Ma ja ta sela izgresio zbog vas, zbog ovih 999ludaka iz Padinjaka + 1 iz Urgentnog centra... A to sto si nabrojao, sve jace zastave... Mada nisam siguran, da ste uzeli Zrenjanin.. Nesto si mi tu Tomice pobrkao... Nego, Tomo, sto vi grobari iz NS nemate neku zastavu kao nasa ekipa iz istoimenog mesta?

E da, vidimo se na istoku i ponesite 1:0...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

O veliki vovjodo, sta bi sa onom zastavom PFC Novi Sad?

I jos da te pitam ako smem, na koju tribinu smem da idem, a da me ne saletite? I da li mozes da mi kupis kartu, da budem siguran za upad jer ce biti mnogo nasih Zvjezdasa, a posto necemo svi stati na jug, a na istok ne smjemo zbog tebe i tvoje surove ekipice? A ne smjemo ni na na sjever jerbo su tamo one huliganke sto se zovu Firma, i oni hoce da nas iznabadaju jer kao, mi im ocemo da zauzimamo tribjinu. Ajde sad ti shvati njih, ali dok bi se ja sa njima tamo objasnio, neko bi mi zakucao flajku u glavudzu, i sta onda... kome ja tamo da se zalim? E moj bato, nema pravde na ovijem svijetu.

Zato te golemi vovjodo jos jednom lijepo moljakam da mi zaiskas jedan tiketic za neku tribinu da odgledam fuzbal ki covjek, nejdem ja tamo da se tucem, ja mnogo volem taj fuzbal, razumes, mi navijaci, pravi, nama je svejedno gde cemo, samo da nas ne tuku i da vicu na nas.

Ajde cao pa mi javni sta si uradijo sa tim tiketom.

Cao.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


za Forever Ultras:

pazi ovako mladja ekipa ako se mladja moze nazvati od 20 do 23god ima onu veliku zastavu novi sad sa smart alexsom ali je slabo nosimo jer smo neodgovorni napijemo se pa je zaboravimo sto se desavalo vec par puta,a i jako je stara tako da je slabo nosimo.
A sto se tice te zastave 1:0 to uopste njije grobarska zastava to se tebi samo cini da je to crno platno a ustvari to je teget.

za Godra(u)
QuoteO veliki vovjodo, sta bi sa onom zastavom PFC Novi Sad?
o kojoj ti zastavi pricas da je niste mozda vi uzeli??? to kad bi se desilo ja vise nebi otisao ni na jednu partizanovu utakmicu.
OK  ostavicu ti jednu ulaznicu samoi neznam gde da te nadjem jer ste vi svi isti
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Vovjodo, valjda si iz mog posta shvatijo da te ne cimam. Nijesam vidjeo tu zastavicu duze vreme, zato te i pitam. Bila je bas lijepa, ono, kao, sto je vise ne nosite? A koje su cene tih karata?
Ajd ;pivo
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


za Godra(u)
nemam pojma na koju zastavu mislis,a sto se karte tice prvu turu ja castim ;pivo
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Tomice,ajde ti nama lepo ispricaj kako znas da lezis na podu kad oko tebe prste stakla...

  P.S.To za diskoteku sam i ja cuo,toliko si "mocan" u svom NS da te ni u klubove ne pustaju.Imam jedno pitanje za tebe:Jel se jos uvek palis kako si veliki krimos i kao "stekujes" se od murije koja te uopste ni ne juri?Za neupucene-Tomica nam pati od kompleksa nize vrednosti(a kako i ne bi,s obzirom na sta lici),tako da je jedno vreme bio u gasu da baronija ljude po Detelinari kako ima poternice,kako mora da se stekuje,itd,itd.

za Jackassa:

kakva stakla o cemu ti pricas :zbunjen
a sto se tice tih klubova i te murije to  je bre vasa cista propaganda a i kako da nebude kad ste vi ipak marketinski navijaci,znate samo da sirite laznu propagandu a kad vas neko nesto pita odma skrecete sa teme kako ti je bilo za vikend,gdeces za novu godinu i ostale gluposti
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

