December 28, 2003, 10:42:10 PM Last Edit: July 14, 2008, 06:07:39 PM by KizaLion
U subotu protiv vojvodine bila je jako losa atmosfera od nase strane, iako smo bili 3-4 puta brojniji od red firma. Navijanje je bilo nikakvo, sto je i normalno jer nije bilo vodja, niti bg delija. Tako da su nas (ja nisam bio u kopu)  RF u svakom slucaju nadglasali. Izgleda da su RF oteli zastavu temerin sto dokumentujem na slici:


Danas (nedelja) pri ulasku moras da skines jaknu, ovog puta nije bilo kamere koja je snimala svakog kao u subotu. U kopu su bili Nislije (pozdrav  :D ), jedna ekipa iz Vrsca, Novosadjani i ostali. Tek pri samom pocetku utakmice stize i manja ekipa iz beograda, 3 ultraboysa, 10tak brigata, 3 heroja, 1 orthodox boys i jos neki sa strane koji nisu u grupama,15-tak Belgrade Boysa. Taman kad su se vodje popele na sipku tad i nastaje pravo navijanje na pocetku dobro ali kako zvezda gubi onda se dosta popustilo. Osim standardnih pesama (sirok repertoar) dobro se i culo, Canka pod noz, canka pod noz, Canka pod noz (koga i ove, i sledece, i jos mnogo godina necemo gledati u srpskom parlamentu  :ruke ), navijanje je bilo sve losije pa se i krenulo sa I ajmo crno beli, umro je tudjman franjo, cutacemo jedan minut, predsedniku partizana  :D kao i "I nema veze sto zvezda nema veze, i nema veze sto sam pijan ja, i nema veze sto ponovo smo prvi jer za zvezdu zivot dacu ja"  Zvezda je pocela da gubi dosta razlike pri kraju trece cetvrtine onda smo tad pogubili zivce i onda rece neko od vodja  :D "Bilo da li gubimo, bilo dali vodimo, nije bitno, mi uvek moramo da navijamo, mi smo najbolji" neko rece nema veze ako izgubimo dobili smo vojvodinu. medjutim ima jedna stvar. kad je bio tajm aut, pustali su dobru muziku kad smo pevali marseljezu onda nam je ritam usao u fazon i taman smo svi poceli lepo da se deremo i nastaje delirijum i tad zvezda pocinje da puni koseve u infarkt zavrsnici.

evo par fotki, a ko je slikao sa druge strane sigurno ima jako dobre fotke jer je kop odlicno izgledao, i donja i gornja tribina su izgledale odlicno s obzirom na okolnosti.



rakocevic sa peharom

ovo prvi put vidim u zivotu, riba u crveno beloj haljini  :o  :jebanje

Navijanje mnogo bolje nego u prethodna dva dana, ali ipak nije to ono sto smo svi ocekivali. ipak, na kraju kad su nasi poceli da stizu -17 u kopu je nastao pravi delirijum, a igraci cisto na srce Jeretina i Radivojevica dobili tekmu i osvojili prvi trofej nakon 5 ipo godina pauze.

Moram da se zahvalim dvojci momaka iz Leskovca koji su pokupili mene i ortaka na putu ka zeleznickoj u NS i dovezli nas nazad u nis, inace bi se ja jos uvek klackao u vozu...

P.S. jel zna neko kolko tacno prima ovaj veliki spens?

KUP JE NAS !!!  :sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Spens prima oko 9.000 ja mislim.
Navijanje je bilo solidno, na kraju utakmice 5+.
Stvarno je bilo dosta uspoa i padova i kod nas i kod igraca ali sve u svemu odlicna zavrsnica i jednih i drugih. Dosli su i Ortodox Boys-i koliko sam ja primetio.
Zasluzeno. Kiza imam neke fotke da posaljem sa ove tekme. Daj mi tvoj mail pa cu ti posllati. Poz

Quote from: "KizaLion"Tek pri samom pocetku utakmice stize i manja ekipa iz beograda, 3 ultraboysa, 10tak brigata, 3 heroja, 1 orthodox boys i jos neki sa strane koji nisu u grupama,15-tak Belgrade Boysa.

