Veruj mi ne znam nista o Panti. Mene fudbaleri ne zanimaju, samo Sever, samo tribina.

Ono sto je bitno, je da povedemo sto vise ljudi na sever u subotu, i sestre, i devojke i poznanike kao sto smo to radili na tekmi sa Smederevom, zadnja tekma jesenje polusezone. Tad nas je doslo bas mnogo po hladnom vremenu sad imamo sve uslove. Nema vise vrdanja.

U poslednjih nekoliko godina fudbaleri vise nisu Zvezda. Sada je Sever - Zvezda!

nesto nevezano za zvezdu a tice se stanja u fudbalu.

Danas sam pre tekme bio sa jednim drugom sa faxa (TB87) i kaze on meni, voleo bih danas da pobedite mi ako budemo sesti idemo u makedoniju, pa u nemacku u intertoto kupu, a varvari ako budu peti idu na maltu. sad zamisli smrdljivi zeleznik koji nema navijace, pa sad i ovaj mita bezanija, fk zeleznik ce da se ugasi i fuzionise sa bezanijom, i eto bulic poklonio miti ulazak kup uefa. zar mrtva bezanija?!  :bes ovo je drugi put da smo ispalili ofkovce za kup uefa, al smo ih izmalerisali. a onaj terzic, svi su mislili kako je dobar covek a u kladionicama kad su igrali obilic-ofk on igrao na obilic i kesirao 4.000 evra. sve su to ista govna ja tebi-ti meni.

i jos ova smrdljiva zeta iz golubovaca koja nema stadion, nego onu usranu livadu gde moras da pazis da ne stanes na govno.

kad ce bre da igraju evropu klubovi koji imaju navijace, tb, firma, uf... nikad dok je ovakvih lopova.

Slazem se-jedini evropski deo Zvezde su navijaci-SEVER...

@RSF
ugasiti nas necete.....
Ali nebitno skroz.
I meni je zao sto se nisu pjevale pjesme s Obilica, stvarno su extra....
Meni je od subote  u glavi Vasi drugari.....
Inace, ni ja se od igre NICEG ne sjecam...
Odlican izvjestaj...

Север - Одлично навијање. Пре утакмице отпевана песма "Але, але, але, але угасити нас нећете". Изгледа да смо се много ужелели навијања након бојкота јер не памтим када је на ЈНА било овако добро навијање. Свака част за труд око кореографије...штета што нема слика...
Фудбал - не желим да коментаришем. Слажем се са North_RS "Moje najiskrenije saucesce mafijaskoj, mislim fudbalskoj organizaciji na ovome sto su ucinili za srpski fudbal."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nemate pojma kako me ovo boli... Kako boli kada definitivno shvatis da je tvoj klub na dnu... Kada shvatis da po igrackom kadru zasluzujes gornji deo tabele i nista vise... Iako se od pocetka videlo kuda idemo ove sezone ipak sam se nadao...a kako da se ne nadam?! Uvek mislim pa to je Zvezda, nije to neki seljacki klub...
Stojis nem na onoj sugavoj tribini i gledas na teren... Vicu ljudi "uprava napolje", "iz Zvezde, iz Zvezde, mars iz Zvezde...".
Ma nemam snage usta otvoriti, glasa pustiti... Ne mogu verovati da smo ispalili BU, da smo ispalili Varvare... Ovaj Zeleznik vec sutra mozda nece postojati, a onda ce se oni "lavovi" vratiti svojim maticnim tribinama ili preci negde drugo da navijaju za pare, a Varvari, a BU?! Oni ce moci samo da kunu dan kada je jedan klub poput Zvezde dozvolio da ga pobedi Zeleznik...
Nije samo stvar u tome sto smo na dnu... Mnogi su padali na to dno pa se dizali, vracali jos jaci i bolji...ali kako mi jadni da se vratimo bilo gde kada smo truli, toliko truli da smrdimo kilometrima...
I sta sada mi navijaci da radimo?!
Sta ce biti kada nas se skupi 300 na utakmici sa Zeleznikom? Na poslednjoj utakmici u ovoj sezoni?! Sta nas 300 da uradi?! Nas 300 ne moze nista jer bi nas rasformiralo 50 kornjaca kada bi pokusali bilo kakav protest ispred zgrade...
Koliko dopire do nase svesti da prozivke i molbe i ostali kurci vise ne pomazu?! Mozemo da pevamo, prozivamo, da iznosimo transparente jos hiljadu godina i nista se nece promeniti...
Nama hitno trebaju potpisane ostavke svih koji u ovom nasem klubu bilo sta znace... Trulez se mora unistiti, a nazalost ona zna da pokupi i zdravo meso... Nemamo vise vremena da vagamo ko je dobar ko nije, ko je manje krao, ko je radio savrseno za ovaj klub... Previse se gamadi nakotilo u ovom nasem klubu i hitno moramo to istrebiti... Nema vise postavljanja glupih pitanja "ko da dodje?", "ko je dobar?" i ostalo... Makar nam svi sponzori otisli (a ko da imamo neke), makar nas svi napustili moramo menjati stvari... Ovako jednostavno vise ne moze i tacka!
Treba svi koji su danas bili na kupu da dodju i u subotu, da povedu svakoga kome je stalo do Zvezde, da dodju svi oni koji misle da je njihovo navijacko vreme proslo... Mora da nas bude na hiljade jer sada je vec nas klub u pitanju... Nema vise ovo veze ni sa koreografijama, ni sa transparentima, niti sa represijom... Jednostavno toliko smo truda ulozili u Sever u nasu tribinu, u te igrace i upravu... Mislim da je dosta!
Samo ako se skupi ogroman broj ljudi mi imamo pravo glasa... Ako treba da ne napustamo stadion, ako treba da protestujemo ispred upravne zgrade, ako treba da udjemo na teren svi do jednog i da sednemo na isti, ako treba da okupiramo prostorije na Marakani, sta god treba da uradimo, a da nam oni svi do jednoga donesu potpisane ostavke...
Zato ljudi u subotu mora da nas bude toliko da se sve pusi oko nas, da pokazemo koja smo mi sila i da pokazemo da jedno "udruzenje gradjana" nece unistiti nasu svetinju!!!
Plakati, proglasi, novine, televizija sve sto mozemo da ucinimo da pozovemo ljude da dodju u subotu, sve treba iskoristiti... Izneti sve ideje traziti pomoc od svih kojima je do Zvezde stalo, ali bas sve da ovoj bagri vidimo ledja... Ako treba da budemo prvi koji ce ocistiti gamad i koji ce zbog toga ispastati, koji nece namestati spreman sam na tu cenu zarad naseg kluba...
Znam da sve ovo izgleda kao post jednog ocajnika, ali iskreno mislim da je ovo nasa teska realnost...
Znam da ipak na kraju sve zavisi od onih najbitnijih i najvernijih ljudi, ali ako je sudeci po njihovim izrazima lica danas mislim da se nece mnogo razlikovati od ovog gore napisanog!!!!
Sutra ce svi prebacivati prvoj ekipi sto nije nesto ucinjeno, ali mora se znati ako nas bude na Severu 300 niko od nas nista ne moze da uradi... Zato jos jednom:

