:ruke  :ruke  :ruke

????? 2-0 ?????? ??? ???????? ? ?? ? ?????? ??? ??? ??? ??? ?? ?? ?????? ???? ??,? ?? ????? ? ????? 3-0 ?? ???? ?????? ??? ???? ?????? ?????? ?????? ?? ????? ?? ??????...


???? ??? ????? ?????? ??? ?? ??,???? ??? ????? ?????? ????? ? ??,???? ??? ????? ?????? ??? ??? ?? ?? ?????? ????? ?????? ??? ? ?? ???????? ??,???? ????? ?????? ???? ????? ??????,??????(??????),??????,??????,???????,????...

?????????? ?? ????? ????? ????? ? ???? ?? ?????? ?? ??? ?????? ???????? ?????? ?? ?????? ????? ?????? ??? ??? ?????? ? ???? ???????? ???????? ???? ???? ?????? ??? ?? ?????? ???? ?? ???????? ??? ??? ??? ??? ?? ?? ????? ????? ??? ??? ?????????.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Sto se tice te lige sa ustasama i slovencima,ja nisam za,iz prostog razloga sto bi takva liga bila potpuno ista kao i GY u kosarci.Kvalitet i neizvesnost bi bili na visokom nivou,ali zna se da bi Delije,Zvezda i uopste Srbi,kao i uvek,bili na udaru i da bi hrvati manipulisali!
I meni je stvarno zao momaka koji su otisli put Ajndhovena i pevali 90 min. kao da je nas tim vodio!Sto se mene tice,sigurno dolazim na tekmu sa Zemunom u subotu,a pozivam i sve ostale,da pokazemo koliko volimo nasu Zvezdu,a nije na odmet malo i da prozovemo upravu,ako to vodje odobre!
SVI NA MARAKANU U SUBOTU!!! :megafon

- Dzajo otidji molim te. Dosta je bilo prodaje i to se videlo sinoc.

-Ljupko treba takodje da ode. Milovanovic i Stojanovic koji su prosle
godine bili standardni prvotimci i koji su odlicno odigrali prvenstvo sada
sede na klupi.

-Retard Stancic ne zasluzuje ni klupu i moze odmah da ode iz Zvezde

Sta jos...nevidjena bruka. Poceli smo kao glodari.
Dokaz da nismo izgubili slucajno od Borca.

Ajd' gasterbajteri,znam da vam je tesko i da ste u kurcu kao i svi mi ovde,ali bilo bi lepo kada bi neko bacio izvestaj i koju fotku...

Hmmmm Zigic(povrijedjen) a Stojanovic na klupi.Bio sam ubijedjen da ce da igra u prve!Nije mi jasno kad ce ovaj igrach da pochne da igra od prvog minuta?Da nam se svaki napadach povrijedi opet bi Ljupko neki lijek da se ne ubaci Stojanovic!  :bes ! Je l znate ko je donuo zvezdi tutulu u prvenstvu 2003/2004?Samo se posjetite dje je sve dao golove,Tolko u Stojanovicu!

A shto se tice tekme ono je cista blamaza od 1-minuta su k'o pi*ke igrali,Ono iskljucenje bisevca ono nije za crveni nego za zatvor.Zvezda je dovela Stanchica i Bishevca usrecili su nas do sad... Stanchic je isto pocrvenio protiv YB.Znaci svi kolektivno su obrukali zvezdu!

ovo neka bude zakljucak.
"E,dzajo,dzajo... ... da li ti je sad jasno kakva ti je politika? Da li je ovo bilo dovoljno da shvatis da se finansiranje kluba ne moze i ne sme zasnivati na prodaji igraca ili cemo sledece godine igrati kvalifikacije sa jos mladjim i perspektivnijim timom?"
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

KAKVE BRE PRELAZNE OCENE, STA NIJE KRIV OVAJ-ONAJ?!

SVE IH TREBA NAJURITI IZ KLUBA!

VECU BLAMAZU U ZIVOTU NISAM DOZIVEO...  :(  :(  :(

Odgovor na ovo pitanje je SVI!!! Nema u sad pera, mika, laza (dzaja, ljupko, lukovic, bisevac...), jednostavno svi!!! Znamo i mi svoj deo krivice, trpimo 10 godina obecanja o velikoj Zvezdi, oni koji nas lazu nose najveci deo krivice, a oni nesrecnici koji nose dres crveno bele boje i brukaju ga, krivi su sto ne mogu bolje....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Pocetak sezone, kvalifikacija za ligu oni prodali VIDICA najboljeg defanzivca, za mene barem! Mladenovica pakera.
Pre tekme TEORIJA zavere o povredi
vezda je život ostalo su sitnice!
A za nekoga interes!

