evo video snimka,kratkog doduse!

http://www.tribina.co.yu/video/basket_ns_fight2.avi

Evo kako stoje stvari. Kurir je bez icijeg odobrenja sa Caffea postavio text, preradio ga malo, takodje ubacio fotke, za koje jos treba i posebna dozvola (i time prisvojio fotke - ko da su oni slikali) sto je jako velika uvreda za sve nas. Drugo je napisano kako je preuzeto sa zvanicnog sajta, a zna se da caffe nije zvanicni sajt. Takodje nije ostavljena ni adresa sajta. Ukoliko oni u narednom ili novogodisnjem broju ne napisu izvinjenje (ili da razjasne odakle tacno slike i text), morace da se pripaze. Ovo nije prvi put, prosli put je oteta slika zastave BBB Bern. Jos samo i na B92 se pojavila nasa slika (bez adrese), ali za njih nema veze jer su otvoreni za saradnju i kulturni. I jos jedna stvar, Kurir je jednom stavio mog druga Igora Cetnika na prvu stranu izdanja  kad su hapsili Sljivancanina, sutradan mu murija dolazi na gajbu, odlezao je par metara mislim u Padinjaku, sad ga ceka sudjenje... on cigan, a 70 forsa ucestvovalo... samo da se zna.

Saopstenje upucuje zvanicni novinar i fotograf (u tom trenutku),nezvanicnog sajta delije-caffe (nezvanicnog sajta Zvezdinih navijaca),nevidljivom,nepostojecem,dusevno obolelom i pre svega bezobraznom i krajnje ljigavom novinaru "Kurira".
Da ne biste lupili Vasim "Kurirom",da ne kazem "k.u.r.c.e.m." o ledinu,iako se i u dupe mozete svrstati,na najvulgarniji nacin cu saopstiti vase plagijatorsko i  idiotsko ponasanje.
Text "Kurira",objavljen 29.decembra 2003. u broju 203,stranica 24,prevazilazi sve granice nemoralnosti i dovodi novinarsku profesiju ispod granice ljudskosti.
Da biste bili u mogucnosti da objavite text s naslovom "Divljanje iz prve ruke",morate dobro da nas  uhvatite "za drugu ruku".
Citava prica bi bila smesna da se "Kurir" ne svrstava u red  dnevne,ozbiljno-informativne stampe.
Ali,prica dobija zalosnu stranu cinjenicom da "Kurir" pored nepostovanja osnovnih principa i pravila novinarske profesije,u redovima svojih novinara ne drzi ljude koji ni skolu ucenika u privredi nisu zavrsili (skraceno SHUP).
Provera cinjenica,razgovor sa zivim izvorima informacija su jedni od osnovnih pravila novinarske profesije.Kako nista od pomenutog niste ispostovali i kako ste se sluzili kradjom,u vasem recniku preuzimanjem texta i fotografija koje nisu vase,dovodite sve sportske novinare u situaciju da se stide.
Mnogo bi Vam pametnije bilo da ste mrdnuli dupetom,kad glavu nemate,i da ste sa lica dogadjaja u Novom Sadu doneli exkluzivne fotografije i price,umesto sto ste prepisivali sa sajta Zvezdinih navijaca.
Ukoliko novinari "Kurira",sve svoje textove sastavljaju iz fotelje,primeren naziv vasim novinama bi bio "Kurton",jer je i njegova neretka upotreba iz fotelje.
Nepotpisan,surov i sirov text,prepisan od mladica koji je svoj klub bodrio  do kraja mogucnosti i svoje ljubavi prema istom,je upravo ono sto iz navijackih prica i mozete cuti,ali i dosta govori o tome koliko ste plasljiv,banalan,smesan i krajnje odvratan covek.
Ukoliko Vam je zelja bila da izazovete gnusanje javnosti textom u kojem se pise o "izbadanju nozem",slucajnih prolaznika,nikako niste uspeli,jer su se ozbiljnije stvari i ubistva dogadjala,a Vas nigde nije bilo da to ispratite.
Mladic ciji ste text prepisali je svoju pozrtvovanost dokazao,dok ste vi dokazali da dalje od cmara urednika ne smete da krenete,jer bi neko drugi mogao da vam zauzme mesto.
Stidite se sto ste napali mladice o cijoj hrabrosti mozete tako odvratni i  ograniceni da sanjate!!!!

 Bez trunke postovanja
Mila Radojicic.
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Postovanje svima koji imaju postovanja!

Quote from: "Mila"Ukoliko Vam je zelja bila da izazovete gnusanje javnosti textom u kojem se pise o "izbadanju nozem",slucajnih prolaznika,nikako niste uspeli,jer su se ozbiljnije stvari i ubistva dogadjala,a Vas nigde nije bilo da to ispratite.