SVI U SUBOTU NA STADION!!!
ZVEZDA JE NASA SVETINJA!!!

MA koje bre namestanje, pa nas je Radnicki sa NB nadigrao, a ne Zeleznik. A vi sto hocete neke igrace da terate, a neke ne... Svi do jednog na krompire, sa sve trenerom i upravom. Blamiranje ce tek krenuti od kvalifikacija za KUP UEFA...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Важи, дођи јуче...
А могао би на неку текму...

sta vam smeta ekipa, oni klinci i nemogu bolje to su im max mogucnosti. Nego je muka u jebenom rukovodstvu , upravi, sto dovodi u Zvezdu nizerazredne igrace.Igraci jesu krivi sto se uvjek ne bore za dres koji nose, ali daleko od toga da su oni bolji puno od ostatka lige. Kriva je gamad sto prodaje zrele, dobre, igrace a dovodi zamjene ravne drugoj ligi zapad.  Mjenjanje igraca nista nece rjesiti dok se uprava totalno ne rekonstruise.  Mogla bi se malo njima auta polupati a igrace ostaviti na miru.


SAHRANIO SI ZVEZDU DZAJICU !!!

Aj vec jednom te price o igracima nastavite tamo gde je to predvidjeno,dosta bre vise sa tim,ovo je navijacki topik!

Quote from: "delija CEBEP"e a kako bi bilo da im prva ekipa ponovo da rok do decembra 2005? Mozda ce nesto da urade.....
Cekajte, pa ovo je samo proces tranzicije ekipe. Za koju godinu svi ce oni igrati mnogo bolje nego sada. Nemojte biti nestrpljivi.
Boskovic u Zvezdi hahahhahahahahhahahaha
Dok ima na zalost korumpiranih likova na severu koji mogu da isciste bandu ali nece jos cemo mi da gledamo rokove ne samo do decembra ove godine. Samo me zanima sta ce sada da radi uprava za vreme leta? Kako ce uspeti da opet premazuje oci nasim likovima sa severa? Zanimljivo ce biti jer para nema ali ne sekiram se ja, smislice oni vec kako da nas prebace zedne preko vode.
Ode sve u kurac... Meni je iskreno receno drago da se ovo desilo jer se nadam da ce se proces kompletnog remonta FK brze desiti. A ako ni ovo nije dovoljno sto se danas desilo u kupu onda je tu kup UEFA na jesen gde ce neki neznani klub ponovo popravljati gol razliku na nama. Bas me zanima dokle ce prva ekipa da tolerise ova sranja.....
I nemoj neko da je nesto pisnuo protiv Dzaje. Hajde da vidim da se neko usudi da vice nesto protiv Dzaje u zadnjem kolu protiv Zeleznika. Dzaji je dozvoljeno da kenja po nama a mi cemo ko ovce, cutati i trpeti naseg pocasnog predsednika, Kajzera Franca Bekembauera.


