Због-зато.

Да цео свет може да сриче имена наших фудбалера...глупо,али је тако.

Prvo igraci zagrljeni pozdravljaju "BOZE PRAVDE", onda Bisevac pravi gresku, koja je uvod u njegovu sjajnu igru u nastavku. Primamo gol, a onda okrecemo sve naopako i pobjedjujemo 3-1. Posebno lijepi dresovi, dobra igra i konacno se mozes osjecati ponosnim kad igra tvoj nacionalni tim...

sjajan osecaj prilikom intoniranja himne...najzad sam osetio da je ovo moja reprezentacija.Tim sa Stojkovicem,Bisevcem,Kovacevicem,Lukovicem,Markovicem,Stankovicem,Zigicem,Pantelicem...sta reci kad se igra srcem nista nije nemoguce.Malo sam razmisljao dali bi bodrio ovu repku kako bi to izgledalo,ono ja sam bio samo jednom na utakmici reprezentacije celog zivota i volim samo Zvezdu ali kad sam cuo nasu himnu osetio sam zelju da bodrim ovu reprezentaciju i jedva cekam priliku za to.

Danas u 10 časova na blagajnama stadiona Crvene zvezde počeće prodaja ulaznica za meč kvalifikacija za EURO 2008. između selekcija Srbije i Belgije. Karte će se prodavati svakog dana od 10 do 18 časova, dok će na dan utakmice, karte biti u prodaji sve do početka susreta.
U prodaji će se naći 50.093 ulaznice, a cene su 1.500 dinara za centralne delove zapadne tribine, 1.200 dinara za bočne delove "zapada", 1.000 dinara za centralni deo istočne tribine, 800 dinara za bočne delove i 400 dinara za severnu i južnu tribinu.
Sekretar stručnog štaba Aleksandar Bošković preneo je juče da, prema informacijama koje on ima, vlada veliko interesovanje za meč sa Belgijom i da se očekuje da tribine Marakane budu popunjene do poslednjeg mesta.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Добили смо Белгију 1-0. Стрелац наравно Жигић. Оно што је мени упало у очи је стартних 11 у коме је било 8 што бивших што садашњих играча Звезде: Стојковић, Видић, Марковић, Тришовић, Станковић, Ковачевић, Жигић и Пантелић.


У среду играмо са Јерменијом. Ово није уопште наивна екипа.

Nije naivna, samo su ovi nasi malo poleteli.


Очигледно не капираш кад је доста?
appo di tutti cappi

Niko da prokomentarise igru Belih Orlica u Svedskoj, a kamoli pobedu od 5:0?

како глуп надимак, чуј орлићи... ко пичкице неке.

Ма то перфектно, са 0-3 на 5-0, феноменално. Да ли се то мени учинило или током текме са Јерменијом чуло се Зеко лопове... Ако јесте, страшно...

Quote from: "archer"Ма то перфектно, са 0-3 на 5-0, феноменално. Да ли се то мени учинило или током текме са Јерменијом чуло се Зеко лопове... Ако јесте, страшно...

Ја нисам ни обраћао пажњу на то Зеко лопове, али ако су то глодари скандирали на утакмици репрезентације онда то стварно показује колико су јадни! :rofl

Али, да не причамо о њима...

Одлично смо одиграли 2 полувреме, одушевили су ме! Добро су одиграли и прво, али без гола! Било ми је криво што је Пантелић био баксуз данас иако се много трудио, у једном тренутку сам видео да плаче... Промашио је пенал и 2 пута је био напуцан у гол шанси.Пантелић је одличан играч али није имао среће вечерас! Жигић стандардно добар, даде Жига гол! :flasa

Навијачи су одлично одпевали Марш на Дрину и Боже Правде (сигурно нису глодари певали, они су имали други репертоар  :batine)
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "archer"Ма то перфектно, са 0-3 на 5-0, феноменално. Да ли се то мени учинило или током текме са Јерменијом чуло се Зеко лопове... Ако јесте, страшно...

Јесу....и то им није први пут....певали су и против белгије,и оба пута у 80.минуту.....чисто да га ''поздраве''....
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "Danilo89"
Quote from: "archer"Ма то перфектно, са 0-3 на 5-0, феноменално. Да ли се то мени учинило или током текме са Јерменијом чуло се Зеко лопове... Ако јесте, страшно...

Ја нисам ни обраћао пажњу на то Зеко лопове, али ако су то глодари скандирали на утакмици репрезентације онда то стварно показује колико су јадни! :rofl
ма да, они су јадни што су певали зеки, а ми смо до јаја што певамо још једна победа и титула.. од свега је вама баш то упало у очи.. моћићемо да серемо другима тек кад себе доведемо у ред..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"
Quote from: "Danilo89"
Quote from: "archer"Ма то перфектно, са 0-3 на 5-0, феноменално. Да ли се то мени учинило или током текме са Јерменијом чуло се Зеко лопове... Ако јесте, страшно...

Ја нисам ни обраћао пажњу на то Зеко лопове, али ако су то глодари скандирали на утакмици репрезентације онда то стварно показује колико су јадни! :rofl
ма да, они су јадни што су певали зеки, а ми смо до јаја што певамо још једна победа и титула.. од свега је вама баш то упало у очи.. моћићемо да серемо другима тек кад себе доведемо у ред..

Нисам чуо да смо ми то певали, ако јесмо на исто се своди... Када навијаш на текми репке, навијај за њу, а не за клубове.

Quote from: "archer"Нисам чуо да смо ми то певали, ако јесмо на исто се своди... Када навијаш на текми репке, навијај за њу, а не за клубове.

Ја нисам чуо ни оно за плтиѕанову управу, а нисам чуо ни Још једна победа... Колико сам приметио било је само Србија, Србија и томе слично. Немам појма!

Ја нисам био на текми тако да не знам, али мислим да није цео стадион певао!Требамо да радимо на томе да када је утакмица репрезентације СВИ јединствено бодримо и певамо за Србију! :sampion
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "Johnny Blaze"како глуп надимак, чуј орлићи... ко пичкице неке.

Pa kad su mladi, onda su Orlici... kad porastu onda su vec Orlusine. :rofl

А тек надимак црвени Орлови :zbunjen  :batine  Све због политичке коректности, јебем им матер баш! Треба да буду Бели Орлови и тачка! Све репрезентације, без обзира на године!

Quote from: "радомир"А тек надимак црвени Орлови :zbunjen  :batine  Све због политичке коректности, јебем им матер баш! Треба да буду Бели Орлови и тачка! Све репрезентације, без обзира на године!
Nit' crveni, niti beli, vec crveno beli! :finger

PS A o kakvoj se politickoj korektnosti radi? Nesto nisam u toku...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"