Posle tekme nije bilo vece ekipe po gradu ne seri Baueru. Ti sto su bili su dobili i gotovo.

Indijance smo mogli nalupati koliko hoces ali jebiga nije to to. Vi i vas Kranj to je da se useres od smeha. Vasi strasni Ultrasi dobili su batine od vip loze. Jebiga sledeci put povedite Armadu kad napadate novinare jel su oni ipak najjaci kod vas.

Supreme ti dresovi su oteti u Svajcarskoj cak su napadnute zene sa klincima i on ovde nesto sere o junacima.

@JEZGRA

Jos jedna greska/provokacija ili nesto slicno sto nema veze sa navijanjem i letis napolje.

Jao,bre Bauer,cobane jedan neopevani...I posle ovakvih izjava da covek pomisli da si ozbiljan navijac???Da vodi normalnu diskusiju sa tobom???

  Ti si na osnovu slika zakljucio kakva je ekipa bila?Magarcino,da si natrcao na njih,bilo ti ili tvoji "drugari" "Zlocesti Modri Decki",bilo bi "od uckura do grla bijeloga",neko ne bi pretekao.Posto nije doslo do zeljenog obracuna,misli i dalje da je bila smesna ekipa i samo OB,a ja ti garantujem zivotom da NIGDE(citaj NIGDE) u Evropi necete imati mira gde god budete igrali.Bicete napadani,tuceni,bodeni samo jer ste jajare lajave...Pitaj PIPS-e kako im je bilo na skorasnjoj svirci u Londonu(ovo nema veze sa temom,cisto mala opaska).Jel im bilo neugodno?Zasto nisu svirali Himnu?

  Evropa pripada nama-Mislite o tome

Ja ti garantujem,da niko od nas nije tukao zenu i decu... cak nismo hteli da bijemo manje grupice,jer smo ocekivali da naletimo na nesto vece..  posle tekme ste bili u onom Tivoli
PUBu gde je bilo neverovatno puno Pandura... po gradu vas nije bilo,valjda zato sto je
bilo -15..   te grupice sto su bile,zna se kako su prosle...
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Quote from: "Jackass"Jao,bre Bauer,cobane jedan neopevani...I posle ovakvih izjava da covek pomisli da si ozbiljan navijac???Da vodi normalnu diskusiju sa tobom???

  Ti si na osnovu slika zakljucio kakva je ekipa bila?Magarcino,da si natrcao na njih,bilo ti ili tvoji "drugari" "Zlocesti Modri Decki",bilo bi "od uckura do grla bijeloga",neko ne bi pretekao.Posto nije doslo do zeljenog obracuna,misli i dalje da je bila smesna ekipa i samo OB,a ja ti garantujem zivotom da NIGDE(citaj NIGDE) u Evropi necete imati mira gde god budete igrali.Bicete napadani,tuceni,bodeni samo jer ste jajare lajave...Pitaj PIPS-e kako im je bilo na skorasnjoj svirci u Londonu(ovo nema veze sa temom,cisto mala opaska).Jel im bilo neugodno?Zasto nisu svirali Himnu?

  Evropa pripada nama-Mislite o tome

Uh napali ste i Pipse... jeboteeee, evo ide sad obli

Pipse niko nije napao ne lozi se.


Quote from: "JEZGRA"Ja cu ti rec za
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

E pa Gudra nije bila Armada to je problem inace bi sravnili sve tamo. :rofl

Mislim respekt Armadi ali brate sta je ovaj odvalio to je smeshno.

jezgra nemoj molim te da se lozis kao da imas 15 god.  ! kao prvo
kao drugo covece oko vas je ispred tivolija , bila gomila pandura ,
a i bilo vas je jedno bukvalno 10x vise pa ti sam izracunaj kolika je grupica bila ,
kao trece niko nije prertucen a da nije imao hrvatsko obelezje... :)  :boks
sta hoces da kazes da cetvorica momaka sa salovima nisu navijaci , nego sta su...???
da li su ultrasi ili ne ne pise im na celu , kada se zaleces na nekog ne znas da li je
prvak u kik-boksu , navijac , ultras , ubica... krenuo si ! jel tako ?
akcija je mala takva kakva je zbog viza i ostalih sranja ,
a povod nije bilo premlacivanje ustasa ,
to je bilo usputno , povod je kosarka LASKO-CZ !
A ovo sto si napisao za gostovanje srba u hrvatskoj...
vidi se da si poremeceni DEBIL !  
Necu namerno da napisem "USTASA" jer u tome uzivas !!!
PS- OSVSTI SE MATORI KONJU !  :finger
jebo te boske u bulju...  :rofl
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

@povod je kosarka LASKO-CZ !
 ILI mozda neki drugi kk klub da ne slazem... :D
:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
..нисам био свестан, ваше величанствене подршке, оданости и неизмерне љубави према клубу.били сте мотив више екипи, на Маракани или на било којем другом стадиону, без обзира на његову удаљеност...

