Nazalost ove sezone posle derbija u fudbalu na Severu nisu iznosene zastave (mislim uopste) na 2 motke, tako da ce ove zastave tek sledece sezone biti iznesene. Zastave su bile gotove pre nekih mesec i po dana ali sam hteo da to bude iznenadjenje, ali nazalost zbog rezultata kluba sve je odlozeno...

Ja cu ih sada postaviti da vidite kako je ovo ispalo, pa da vam dam nadahnuce da se jos nesto odradi. Uvek se gledalo na mastovitost i originalnost. Bilo bi dobro da se uradi jos par komada dobrih...

Do nove sezone ostalo je jos 2 meseca, ja platna vise nemam, ali ima farbe dovoljno. Ovde je upoznat Manicomio (sa zlatnom rukom :) ) koji ce rucno crtati na platnu dobre predloge a farbanje je kod mene (da se ne bacaju pare, da ne mora svako da kupuje farbu). Dakle platno + olovka + talenat.

Evo za sada 4 komada:






Ovo smo ja i jos jedan decko crtali, hiljade srca sam sam crtao, na predlog jednog forumasa.

e kizo sto mi nisi javio da ces crtati ovaj moj barjak konkretno BEOGRAD
mogao sam ga ja uraditi
sve 4  su ispale dobro
ajde molim te ako si doradio
onaj sto sam ti ja dao
slikaj pa mi posalji na mejl
zanima me  kako je ispao

skeniracu one 2 slike sto planiram da uradim pa cu ti poslati

aj ziveo! :flasa

Quote from: "sez. RUMA"e kizo sto mi nisi javio da ces crtati ovaj moj barjak konkretno BEOGRAD

nisam znao da je tvoj, svi su mi slali radove pa je nastala konfuzija.

Quote from: "sez. RUMA"ajde molim te ako si doradio
onaj sto sam ti ja dao
slikaj pa mi posalji na mejl
zanima me  kako je ispao

tvoj rad se jos uvek doradjuje, kad zavrsim postavicu i njega. pozdrav

:D Eno je moja prva, e srce mi je puno samo nek bude na Severu.

pozdrav

ok, vazi cujemo se!
pozdrav!

Odlicno je ispalo, svaka cast crtacima... Rad treba nastaviti i tokom leta, samo da su neke mastovite skice kao ove, svaka cast... sto se ne bi radili i barjaci, samo da ima neko ko ce da sije...
p.s.kizo,jedan predlog za zastavu 1000 srca: podebljaj malo slova jer su dosta tanka pa je pitanje koliko ce se jasno videti...
Raspust ide, papir i olovku u ruke, pa sve to na platno...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Bilo bi dobro kad bi ih bilo dosta,svaka tribina koja ima dosta zastava na 2 motke i raznih barjaka izgleda prelepo ali i mnogo zanimljivije.

Quote from: "RSFC"Raspust ide, papir i olovku u ruke, pa sve to na platno...

Надам се да ће овај топик бити актуелан преко целог лета и да ће се конкурс наставити.  :)
Лепо вам иде од руке.
Стварно сам пријатно изненађена.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

koje dimenzije zastave treba da budu?
i kad ih npr. napravim sta da radim sa njima? meni sigurno nece da daju da unesem motke...

Quote from: "SamoSrbija"koje dimenzije zastave treba da budu?
i kad ih npr. napravim sta da radim sa njima? meni sigurno nece da daju da unesem motke...

Otprilike 120 cm u visinu i oko 80 cm u duzinu. Znas da je konkurs davno prosao tako da nemoj nista da radis na svoju ruku (ovo vazi i za ostale). Nego mi prvo posalji crtez na email kizalion@delijeonline.com pa cemo videti da li valja.

pa dobro konkurs bi trebao da bude do kraja leta...

a i mogla bi da bude opcija da ti posalju ljudi sliku, ali da ipak oni rade... ako hoce..

kad bi svako napravio po jednu zastavu..............


;pivo

Заиста су прелепе заставе, и поред других ствари, чини ми се да смо најбољи на домаћој сцени и у барјацима.

Click on smiley

zastave su prelepe mene je fascinarala 1000 srce.... ;pivo
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "SamoSrbija"koje dimenzije zastave treba da budu?
i kad ih npr. napravim sta da radim sa njima? meni sigurno nece da daju da unesem motke...

Otprilike 120 cm u visinu i oko 80 cm u duzinu.

u visinu i duzinu? znaci kad je drzis onda je 120cm, a kad je spustis na zemlju onda je 80cm?
:D
(moj tata kaze svaki covek ima tri mere...)

po meni nije bitna visina i sirina, vec dubina... a ona mi fali na ovim crtezima.

Topic ostaje zakljucan do daljnjeg.

Od danas se nastavlja konkurs. Ovih dana manicomio ce odraditi par vrhunskih stvari.

A vi ostali, imate li kakve predloge?

Uvek se gledalo na mastovitost i originalnost?


Da,u pravu si ,moram da dam komentar,gde je originalnost?

Hocu nesto da objasnim, svaka cast tim ljudima koji crtaju/prave ali MI moramo da nastojimo ka necemu nasem,nasoj originalnosti,2.motke su bile popularne '95/6 ali sada posle punih 10 godina ,Meni licno podsecace na tribinu neke tamo Ternane, 2.motke su cak i u Grckoj pocele,kako ce tek oni da izgledaju,i ovako nemaju vise one cuvene"paukove" namigivanje ,sve je to lepo ali bez duse namigivanje

razmislite...necu da Vas sputavam ali Sever mora da bude uzor drugima,a Ne drugi {citaj Italo tribine} Nama namigivanje , tesko je,razmislja se sta moze da se jos radi...

Pozdrav
S


Quote from: "KizaLion"A vi ostali, imate li kakve predloge?
Ја имам предлог да отворимо још један летњи цртачки конкурс, да досаду убијамо неким креативним послом. А да тема буду скице навијачких графита. Може бити занимљиво. :)

А што се тиче коментара да су заставе на две мотке изашле из моде, чини ми се да се овај конкурс односио и на барјаке, они су ваљда још увек у моди.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja ne znam da crtam,ali imam super ideju za zastavu na dve motke.Stoje  Homer,Barni i Mo iz Simpsonovih,sa sve zvezdinim salovima i podignutim kriglama piva a ispod tekst:"...mnogo piva ce proci venama..."