U Zelezniku Cigana oko 1.000 (svaka cast na brojnosti!). S obzirom da je jedan deo ekipe otisao u Grcku, navijanje vodi A. Upaljeno je dosta baklji i dimova. Zvezda jeste pobedila ali igraci su igrali sa dva lica, cas su delovali kao profesionalci cas ko amateri.

Steta je sto se pojavilo malo Cigana na rukometu, verovatno nisu znali niti je bilo vodje da obavesti. Ovako su svi gledali grcki derbi na telki.

Ima li slika i video zapisa
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Svaka cast za izdanje u zelezniku ,slike su odlicne,a brojnost mislim da je veca neko prosle sezone.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

????? ?? ??? ???? ????????? :D
???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ???? ?????? ????? ? ??? :o
????? ??? ?????? ?? ????? ?? ??? 1 ?????? ?? ??????? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??????? :bes ???? ?? ?????????? ?? ?? ?. ??????? ? ?? ?? ?????? ? 29-?? :bes ?? ?????? ???? ????,??????? ?????????? ??????? "???? ???????? ?????? ???? ? ????" :zbunjen
? ????? ?????? ?? ???? ??? ?? ?? ?????? ???? ???? ???? ???? ? ?????? ? ??? ??? ???? ????? ?? :bes  :bes
???? ????? ????????? ?? ???? ??????? ? ???????? ?? ????? ???? 10? ????.??????????? ???? ?????? ???? ?? ????? ?? ??????? ? ? ?????? ???????? ???????? ??? ???? ? 90% ?????? :nene  
QuoteSteta je sto se pojavilo malo Cigana na rukometu, verovatno nisu znali niti je bilo vodje da obavesti.

?? ??????? ?????? ?? ??????????? ????? ????????? ?? ?? ? ?????? ????? ????? ???...

QuoteIma li slika i video zapisa
???? ??????? ???? ?? ??????/??????...

???'

www.delije-sabac.co.yu

:flasa Bili smo mnogo pijani, tako da smo tek u povratku saznali da je bilo 5:3 :ruke Iz Valjeva nas je doslo 20, kombijem i autom.Posle tekme murija nam nije dozvolila da na izlasku na Ibarsku skrenemo ka gradu i odemo na rukomet, ispratili su nas do Stepojevca,a posle je bilo kasno da se vratimo :bes Inace, s obzirom na brojnost, navijanje je bilo slabo, ali sta da se radi. A na "Ti nikada  neces hodati sam (na engleskom) otkinuo sam od smeha, pa pola Severa nije jos naucilo ni pesme na srpskom a zamislite ovo na engleskom :rofl  Ali dobro, treba biti optimista
H,DA MI JE ZA JOS JEDNO PIVO!!!

Meni je najjace bilo kada se pocelo sa "Here we go", odnosno "Evri go"  :D i onda ono skakanje po pubovima kada su se bacali dresovi...:rofl

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

A na "Ti nikada neces hodati sam (na engleskom) otkinuo sam od smeha, pa pola Severa nije jos naucilo ni pesme na srpskom a zamislite ovo na engleskom  Ali dobro, treba biti optimista
_________________
Nisam bio na fudbalu,ali sam gledao prenos,ipak se YNWA dobro culo ,a uostalom vec smo pokazali u ranijim utakmicama da znamo i mozemo dobro da pevamo na engleskom,samo sto po meni to nije dobro,jer kao sto bi narednih godina polako trebalo da bu bude vise transparenata(imena nekih novih grupa) na srpskom tako mislim da ne bi trebalo da pocinjemo sa pesmama na eng.Ali recimo pesma-Mi tebi pevamo-je ocajnom otpevana,izgledalo je kao da je pokusana da se otpeva drugom melodijom :zbunjen (?).Za ovako losu polu sezonu-odlicna poseta,ne kao prosle godine ali ok.Nadam se pozitivnom odvijanju stvari do pocetka drugog dela sezone,i podizanju neke euforije oko titule,jer,to je jedini nacin da na utakmice dolazimo u onolikom broju kao prosle sezone.Grobarima :finger titula.

U svakom slucaju dobro gostovanje,malo smoreniji put do zeleznika pa tortura za###ra tipa nema pica,na trotoar stoko i tako dalje!A sto se rukometa tice tuga do zesca :(  znamo mi to mnogo bolje! Tek nas stotinak pokusalo je nesto vise ali ....                         DELIJE  INDJIJA

Tebi i ne treba dati da pijes