Ma sve u svemu Torcida je mnogo jacha od BBB-a :finger
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

sto ste tek sad stavili tu pricu o ljubljani???

nacuo sam da ste bili u ljubljani..pa mi je zao kaj se nismo sreli steta..
inace samo da razjasnimo neke stvari  nabili ste neke rijecane i ko zna koga sve..niste htijeli se zaletiti na tivoli pub jer je bilo puno murije...ja sam sa svojom ekipom bio u ljubljani do 3-4 ujutro pili smo poslije tekme u macku poslije smo se preselili u bakus...nazalost niko nas nije napao...

no valjda cemo biti bolje srece slijedeci put :)

Jebi ga Baueru, od vas tako strasnih i opasnih supermena morali smo odmah da se stekujemo po podrumima :D
Evo ti cinjenice, sve sto te bude dodatno zanimalo slobodno pitaj, drage volje cemo ti odgovoriti:
-Ni posle utakmice ni prethodne veceri nigde nismo nasli nijednu vasu ekipu a nije da se nismo trudili.
-Niste vredni padanja tako da nismo debili da posle tekme idemo tamo gde ima milion pandura (okolina tivolija). Isli smo s logikom da cete se (kad kazem
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Ja kad bi znao da BBB dolaze u moj grad, odma sahovnica na zgradu, kroz prozoere ori se danke dojcland und czehoslovakien und rahim ademi und agim ceku und tito und banditen und avnoj und jajce, ja u stavu mirno sa podignutom desnicom na terasi cekam prolazak jezgre i njegovih drzavnih huligana(ko nam je to dobio prostorije od drzave??? kao zasluzni gradjani/cepulje/jastuci pod guzovima nizerazredne gradske birokratije). Po prolasku drzavnih huligana ja ushiceno jecam zato sto me nisu dirali i odlazim poloziti cvece na plasticnu kopiju spomenika sa ovcare koji krijem u "zahodu" i iznosim ga i postavljam ispred zgrade samo u ovako vaznim prilikama. Zatim 191 put(za svakog od streljanih) glavom udaram u zid iznad plasticne kopije spomenika iz ovcare i sebi govorim crni prljavi Srbinu rumunjsko komunisticki SrboCetniku jebo li te causesku i peko dapcevic. Ovaj ritual bi me nadam se spasio batina. Ne jezgra? bus ti tako mislil? Bude ovo dostatno za waiver batina kad budete osvajali Beograd tj. laganim mimohodom kroz njega kao lahor prolazili be oporbe nit' prigovora?

Ma pustite tu smrdljivu hrvatsku sugetinu! Kud je Kurvat, tu je jos i posrani Zagorac sa svojim posranim kajkavskim-da ne kazem pederskim-jezikom! Ne prepirajte se sa tim smecetom!

Metak u celo ili kako je njegov deda Adolf radio-u gasnu komoru- i auf Wiedersehen!   :boks

Quote from: "DelijaHH"Ma pustite tu smrdljivu hrvatsku sugetinu! Kud je Kurvat, tu je jos i posrani Zagorac sa svojim posranim kajkavskim-da ne kazem pederskim-jezikom!

Zato ste se pola stoljeca jednom Zagorcu uvlacili u prkno i dizali mu spomenike...

Dobro da rezimiramo, jedva smo izvukli

Kao sto sam rekao nije ljudima bila frka sa vama nego je i Torcida bila tada tu a to je bato mnogo zajbano.. A to koliko dizes u nebesa da ste stariji hvala bogu samim time ste blizi smrti, tako da posle toga nase vreme dolazi :D nas sedamnajsto godisnjaka.. Ali imam osecaj da i tada ce te imati mnogo jacu ekipu od svih (osim torcide naravno - Respekt) .. A mogu i nasi klinci da vam pomognu u buduce oko tih koreografija.. Usput jeste li ono slavili 13 ili 18 godina nisam nesto provalio po koreograviji..
Koja si ti iskompleksirana moroncina, puff.. Svakim postom sve vise dokazujes..

Pored splita lesevi gore,
da li se bar jedan zove,
tomas bauer, tomas bauer..

Ah da i zbogom T. Ljakse (u prevodu)! :finger
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Baueru jel ima negde slike te vase stare i do jaja Ultra-ekipe bas me zanima da vidim te tvoje huligane.

Nikola takvo zlo je zabranjeno da se kaci na net.. Ko vidi nindzin obraz umrece u najstrasnijim mukama.. Em su svi ogromni pa ne mogu da stanu na fotku, a da o godinama ne pricamo.. Zna Jezgra..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!