Danas nismo pobedili ali bilo je ludo kao i da jesmo.Nisam
siguran za rezultat ali cini mi se da je bilo 32:30 za ovaj
St.Otmar.Zbog bolje gol razlike mi idemo dalje.
UK Nikola i ekipa su stigli sat vremena pre derbija i onda se
otislo u jedan nas kafic u St.Gallenu.Naravno da smo sa uzitkom
gledali ono izivljavanje nad glodarima i zagrevali se za rukometnu
tekmu koja je pocela u 18h.
Odmah po ulasku u dvoranu krenulo se sa navijanjem i mogu reci da se
danas stvarno navijalo iz sveg srca.Stvorio se kop od nekih 30-40 ljudi,
pevalo se Zvezdi i Srbiji   :ruke ,sve u svemu dobro zezanje.
Na kraju je nastalo sveopste slavlje uletanjem u teren  :)
a posle toga i palenje baklje i pesma sa igracima koji su bili odusevljeni.
Samo da mi je znati sta su ovi svajcarci mislili o nama    :finger


DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Pa Svajcarci su picke. Samo snaju da lupaju sa pugnjeve. Mi smo stvarno imali super atmosferu na tribini. Mora da se i kaze, da se jedan od nasih ljudi povredio na Kolena. Nekako je saglavio nogu ismedju stolice i stepenice. Ali kasnije se navijalo dalje do jaja. Bila se i sakacena i Transparent is Bazela. Nadali smo se da ce nas posle Tekme ocekivati BBB is Berna, ali oni nisu dosli. Pa tu se vidi kaka im je to Ekipa ako izgube takav lep transparent ali nece da se brane :zbunjen

Sve u svemu je bilo Ludilo juce u St.Gallenu.

Imalo je i dosta Gastosa. Pre tekme u Kaficu u St.Gallen kad smo cekali da pocne Derby. Rekao jedan Glodar pre tekme u Kavicu: DA CEKA POBEDU PARTIZANOVU!!! UK_NIKOLA odgovario odma sa: KAKAV CRNI PARTIZAN :D   Momak odma ucuteo i nije se nikad vise pojavio. Pravi Gastos!!! A Posle Tekme kad je Pobedila Zvezda 3:0, onaj Momak obuceo Zvezdinu Majcu i otiso sa nama na Tekmu. I Celu Utakmicu je naviao sa nas heheheh Pravi GLODAR i Gastos koji nema pojma.

Na putu u Halu se pavalo u Kopu sa nekih 30 Ljudi. Ja mislim da su svi tamo snali, da smo mi Ekipa Svice Delija. Svi su cekali da idu sa nama na Tekmu :sampion  Snaci da smo postali popularni  ;pljuga

Svi usli u Halu zajedno u kopu. To je bilo odma pre Tekme. Ja mislim  da su Svajcarci vec misleli: Hvala Bogu da nema ovih idiota (SRBA u Hali :rofl )

Pa odna smo stigli odma pre Tekme i odma se Pevalo. Svajcarci nisu mogli die veruju da ima takvih Navijaca u Rukometu. Sve u svemu jedna jaka Akcija Delija is Svajcarske.

Quote from: "delije knin"Ako neko iz Svice veceras ide na tekmu u St.Gallen nek mi se
javi pa da idemo zajedno.Bolje da smo organizovaniji.
Za sutra se ne brinem.Dolazi Nikola i ekipa(UK)  :)

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

??? ??? ?? ????? ?? ?????,?? ???? ?????? ???? "????? ?? ??????" ????? ?? ?????
????? ???? ???????,??? ???? ????? ?? ???? ??????.?

Delija Knin@

Bitno je da je doso sa nama. A ko sta radi nije bitno. Ja mislim da smo vec o tome razgovarali, da dodje svako na Tekmu kako hoce. Bio je on jedno vreme sa nama i pevao to znam.

Bitno je da smo prosli ove svajcarce. Atmofera je bila do jaja sa ovako malo Delija u Hali :ruke

Ako neko ima jos SLIKA neka mi se javi na Privat Message ;pivo

JESTE MIKI

???? ?? ?? ????,?? ???..


?????? ??? 25 ??????,????? ?? ??????? ? ??? ??.?????? (????? ?????)???? ?? ???????????? ??? ? ??????,??????  ?? ?? ??? ??? ? ???? (???? ?? ??????),????? ????? ?? ????,????? ??? ?? ?????,????? ??? ?? ?? ??????? ???? ?????????,???? ???? ??? ?? ???? ???????? ????????? ?????????? ?????..???????? ???? ?? ????????,????? ?? "????? ????????" ?? ????? ?????,.???? ??? ?? ??? ?????? ??? ?????????? 18:14 ?? ???
?? ???? ?????? ??????  "?????? ????" ????? ????????..(?? ??? ????? ?????)
???? ??? ?? ??????? ?? ?? ?? ????????? ?? ???? ???? ??? ?? ??? ??????? ??????? ??? ?????? ??????,???? ????????? ????? ???? ????? ??? ??? ??? ???????? ??  ????? ??? 90 ???????, ???? ??? ??? ? ?? ???? ??????  ? ????????? ???? ???????? ???? ??? ????,?? ????? ??? ???? ??(???? ?? ?? ???????? ???? ??? ? ????? ????),???? ?? ?????? ???? da zamolim "delije knin" ?? ?? ??????? ?? ????????? ??????????,?????? ???? ?? ???? ??????? ? ?? ????? ?? ?????? ?? ?????? ,? ?? ?? ??..
??? ??? ?? ????????,???? ?? ?????? ??????!