Na zalost,ne mogu potpuno da se slozim sa ovim,jer...Cinjenica je da novinari kvazi ozbiljnih listova ama bas posle svakog hool incidenta idu na tu patetiku "stradali su i obicni gradjani,slucajni prolaznici...",blah,blah!
Nisam sadista,i daleko od toga da mi je drago kad neko strada,ali jasno je koliko ih samo ckura boli kada navijaci ginu...u stvari,boli ih-taman toliko da nas i tada pljuju najgore!!!

Slusala sam komentare novosadjana...pa oni bi nas sve streljali,i to bez da trepnu!!!Kapiram da ne mogu da nas shvate na pravi nacin,ali to moze da im bude samo minus-nikako opravdanje!
Generalno-ovo je ocekivana reakcija sedme sile (jer neka qrceva "sila" na zalost jesu!) ali i pored toga sam zgrozena cinjenicom da su pali na tako niske grane!!!

"...to je ta omladina na drogama... pa takvi smo zbog vas!
Stekam se za has, zivim ko pas, a vlast moze da cedi mast
i boli ih kurac za nas!..."
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Niti jedan tekst o navijacima i navijanju na finalu.
Novine prepune o navijacima u Odenzeu, a gotovo nista o navijanju u revansu.
Mediji stvaraju negativne stereotipe i kad prenose istinu (sto se u ovim slucajevima nije dogodilo), ako je ta istina samo i uvek negativna. A jos kad je oboje lazima...
Tako je uvek bilo i bice uvek.

Ovo je text, valjda iz Novosti(ne znam posto sam kopirao sa delije.net foruma) koji je verovatno najobjektivniji od svih

ULAZNICA ZA UKRAS

MNOGIMA je ulaznica za ko

video sam onu bezocnu kradju u kuriru i pricao sa nekoliko fotoreportera sta valja ciniti. osim batina, kazu da je najbolje konsultovati se sa nekim advokatom, kako se ne bi ponavljalo ubuduce ili odmah podneti tuzbu. to je autorski rad, a prenesen je u celini tako da se autorstvo ne dovodi u sumnju. prema onome sta znam, u najmanju ruku mora se navesti izvor.

evo i pisanja internacionala turniru u ns:

Pobedom Crvene zvezde nad

Quote from: "UltrasLondon"Niti jedan tekst o navijacima i navijanju na finalu.
Novine prepune o navijacima u Odenzeu, a gotovo nista o navijanju u revansu.
Mediji stvaraju negativne stereotipe i kad prenose istinu (sto se u ovim slucajevima nije dogodilo), ako je ta istina samo i uvek negativna. A jos kad je oboje lazima...
Tako je uvek bilo i bice uvek.

Sto se Odensea tice, likovi koji su bili uhapseni i zadrzani, bili su osudjeni bez i jednog dokaza, sta vise imali su dokaze da nisu bili umesani u nerede, za koje je bila kriva pre svega Danska policija sa njihovom i do danasnjih dana nejasnom intervencijom, prosao sam celu evropu ali takve gluposti jos nisam video.. Na kraju je pao dogovor sa sudijom i tuziocem, da budu svi deportovani u roku od 5 dana iz Danske ukoliko prihvate kazne, kako bi se zavrsilo sa celom pricom.. To su i prihvatili jer su pre toga svi ti NEDUZNI likovi bili odlezali po metar dana i svi su samo zeleli da idu chiku.. Jer da nisu prihvatili, dancima ne bi to odgovaralo jer bi mogli da ih tuze za celi taj "nesporazum"! Izvestaj iz prve ruke!! Da ne pricamo kakva propaganda je bila za tekmu u Rozenburgu od strane nasih i stranih medija (pogotovu Norveskih), zbog cega im je i stadion na kraju bio polu prazan a trener rozenburga je popizdeo zbog toga na novinare.. Debilcine ocigledno kao kod nas :finger , ovo mozete da objavite u celini samo, u suprotnom ceka vas tuzba! :vesala
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "munja"http://www.b92.net/sport/kosarka.php?nav_id=128570&dd=27&mm=12&yyyy=2003

pazi ko je dezurni doktor u prvom paragrafu. promenio covek profesiju.
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

Novinarstvo kod nas je svejedno na najnizim granama(narocito sportsko).Sve je to stoka zeljna "ekskluzivne price".I onda se jos neki cude sto sam protiv davanja intervju-a nekakvim kvazi TV-stanicama i novinskim kucama.Ljudi,oni nas svejedno smatraju za necivilizovane kretene,bilo sta mi da kazemo.Zato treba bojkotovati sve medije do daljnjeg,i na svako njihovo pisanje-DEMANTI.Sto se tice kradje autorskih prava,treba u celu pricu ukljuciti nekog mladog advokata,naseg coveka(ja znam bar trojicu "redovnih" sa zavrsenim pravnim Fakultetom),pa nek se onda cesu svi koji kradu i tekstove i fotke.Pozdrav svima,srecna Nova i bozicni praznici.