Ako ikada saznam ko si polomicu ti svih 206 kostiju u tvom nakaradnom telu. A ti bi sada znao odgovor zasto da si bio danas na utakmici.
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Slusaj decko,

ako imas neki komentar na danasnju blamazu ti napisi. A ako imas nesto licno onda mi posalji mail pa mozemo da se nadjemo....
Sve ostalo sto budes pisao bice ignorisano od mene.

Quote from: "Culum"Od zadnje tri sezone mi smo u dve ostali bez trofeja sto je sramota za jedan klub kakav je Crvena zvezda. Tzv. 'prvu ekipu' boli kara, lafo su se nesto trzali u fazonu 'posle decembra' i te fore.

А шта си ти СРАМОТО И ПИЧКО урадио да помогнеш клубу какав је Звезда?! Пардон, НАВИЈАЧУ!
И ајде одговори ми ако знаш КАКАВ је то клуб Црвена звезда и захваљујући КОМЕ је "такав" то клуб?

Живиш у земљи у којој је "НОРМАЛНО" да фудбал воде власници кладионица, народне лутрије и подземља? Живиш у земљи у којој су УБИЈЕНИ председници неколико клубова а један протеран...УБИЈЕН председник ФССЦГ, УБИЈЕН Премијер...Живиш у земљи у којој је НОРМАЛНО да државна полиција пуца насумице у децу само зато што су ДЕЛИЈЕ!

КОГА БРЕ ТИ ПРОЗИВАШ ОЛОШУ УСРАНИ?!?

Питање за све : Шта је ова Држава урадила да помогне клубу КАКАВ је Звезда?
Осим што још увек НИЈЕ усвојила Закон о Спорту, тако да нико живи неће да се зајебе да са стране уложи капитал у Звезду, док се то не среди. Али зато ја Закон против навијача преко ноћи усвојен? Зар вам ту ништа НЕ СМРДИ?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mislim sta reci na sve ovo.juce sam bio ko posran,a tek moj rodjeni brat koji je u B.U.decko se radovao KUPU UEFA,gostovanjima u madridu,djenovi,londonu...a zbog nas ce da ide na maltu.dosao sam kuci,a on me pita BRATE ZASTO,a sta ja da mu odgovorim,sta.pa nama bisi igraci nece da dodju u zvezdu na kafu,dejo nas pljuje preko novena pre neki dan,ej bre dejo koga smo mi plasirali.STRASNO

a sta ako ne odu?
treba ih oterati sad i do kupa uefa naci mlade perspektivne ljude da vode klub.
bas me interesuje kako ce se sve zavrsiti....
mada kad nije bilo nista posle psva i zenita sto bi bilo sad?
to su bre govna matora komunisticka koja su cerkama kupili po dva stana ,primaju platu a ni ne svracaju u klub,renoviraju klonje u trenutku borbe za ligu sampiona,prodaju tekme i pehare i misle da ce nas kupiti jeftinim pricama....
teraj govna napolje! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
nema vise rasprave!u zadnjem kolu moramo im videti ledja.ni dan vishe! ! ! ! !

Gore citam o odlicnom navijanju. Ja ne znam dal smo bili na istoj utakmici. Treba da se zamislimo. Necu nista vise pisati zbog smradova koji mogu da procitaju.

Quote from: "delija CEBEP"Slusaj decko,

ako imas neki komentar na danasnju blamazu ti napisi. A ako imas nesto licno onda mi posalji mail pa mozemo da se nadjemo....
Sve ostalo sto budes pisao bice ignorisano od mene.


Picko jedna retardirana,potpisi se krstenim imenom i prezimenom!

evo 2 slike cisto malo da se vidi kako je bilo
i jedna od grobara[iskompleksiranih pedercina]









navijanje je bilo dobro
ali pred kraj se malo utisalo,koreo dojaja!

AJAJAJAJAJJAJAJ ,JEBASMO VAM MATER !!!
I OPET,I OPET STE SVI K`O PICKE IGRALI !!!

Ljudi da je lose,lose je,to je svima jasno,samo nemojte da se medjusobno svadjate i jos vise da pogorsavate situaciju,polako,resice se sve,svaki problem ima svoje resenje.VI koji pljujete po prvoj ekipi nemoj da to radite,sigurno oni znaju kako ce resiti ovaj problem i ne morate vi ovde da vrsite pritisak na njih,dovoljno su oni upoznati sa situacijom i uradice sigurno onako kako je najbolje za sve nas.Na drugu stranu vi koji ste upoznati sa situacijom,i koji ste u kontaktu sa prvom ekipom,razumite ljude i njihov bes i pokusajte bez prozivki i pretnji da im objasnite stanje kao sto vi to razumete,oni nisu upuceni,i pre bi ste ih smirili nekim objasnjenjem nego pretnjama.Ovakve svadje su stvarno poslednje sto nam treba.Znaci jos jednom dodjite svi u subotu bez obzira na sve,pa cemo videti sta ce biti.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Kup sigurno nije namesten!

Dali vi verujete u to da su 11 igraci na terenu namerno primili gol. Dali vi verujete u to da bi nasa usrana uprava dozvolila ovako nesto posle ovakve sezone?

Ja neverujem.

Jednostavno igramo lose i to je to i meni je na neki nacin drago da smo izgubili juce.