Delija Knin je i nama u subotu sam rekao, da nije navijao na tekmi u petku. Kako da on sam peva :zbunjen  A vas troica da pevate sami a drugi Gastosi nesnaju Pesme. On je sad bio sa nama na Tekmi u subotu i bas je dobro skandirao sa nama. Nema nikake problema. Bitno je da smo dolsi daje.


Ja neznam zasto stoji na DELIJE.NETU da su to bili DELIJE BAZEL :zbunjen

Nismo mi sami bili na tekmi. Bili su tu i Delije iz Ciriha i Aarau i Wil i sta ja znam. Radi se o UK Svice a ne samo od nas delije Bazel.

svaka cast momcima sto su u st. galen odradili poso i pozdrav uk_nikoli i kompaniji. ako sam sad to dobro svatio zvezda nam prosla, pa ajde onda cim se sazna nek se objavi ko je sledeci protivnik zvezde u rukometu! (samo da nije trondhajm :D  :finger  :rofl )
VANTi STELLa ROSSa!!!

Miki  :)  sve OK
Nekome treba ekipa da bi navijao...
Ali neko je navijao SAM  :ruke   :ruke  od pocetka do kraja..
Taj neko sam bio ja... i ortak,bilo bi mi drago da se "delije knin" prikljucio ali ,posto on voli vise ekipu(UK) nego Zvezdu,to je njegov problem...bar da ne serucka gluposti po ovom topicu,bilo bi jos pozeljnije
Elem, upozori ga na to..pogledaj samo sta je sve ispisao
ne volim laz,brate Miki...

nisam bio u subotu na tekmi(sada je nedelja i glas mi je jos PUKO*)  i sa takvim glasom ja ne mogu da doprinesem da nam ZVEZDA pobedi...znao sam da sutradan dolazi  UK,i sve super
PROSLI SMO!!

pozd..

E "woorf" ko je tebi qurac!
Kao prvo nisam ja tebi nikakav brat a kao drugo koji si ti qurac da prosudjujes
o meni i mom navijanju.
Miki brate,nema potrebe da me ti tu nesto kao branis jer nema od koga
ni da me branis jer me posle 7 godina "severa" i raznoraznih gostvanja
ne interesuje ova seljacina!
Uostalom u petak je u dvorani bio i jedan T... pa se nije dernjao sa vama
dvojicom koji sve sto znate da pevate je "Zvezda,Zvezda".

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Ajde momci nemojte zbog nekih sitinica da se svadjate.

E, ne bi mi bili Srbi, kada nesto ne bi zasrali, jel tako?!  :bes
Koji se bre qrac sada svadjate kada je sve dobro ispalo?!?!?!
Navijalo se, Zvezda je prosla dalje, a vi se tu svadjate... Stvarno mi niste jasni!  :bes
I tebi woorf, koji je bre qrac?! Sta pokusavas da kazes o ekipi UK? Stvarno mi je sve ovo nejasno?!
Nekome treba ekipa... bla... bla... bla...  :boks
Pa normalno je da se bolje peva kada je ekipa na okupu, nego kad se ljudi na tekmu skupe s' brda, s' dola... Ispade da ti sam bolje navijas nego cela ekipa UK?!
Koji si ti qrac, pa da bolje navijas od bilo koje ekipe...
Vidim da se razumes kao marica u kriv kurac s' obzirom da pises: "taj neki UK"...

Nemoj da vas je sramota, ili nesto!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

@Woorf

Neznam sta je bilo u petak tako da necu da dajem neke komentare a ako ste navijali celu tekmu svaka vam cast tako i treba brate.

Neznam zasto napadas ovde Deliju iz Knina bez razloga. Sto se Ultra Klana tice mi smo grupa koja navija za Zvezdu i koja je redovna na svakoj utakmici u evropi a proslog vikenda smo bili na rukometu i na derbiju. A sto ti nas neznas jebiga brate bicu iskren pokazuje koliko se bavis navijackom cenom. Jel mislim da se o nama culo vec dosta i da smo imali i imacemo dosta akcija. Neznam koja je tebi zadnja tekma a da si isao na neko od zadnjih gostovanja primetio bi nas sigurno.

Nemoj da se ljutis brate a ako stvarno volis Zvezdu i ako se tebi i tvom ortaku i dalje bodri Zvezda ajde da to radimo zajedno vec u Italiji na basketu jel i mi ludo volimo Zvezdu i sto da se delimo kad smo zajedno jaci. namigivanje

Pozdrav

???? ?? ????. ?????????? ?????.