March 07, 2004, 05:36:56 PM Last Edit: July 14, 2008, 06:08:55 PM by KizaLion
Tema.

Ovde u Svici smo imali prenos na PTC i bas se dobro cuo CEBEP. Super atmosfera na TV.

Zbog nekih obaveza uspeo sam da stignem tek negde u 20. minutu,i tako mi jedan ortak rece dok sam onako zurio da stignem,kaze sad ce Zvezda da da dva komada i posle neces nista videti,umalo da je tako bilo.Kad sam stigao ono stvarno vidim vodimo dva nula ali je ipak bilo sta da se vidi kako na terenu tako i na tribinama.Posecenost me vise uopste ne iznenadjuje,kako se bude priblizavalo jos lepse vreme,moze se ocekivati posecenost kao na velikim tekmama.A izgled tribine je bio sjajan,odusevile su me te nove zastave na dve sipke,a pogotvu bakljada.Navijanje nije bilo na nivou na kom je bio izgled tribine,ja sam bas bio mrtav umoran tako da se i nisam nesto pretrgao sto se tice navijanja,ali u odnosu na ono juce ovo je bilo losije,normalno jer je ono od juce ne prevazidjeno.Da ne davim sad koje su se pesme pevale,uobicajeni repertoar jedino da izvojim kada smo se svi okrenuli ledjima i zagrlili i krenuli onako gromoglasno "nananananana napred zvezdo le,napred zvezdo le" to je onako bas bilo do jaja,ne znam da li je Kiza uspeo da snimi i to(evo Kizo pomenuh te daj neku poklon sliku  :D ).Primetio sam da jos uvek na tribini ima gomila onih budjavih pijacnih salova,kao i salova od nekih drugih stranih klubova koji imaju na sebi crvenu boju,dok juce na basketu maltene nisam primetio ni jedan sal a da nije bar.Sto i slike sa basketa pokazuju.Ne znam kako nam je dozvoljeno da se unesu te zastave na dve sipke a i bilo je dosta onih manjih obicnih zastava.Bilo bi gotiva da sad to postane stalni deo nase tribine.Bas izgledo mocno.Takodje je bio i bubanj,ja mislim samo jedan.Toliko o tome.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/rezultati/prikazizvestaja.php?id=91

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Bakljada je do jaja!!!Strava video,samo,majku mu,nikako da provalim koja je pesma u pitanju... :bes

Pa ovako ja sam prvi put ovog proleca bio na tekmi i sta da kazem, osim da obavezno pogledate ovaj video fajl jer je stvarno najbolji pokazatelj kakva je atmosfera bila. Ove zastave na dve sipke su i mene prijatno iznenadile, a posebno ona sa razaranjem JNA. Bakljada takodje za svaku pohvalu, a i navijanje je bilo solidno. Sto se igre tice, nisam bas pratio sa 100% paznje, ali rezultat sve govori, a ako se ne varam ovo je bilo prvi put da je Zigicu skandirano ime i prezime. Nemam  dodam  nista sto Kiza nije ovekovecio, a stvarno sam umoran da bih sad pisao repertoar pesama.

TITULA SE VRACA NA MARAKANU  :ruke
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Djole"Bakljada je do jaja!!!Strava video,samo,majku mu,nikako da provalim koja je pesma u pitanju... :bes
Iz kopa pesma ori se
sa naseg severa..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Quote from: "lucky_star"http://www.oaza.co.yu/sport/delije/rezultati/prikazizvestaja.php?id=91

Lucky,ti se u'vatila za ovu oazu k'o beduin!

Video fajl je extra!!! :ruke  :sampion
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Na RTS-u se navijanje odlicno culo :ruke , bas odzvanja kad je prazna Marakana. Kop je dosta puta prikazivan i stvarno je sve lepo izgledalo: zastave, dimovi...
Zao mi je Stojanovica :( , decko bas ume da napravi potez i da podigne publiku. Kad je sudija svirao kraj bas je bio u kadru i ono nezadovoljno mahnuo rukama. Nadam se da ce
sledecu tekmu biti u prvih 11.
JEDAN JE NIKOLA

najzad sam nasla slicicu za desktop... :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja sam bio na vrhu kopa dok suoko mene ljudi gledali kao da sam lud sto navijam, kad se promenio vodja malo je bilo bolje, kako se zove onaj lik koji se posle popeo na sipku i malo poboljsao navijanje :megafon ?Protivu koma idemo svi da navijamo i da pokazemo groblju i ostalima kako se voli klub i za njega navija!!!!!


Viju se zastave i nasi salovi..............................
vezda je zivot...

Zeleni dimnjak je ipak bio u centru paznje, goreo je kao furuna  :ruke

Navijanje je s obzirom na brojnost moglo da bude i mnogo bolje, ali "ti" dani ce vec doci sa malo lepsim vremenom, tj. kako se sve vise budemo blizili tituli...

Inace, na ovoj tekmi su u solidnom broju promovisani novi salovi caffe-a. Primetio sam da je nekoliko ljudi sa velikim interesovanjem propratila njihovo pojavljivanje i cenim da su im se poprilicno dopali.

Ebi ga, caffe rulez...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Nisu lose ove slike, uopce nisu lose.

Imas i ovde neke slike

http://www.tribina.co.yu/html/zve_zeta.html
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Prvo zelim da cestitam nasoj Zvezdi i da vas pohvalim na odlicnoj atmosferi,bas ste se dobro
culi na televiziji.interesuje me kako je islo ono skandiranje "ko ne skace taj je ???? "
Vidim tu kazete da idete na utakmicu protiv Koma.Ja bi vas zamolio da nevredjate navijace Koma(ako ih
uopste bude  :lol:  ) jer znajte to je jedini SRPSKI klub iz CG koji je u prvoj ligi.Forsirajte sto vise SRPSKE
pjesme.
p.s ovo se odnosi ako idete za Pg
SA Lovcena vila klice dje si SRPSKI dubrovniceeee-a ovo ce se oriti na utakmici Jadran-Jug u igalu u nedjelju

Navijanje je zaista moglo i moralo bolje,a za dimove i male barjake nemam reci. Moze neko reci kopirate romaniste,ali jebiga nama to stoji kao saliveno.

Quote from: "Djole"Bakljada je do jaja!!!Strava video,samo,majku mu,nikako da provalim koja je pesma u pitanju... :bes

Iz kopa pesma ori se...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Svaka cast za navijanje a posebno za dimnjake!Malo smo licili na Zabare!
sTETA STO SE nisu mogli spojiti fudbal i basket!
 kada dodje tuga
ja ZVEZDp bicu s' tobom
kunem se severom svojim
slavom i svetim bogom!