Quote from: "Red Star Forever"Odgovor na ovo pitanje je SVI!!! Nema u sad pera, mika, laza (dzaja, ljupko, lukovic, bisevac...), jednostavno svi!!! Znamo i mi svoj deo krivice, trpimo 10 godina obecanja o velikoj Zvezdi, oni koji nas lazu nose najveci deo krivice, a oni nesrecnici koji nose dres crveno bele boje i brukaju ga, krivi su sto ne mogu bolje....

mislis dres plave boje. Juce smo u svakom pogledu podsecali na reprezentaciju :(
gt; > > ШИД < < <

Ma zeka (sudija) je! Jeste malo sutra. Mislim da je svima jasno da kad se dovedu igraci drugoligasi da bi zamenili najbolje igrace, najboljeg prvoligasa - onda je taj klub naj... Treba li zbog toga kriviti SUDIJU???, igraca drugoligasa??? ili medjuplanetarni prostor ja stvarno ne znam???  Mozda se neko seti da okrivi gospodina Prodavca (znanog i kao gospodin Sledeca Sezona) kada doticni umre pa Zvezda udje u ligu sampiona, par godina kasnije. A mozda i ne... Mislite o tome...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


Evo vratio sam se iz Ajndhovena maloprije...poslije najzesceg samara kojeg pamtim...Sta reci ? Bilo nas je iz svih krajeva Evrope u velikom broju (cijenim da nas je bilo vise 1500 Delija) i na pocetku je navijanje zaista dobro i trajalo je jedno vrijeme...Poslije prvih samara ( penal, crveni karton) malo smo stali, pa onda jos zesce nastavili i uprkos primanju golova, urlali smo kao da mi vodimo a ne oni....

Penal je bio cist k'o suza, kretena sto je sapleo igraca PSV-a treba odmah otjerati iz Zvezde i neka se kali jos deset godina u onaj Ub a crveni karton je KRIMINALAN CIN onog pedera ruskog sudije...Obicno povlacenje za dres i odmah vadi crveni karton !!! :bes Pa gdje to ima, kakav je to nacin? Nije utakmica ni pocela kako treba a on dijeli crvene kartone..; :bes, E onda je sve gotovo bilo...Ipak i uprkos svemu, ostali smo na tribinima i poslije svakog primljenog gola, nastavljali jos jace i zesce...Na tribinima Zelja, Ilke, Sima...svi zajedno ne mozemo da vjerujemo sta nam se desava...
Zvezda NIJE IMALA NIJEDNU SANSU ZA GOL ? :bes  
Poslije utkamice su nas redari drzali k'o majmune u nekom prolazu, valjda cekali da izadju i razidju se navijaci PSV-a, i posto je to trajalo dugo a mi bili nervozni i bijesni, razbili smo par majmuna iz objezbjedjenja i oni za deset sekundi otvorili kapije da izadjemo....

Sta reci poslije ove bruke i sramote ? Zar smo mi navijaci zasluzili ovakav odnos igraca prema nama ?? Ipak smo mi mnogo bolji navijaci nego sto ce prvi tim Zvezde biti fudbaleri...ionako igraju samo zato da bi se sto bolje prodali a jebe ih se za Zvezdinu slavu, rejting i Delije...

Do neke nove prilike za plasman u Ligu Sampiona, malo cemo se nacekati...

Pozdrav svima,
olje je zivjeti jedan dan kao lav, nego sto kao mis.

kriva je uprava i niko drugi. igraci objektivno nemaju potreban kvalitet, a nisu dovoljno uigrani. to se posebno odnosi na zadnju liniju, a zna se ko je prodao vidica, vitakica, mladeonovica...a prvom prilikom otici ce i zigic, disljenkovic, markovic
prema tome treba skupiti pare, sacuvati ekipu 3-4 godine, naci sponzore, izvrsiti podelu rada po sektorima. jebiga, za zvezdu navija 3 miliona ljudi u srbiji, a oni ne mogu da skupe 5-6 m. evra za pojacanja.
ovi iz kk mogu da im budu uzor jer tamo ima makar malo reda
o sinjocnjoj utakmici ne treba trositi reci. sudija je bio ok, igraci na nivou (slabi), a navijaci vrh vrhova. bravo momci!
zvezda ima evropske navijace, solidan stadion, losh tim i ocajnu upravu

UPRAVA NAPOLJE
IZ ZVEZDE, IZ ZVEZDE, MARSH IZ ZVEZDE :megafon

p.s. svi na prvu sledecu tekmu

Ma dovoljno je pogledati kakve je akvizicije Dzajka doveo umjesto Vidica i Mladenovica, i za koje pare. A da ne pricam koliko su se pokazali oni koji su bili na Ubu kao i g. Ljupko.
Sve u svemu, mislim da se nebi tako obrukali sa Muslinom. Mozda grijesim ali to je moj stav i misljenje. Ovako tonemo sve dublje a i pitanje je kako ce se prvenstvo nastaviti sa ovakvim moralom i pristupom igri.
Daj Boze da grijesim.
poz
Dacha

ps. pozdrav deliji Sarajevo. Mozda se i znamo. Pozdrav od Pincija - Ilidza.
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

:bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaa a a a a  a a A A A A  AA AAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAA AAA A A A AA A A  a a a a a a a a a    A   A A  AA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NECU DA IDEM NA DERBI JEBEM TI SRANJE NECU DA ME NEKI GROBAR TAMO PROZIVA!!!!!!!!
E, OVAKVA JE BILA MOJA REAKCIJA SINOC KADA SAM KONACNO OKO 02:00 CASOVA SEBI PRIZNAO DA SMO BLAGO RECENO IZGUBILI SA SAMO 5:0
RAPID, SLAVIJA, KROACIJA, PA KOGA MI ZAJEBAVAMO :bes  :bes !!!!!!!!!!??

Ja sve mislim(nadam se da gresim ) da ce DZAJA dobiti podrsku starijih delija (da ne nabrajam) i da ce da ostane dok necrkne.Inace moramo da dovedemo nekog coveka kao sto je Kokalisa(ili kako se vec zove predsednik olimijakosa)jedino tako mozemo nesto da uradimo.

DZAJU NA VESALA :vesala
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

Sve verzije kuknjave i oplakivanja Zvezde ste ispisali,vise nemam sta da dodam,a takodje i sve moguce psovke na racun Dzaje su iskoriscene i tu stvarno niti imam zelje da njegovo ime uzimam u usta niti da pomislim na njega uopste.Srozava nas ugled na svakom koraku.Jedina razlika izmedju nas i grobara smo MI tj. SEVER...sto se tice ljudi u klubu i vodjenja i jednog i drugog kluba...ko da smo jednojajcani blizanci.Pored Dzaje lopurde(evo ipak sam ga pomenuo,bilo je jace od mene :bes ),krivo je mnooogo nase jadno stanje u zemlji.Sirotinja koja vlada i to sto igraci cim odigraju imalo kvalitetnu sezonu u nasoj ligi beze glavom bez obzira odavde da bi zaradili bilo kakvu kintu i obezbedili svoje sirotinjske porodice( u vecini slucajeva) po unutrasnjosti i obezbedili sebi malo bolji zivot.Daleko od toga da branim Dzaju.naprotiv...ali mislite da su kukali i Mladenovic i Vidic,Boskovic itd... da ne nabrajam sto ih Zvezda prodaje i sto odlaze da dobijaju i po 2-3 puta vecu platu u nekom stranom klubu.Mislite da su rekli "necu da idem iz zvezde,hocu da ostanem u Zvezdi ko Maldini u Milanu,ceo zivot...to je ljubav prema klubu"...razumem ja igrace u potpunosti,ali samo hocu da kazem da nisu oni(igraci) retardi bez mozga ili neke prostitutke pa da ih Dzaja prodaje po evropi a da oni ne smeju ni da zucnu...nego jednostavno njima je cilj da sto pre odu.Evo ja se dugo bavim fudbalom,i od malena sam razmisljao,kako bih voleo da igram za Zvezdu,sever i te fore...ja koji volim Zvezdu kao i svi vi i ja bi pozeleo da sam na mestu igrace da odem za neke vece pare u drugi klub u inostranstvo.Takvo je jednostavno stanje kod nas u drzavi i malo sta tu moze da se promeni.Mozemo mi da smenimo Dzaju(boze zdravlja) ali opet duze od 2-3 sezone ni jednog igraca necemo moci da zadrzimo.Dobro sad cemo i moci,kako su igrali ne verujem da bi ih hteo ni jedan evropski klub  :D .
Nista sad,glavu gore nismo jos ispali iz Evrope...nemojmo sad zbog glupog nam predsednika prestati da verujemo u nasu Zvezdu i da prestanemo sa dolaskom na tekme.
Pozz
NISTA OD ZVEZDE....SVE ZA ZVEZDU
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

E sad,kako se nezvanicno saznaje,nemojte me drzati za rec...najnovija vest je ta da Zigic na kraju,ili vec na polusezoni odlazi u PSV !!!

Hvala Dzajo,od srca! Jebem li  ti obe cerke...

Mp3:

Dzaja Dzajka ----> ovde!


:finger

A sto nebismo doveli nekog jakog sponzora(kao dinamo kijev,sparta,sahtjor itd) koji bi igracima ponudio jake ugovore kao sto bi dobili na istoku(jer ruku na srce neodlaze nasi igraci u real pa da im daju neznam koliko para).Jer ovako nista nemozemo i to je kraj price. :bes
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!