???? ?????? ????? ??? ?? ??????????. ?????? ? ????? ?????????? ????????, ? ?????? ?????? ? ????. ??? ?? ?????? ?????? ?????????? ?? ???????????? ?????. ?? ?? ?? ????? ??? ? ?? ?????? ?? ?? ???? ??? ????? ?? 1970 ?????, ?? ?? ????? ???? ?? ?????????? ?? ?????? ???? ?? ???? ????? ????????. ???? ???? ??? ?????? ??? ?? ?????
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Bravo,Tomo!!!! :ruke
Reci im!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

za VUCKA:
na ovaj forum sam dosao iz ciste radoznalosti zanimame stacete da uradite u subotu u novom sadu kad su vam slaninari zauzeli tribinu.Dalicete samo preko interneta uci na sever ili cete vec jednom svoje price pretvoriti u delo,mada cisto sumnjam nemate vi muda za to.
Do subote dovidjenja a u nedelju se gledamo na ovome istom mestu.
PS:IPAK JE VAMA BEZANJE VRLINA

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


MI SMO SMESNA STRANA KRIMINALA!

PFG NOVI SAD
ovi Sad SRBIJA vojvodina NIKADA

Zauzimanje tribine znaci kad je bio 115. derbi, a Cigani na Jugu. A to sto murija razdeli tribine i Firma po 73. put promeni stajaliste je nesto sasvim trece. A uostalom, i vi cete tu gde idemo i mi. A da li si sada siguran da ces biti na istoku :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


I jos jedno zauzimanje glodarske tribine 1991. na Marakani derbi 3:1 rezultat...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Tomo, pa neces valjda da nas napustis kad prodje utakmica VoVjodina-Zvezda?

Ime topika je promenjno, a i dobio je posebno mesto u Srpskoj kafani, kako bi pokazali gostoljubivost nasem dragom Tomici...  :lol:
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Kizo, Bude - hoce li da bude slika, znam da je glupo pitanje ali ...

Pa, tesko da ce biti slika... Umetnike, tj. slikare josh uvek nemamo u ekipi...  :D  :finger
A fotografije... To  uvek!  :ruke

Pozdrav!  :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Sve ste rekli. Nemam sta vise da se kaze. Bas si smorio "VO"Vjodo. Idi popi malo mleka i obrsi to usrano i glodarsko-talibansko dube bar jednom u zivotu.  :boks

O kom Rasimu Ljajuci ti pricas??? Tebi fali malo mozga ... malo vise!!!! Pa vi talibani samo mozete da se dicite siptarima i uspesnim utakmicama sa siptarskim timovima.

I o kom srpstvu ti pricas. Pa vi ste klub JNA i do juce vam je bilo na grbu JUGOSLOVENSKO SPORTSKO DRUSTVO!! :nene  :zbunjen

groblje i slaninari  :jebanje vas u subotu. :finger  :finger

Radzo, mala ceta moderatora sa ovog foruma, krece ranom zorom put Novog Sada... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ne znam kolko ste upoznati ali najverovatnije ce se igrati basket derbi u NS u okviru cetvrtfinala kupa, pa ce to biti odlicna prilika da se ovom mombrilu i njegovim kompanjonima objasne neke stvari.  :batine
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

?????? ?????? ????? ???? ?? ?????. ?????? ??? ?????. ??? ?? ??? ?? ????? ????? ?????? ? ?????????, ? ? ?? . ????? ????? ????? ????? ?? ???????? ????. ?????? ??? ??? ?????????????? ?? ?? ?? ???? ????????????, ? ????????? ? ???? ?? ???? ????? ?? ?????? ? ???? ??? ??? ?? ????? ???????.  
QuotePS:IPAK JE VAMA BEZANJE VRLINA
? ????? ??, ???? ??? ???? ?? 1970.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!