Dosao je i jedan vagon (oko35-40) navijaca iz bg-a vozom (malo smo kasnili)...bila je prica da nema organizovanog putovanja...nismo znali kako cemo stici, nismo znali kako cemo uci...ali sve je na kraju ispalo ok. Na ulazu teska smaracina po pet minuta su nam prepisivali podatke iz licnih karata...cimanje oko nekih licnih stvari...na primer Talijana su umalo prebili zbog stapa, nisu hteli sa stapom da ga puste unutra...na kraju ulazimo i vidimo lose navijanje...mnogo sam se bila izbedacila...ali posle poluvremena se sve preokrenulo... :D
u povratku je bilo sjajno! ;pivo
i ja bi da pozdravim nislije (koje su putovale sa nama.)   :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

...haludza,oprostite! :(
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Neznam sta da kazem pre 3 cuke sam stigo kuci, evo me na poslu .... LUdilo ( Imame na jednoj slici, uvek izadjem na nekoj neverovatno :) )
Sta da kazem LUDNICA, u subotu uvece su me pokupili iz grada i ajde pravac Novi sad ...
Jos sam pod utiscima kao da mi je ovo prva utakmica, NA CELOM SVETU MI JE SVE DA ZIVIM NEMOGU BEZ NJE I ZATO PEVAM CEO DAN ZVEZDA ZVEZDA ZVEZDA ZVEZDA ZVEZDA

Sad nisam mali i polako se stari a srce jos za tebe ludo udara, severna strana i puna marakana nosice me do kraja zivota ...

Kizo zasto nisi teo da pokazes svoje zmijsko telo kao neki ... :)))
Poz LucKY$, Kizo ...

Quote from: "Gaga"
Kizo zasto nisi teo da pokazes svoje zmijsko telo kao neki ... :)))

znam ja kako su se neki "osecali" tada... :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Meni je bilo bas super :)) hehe
Jedino ako nisi mislela na nesto drugo ...

Osecaj posle ovakvog osvajanja kupa je fenomenalan. Karati prvo glodare, zatim Vojvodinu na njihovom terenu, pa na kraju i Refleks bez Rakocevica i Dozeta, uz neverovatnu borbenost, izgaranje do poslednjeg momenta, a sve posle produzetaka... Nazalost, nisam mogao da idem u Novi Sad nijedan od ova tri dana, ali vidim da je i navijacki deo price bio odlican. Iako jos uvek ne mogu da kazem da imamo bogzna kako dobar tim, momci su pokazali kako treba da se igra pod imenom i grbom Crvene Zvezde. Zbog toga slobodno mogu da kazem da mi je ovo najdrazi trofej posle titule sampiona Evrope i sveta u fudbalu.

BRAVO ZVEZDOOO!!!
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

KONACNO  :sampion  :sampion  :sampion

Trebalo je preziveti ove tri utakmice... ali bolje je ovako!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

OVE NOCI SA SEVERA...

E,jebiga sad mi krivo sto nisam otisao...

Nego koji je ritam te pesme "cutacemo jedan minut,predsedniku partizana" ili kizo ako imas audio bio bih ti zahvalan
RIGINAL FANS

SVAKI KOMENTAR JE SUVISAN!!!! :sampion  :sampion  :sampion
;pivo  ;pivo  ;pivo


DOK SRCE KUCA U NAMA TI ZVEZDO NISI SAMA I KRV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

bio, video, uzivao!!!
novi sampion i titula nasa zvezda je opet najbolja  :sampion  :sampion  :sampion
ne pamtim da je neko za tri dana, odigrao tri produzetka i sve dobio. bravo momci
p.s.
ona riba u crveno-beloj haljini bila je posle na proslavi ( kafana majdan).

Jedini sport u kome trener ima velikog udela u pobedi i u porazu je -kosarka!Zato smatram da je Zmagoslav najzasluzniji za osvojen kup i da treba da se prekine sa napadima na njega i da mu se vec protiv sirokog i gravelina u pioniru skandira da covek oseti da ima i nas iza ledja a ne samo upravu!
Ortak iz Bg mi je javio da je Zmagoslav pozirao sa tri prsta posle osvojenog kupa,ako ima neko fotku neka stavi!
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Stvarno je bilo haos,nazalost nisam ni ja mogao da idem,jer sam bio hospitalizovan jedno 10-ak dana,pa su me tek danas pustili,sva sreca da sam uspeo uopste i na tv-u da odgledam i kakve su sve tri tekme bile zamalo da riknem tamo u bolnici  :lol: .Ja sam bio srecan samo posle derbija i rekao sam ma ne moramo vise nista da uradimo to mi je jedina satisfakcija bila sto smo dobili talibance.A u finalu kada sam video da igramo bez Rakocevica i Dozeta vec sam se bio pomirio sa porazom,al svaka im cast za sve sto su uradili,i pozdrav svima koji su bili u Novom Sadu.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

A ima li neki audio/video sa finala Kizo?

a zna li neko cija svirka je bila u petak, na dan derbija, na akademiji?  :)
napokon...  :ruke
nema ni audio ni video ali nadam se poklonice nam kiza neki dobar mp3  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Morska,a sta si "dobila" pred tu svirku??? :keez


:pandur
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

jednu malu drogu od koje svi srbi u srbiji polude i postanu najjaci na svetu  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"malu ...

...ili veliku...od koje sve Srpkinje polude???? :lol:
:rofl
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]