Добро изгледа... Свиђа ми се црква у позадини...
color=red]Циганин сам то не мења ствари,
циганин је био и мој стари!!![/color]

усликано испред севера, са ЦЗ -ранџерс, лик спаљује хрватски дрес...вероватно нису пустили унутра да унесе ђубре ..


свака част  за брата ;pljuga  :D  :D
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

QuoteБЕОГРАД, 25. 11. 2003.
Политичке странке почеле су са плакатирањем центра Београда - пред меч са Rosenborgom умешали су се навијачи Ц.Звезде...


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Са гостовања у Лучанама, једна фотка!


Два графита из Косовске Митровице, искрено ово нисам очекивао, пошто сам изненађен, аутору ћу послати неку од награда!



Нова тетоважа... Мало смо неозбиљни што се тиче сликања, а знам да их има доста...


Графит из Ужица!


Тетоважа са змајем!

запали је :ruke  :finger

СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!



РЕД ИВИЛ - ББРС

Како да поставим слику са компа?

brate uploaduj na photobucket ili na pohotoshare pa nabaci ovde...
ти играш за паре док мене витла мурија ,па реци ти мени ко је од нас риба крупнија...."

Quote from: "crveni_koshmar"brate uploaduj na photobucket ili na pohotoshare pa nabaci ovde...

Пиши ћирилицом.


Клинци су се стварно исцимали да одраде овај графит... Хвала Гоблинсу, познатом по злу. ;pljuga

Само да опоменем администраторе сајта да у галерији стоји наш граф на 2 локације на првој и на задњој страници ,избришите на првој а оставите на задњој да стоји са осталима из Ужица namigivanje

Имам слику по којој је рађен мотив за нови дукс, па затим и графит. Питање-да ли је на слици поред нашег брата и бивши шеф жандара Гури? Jeби га кад не знам ја да поставим слику,послаћу је коме треба од админа па нек затамне лице....
Док срце куца у нама.....

па можеш у паинту само очи да замаскираш...

Брате,какав пеинт,немој да псујеш  :rofl  ја сам матор за те новотарије...
Док срце куца у нама.....

Ма нови програм тај пеинт,нико не зна да ради у њему :rofl
Але але Оооо Џомбу карамо, Џомбу карамо...

Quote from: "MC MaC"Ма нови програм тај пеинт,нико не зна да ради у њему :rofl
Mа бежи одавде,да ми клинац није показао малопре не бих знао ни да то постоји...Иди ради графите  ;pivo
Док срце куца у нама.....

хаха па јбга пошаљи мени на пм па ћу да обрадим слику мада немам ни ја појма али снаћићу се.