Ajde vi koji ste bili, napisite izvestaj. Slike ce biti postavljene ubrzo.

Ajde da pokusam.. :)

Oko 16h vecina navijaca okuplja se kod Vukovog spomenika odakle peske ide Ruzveltovom ulicom, da bi negde oko Novog groblja bio rasiren transparent "Sloboda za Delije!", pali se nekoliko baklji i uz pesmu stize do hale.. Nije bilo zandara, barem ne usput...

Inace, u hali klasika, naravno da nikada nema gostujucih navijaca, tako da je kop prinudjen da izvodi "monolog". Za ovakvu utakmicu bilo je jako puno ljudi i odlicno navijanje. Navijalo se od samog pocetka. Prvo je rasirena parola: "Talas koji ne mozete zaustaviti! BBRS" i uz koji je odjekivalo "U zatvor lopove! Sloboda za Delije!", prozivani su zandari koji su snimali kamerama. U nekim situacijama navijanje je bilo fenomenalno. Na terasi do gostujuceg kopa rasirena je prvo ova parola Talas.., a zatim i Sloboda za Delije. Na sipci su se pojavili i neke starije vodje, sireni su salovi, pevane pesme, i bas je bilo dobro...

Na samom kraju uzbufljiva zavrsnica donela je najjace navijanje na manjim utakmicama kao i prozivanje pandura koji su sve vreme slikali sa kamerama...

Eto, onako najkrace, slike su poslate Kizi pa neka ih on okaci kao i avi...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nema tog zakona koji moze
da me od tebe otera.
Mi za Zvezdu zivimo,
Mi Zvezdi pevamo
i Zvezdi se divimo.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

da bilo je odlicno navijanjesto se tice manjih tekmi najbolje ove sezone!

najjaca scena je bila kada se ceo kopo zagrlio, okrenuo ledja terenu i poceo da peva(uz skakanje naravno) "i ko ne skace taj je pandur oooo oooo oooo..."

ne znam samo kako kop nikako ne moze da nauci onu pesmu sa kupa(valjda protiv cara konstantina) "ne nema tog zakona, koji moze da me od tebe otera..."
ve sto zelim u ovom trenutku...

zimi ,kisi,suncu snegu ili kosavi
mi bodrimo te uvek zvezdo mag de bila ti
pravi delija veran je ko pas
uvek zvezdo racunaj na nas
nananananananan
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

ne znam dal je neko slucajno gledao, al groblje je na tekmi protiv italijana imalo transparent "pozdrav robovima"...

tako su samo pokazali ko im je glavni na tribini i koliko su samo iskomleksirani nama...

ma treba ih sve  :boks  i  :batine
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Hocete da kazete da je to bilo nama nesto upuceno, da se to oni rugaju momcima koji su u zatvoru? Ajde recite mi sta je tacno pisalo. Ako je tacno, ne mogu da verujem. A nedelju dana pre toga radili su trans u fazonu da li broj dana u zatvoru zavisi od kluba koji volimo lili nesto sl. I sada ti skotovi to da napisu, mater im... Nisam to video, ali kad god sam prebacio na TV-u partizanke, cuo sam tisinu. Da li su to oni nesto bojkotovali, ili krecu u novu akciju "Raspadamo se" :D

A procitam na sajtu TF da je bilo kao odlicno na tekmi?! Mozda su se lepo ispricali, delili sumadijski caj... Bas je tupavima lepo ovih dana ;pljuga
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Hocete da kazete da je to bilo nama nesto upuceno, da se to oni rugaju momcima koji su u zatvoru? Ajde recite mi sta je tacno pisalo.

Da Godra pisalo je bas ovako kao sto sam rekao : "pozdrav robovima". trans je stojao tamo gde je bi okacen nas  "sloboda za Delije''.

zaboravih da kazem da su na kraju tekme posto su pukli pevali: "hocemo pobedu, pobedu u Zagrebu".... gde li sam to vec cuo...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Stvarno su jadni, nemam nikakav dalji komentar. Zato mi je izuzetno drago sto su pukli od Zabara.

A za nedelju dana ce doci cika Velja da im da (Ci)bonu  :finger
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Transparent koji ste videli je bio upucen momcima koji su na izdrzavanju kazne u Novom Sadu,a posvetili su im Dacha i ostali Grobari koji su s njima lezali posle hapsenja.I postoji nastavak transparenta koji im zandari nisu dali da okace....I nema veze s Ciganima...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Na transparentu je pisalo: "Pozdrav robovima na Klisi". Klisa je valjda mesto pored Novog Sada gde su grobari strpani posle nereda tako da ova parola nema veze sa vama - ciganima
rbija Srbima

Svejedno, prljava stoka ostaje prljava stoka
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Da ne otvaram novi naslov ...

Odlicne vesti!

Naime, citam u novinama da smo dobili Naseg coveka na viskom polozaju, a to je - ni manje ni vise - nego ministar mup-a! Kaze covek, parafraziracu, da razume  'nestasluke' navijaca jer je i sam kao mlad bio nestasan te je jednom prilikom (verovatno izmedju Ostalog!) Obio i trafiku! I dalje izjavljuje da ce, prirodno jeli, uloziti sav napor i svoj uticaj kako bi se novi zakon ukinuo.

Eh Srbijo ...

You Noti boj ...

:o

Radzo, nije obijao, nego je oslobadjao trafike...  :D
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]


Ma ne  :lol:  namigivanje

Cuo si valjda za 'nestasluke' novog ministra mup-a? Pa shodno tome izvodim (logicne?!) zakljucke.

Sto rekose - SVE JE ISTO SAMO NJEGA NEMA