ??? ?????????... :rofl

???????!!!

Valjda nesto moye krenuti na bolje i nama. Ko yna. Uvijek treba biti optimista.
NAPRED ZVEZDO.
poy
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

????? ???? ?? ??????? ?? ??? ???? ??? ????. ????? ?? ?????? ?? ????? ????? ???? ?? ?? ????????  :D  ? ???? ??? ??? ?????? ????? ?? ??? ????? ?? ?? ???????????!  namigivanje


?? ??? ?????????, ???????. ???????? ????? ????????. ??????, ??????, ??? ??????? ?? ???? ??? ??????? ????????? ???? ???? ???? ?? ?? ?? ???? ?? ?? ?????? ???? ? ???? ???? ??? ???? ? ???? ???????? ?? ??????. ? ????? ?????? ???? ?? ???????? ????? ? ???. ????????. ??????? ??? ?????? ?? ?? ?????? ?? ?? ?????? ????????? ?? ?? ? ???????????.

???? ?? ???? ? ?????? ???????????? ???, ??? ???? ?? ????????.

??? ?? ????????!

????? ????????!

????? ?????!
??? ?? ??? ??????????. ?????-?????...   :boks

????? ?????? ??????!

???? ??????! ???? ???????????! ???? ??????-????!


??????? ?????? ????ja?

Ne kockam se, ali i ovde u Zenici kazu da je par blokiran.
Ne zelim da preudiciram ali moze lako biti d je mec mozda i kupljen. Ako je tako onda se time cuva stolica.
Volio bih da ispadnemo ali sa postenom igrom i bez kupovanja nego da sa tim osvojimo LS.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Dobro, ako je neki par stopiran ili blokiran ne mora da znaci da je name

na poluvremenu nasa Zvezda kako se i ocekivalo vodi 1:0  :ruke  :ruke  :ruke


Quote from: "Restless"Odlicno su odigrali......1-2  :boks
Ne krivim za poraz jer kada je Zvezda primila gol nisam video razlog sto bi se igraci borili vise, igra niej losa samo napad......... :nene
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

????? ?? ''?? 1 ? 2'' ?? ???? 20.

???????? ?? ???? ''?????????'' ? ???? ??????? ????????????, ??? ? ?? ????????? ? ???????????? ? ???????? (?????????)

???? ????? ???? ?? ????????????..

:bes

Evo sad stigoh sa tekme...a za to su krivi oni glupi kerovi mamicu im...No da krenem redom.Na pocetku tekme su deljeni letci,koji su bili sastavljeni od nekoliko listova na kojima je bila opisana trenutna situacija kod nas,i na tribini i u klubu,i objasnjeni neki odnosi na relacijama upava-navijaci,i sto je jos vaznije na relaciji navijaci-navijaci.Gde su nadam se pojasnjene neke stvari o tome jesu li vodje korumpirane ili ne.Sever sasvim pristojno popunjen,skoro pa pun,mada nije to ona brojnost kao na svakoj evropskoj tekmi ali opet je ok bilo,za razliku od zapada i istoka gde je bas bila beda.Rusa skoro pun kavez,imali su i gomilu zastava i upalili nekoliko baklji,kao i veliku setalicu u vidu dresa Zenita sa brojem 12.Navijanje sasvim ok,dobili su odlicnu podrsku sa obzirom na sva desavanja,lepo je zvucalo sve to dok nismo primili gol e onda malo po malo krecu razna sranja da se desavaju kako na terenu tako i oko njega.No pre toga na pocetku tekme je popaljeno dosta baklji i nekoliko dimova,krenulo se sa Dobro znaj pesmom i lepom sarpatom.Bila je istaknuta na pocetku i neka parola,cini mi se da je na ruskom nesto pisalo,a druga parola je bila podignuta na poluvremenu,ne znam sta je pisalo na njima.Zapaljena je i neka zelena zastava(krpa) ne znam sta je to i cije je to bilo.Drugo poluvreme pocinje i traje dugo,sa pesmom Hocemo gol...Posle primljenog gola vec se polako gubi navijanje i pocinje se sa prozivkom uprave,ali je ta prozivka krenula samoinicijativno iz mase,sto su vodje i podrzale i pustile masu da peva sta hoce.E jedino je nastalo sranje kada je pocelo skandiranje Muslinu,to je naislo na ne odobravanje i brzo se sa tim prestalo "Pevajte protiv uprave sta hocete,samo manite se Muslina i ne pominjite ga!"..otprilike tako nesto.Na zapadu su svi bili na nogama i cini mi se svi su bili okrenuti kao lozi,posle ulecu panduri na zapad i staju ispod loze.Posle primljenog drugog gola pocinje armija navijaca(INDIJANACA  :bes ) da iskaljuje svoj bes na stolicama.E onda ulece kaznena ekipica i nekoliko njih dobro pegla.I oko mene je dosta klinaca lomilo stolice sva sreca ovi nisu uleteli tu kod mene inace bi i ja najebo ni kriv ni duzan.Poslednjih 10-ak minuta nije postojalo navijanje vec sta ko krene da peva iz mase,a uglavnom protiv uprave bilo je dozvoljeno,samo da se ne lomi nista sto je i logicno.E onda sam video verovatno kljucni detalj zbog kog nastaje svo sranje nakon tekme.Vec po zavrsetku neko baca neki neidentifikovani predmet (poveci bogami) medju grupicu vidjenijih delija tj. medju grupicu koja je bila na sipci do istoka.E onda se oni penju da ispitaju stvar ko je to uradio,i opet nastaje pegla i onda valjda sa vrha ulece murija da sredjuje stvar e onda se opet ponavlja Kjevo i Torpedo.Gadjanje stolicama po malo jer opet se nije davalo da se lome iste.Taman kad smo krenuli da izlazimo sa stadiona misleci da se ispred sve sredilo opet primitivci pod slemovima krecu da pendrece.Ja sam se zatekao u manjoj grupici koja je bila kod Cecine kuce,tu smo cekali pandure ali su se oni na odredjenoj razdaljini zaustavili.Tamo na putu ka autokomandi su ispaljivali i suzavce.OVde su onda stradala i patrolna kola i povukli smo se malo uzbrdo i tu smo hteli da gurnemo kontejnere na njih ali smo se ipak zaustavili jer su se oni povukli malo.Tolko od mene.Bice jos mnoooogo price o ovome ne samo o tucama.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]