Kakve su sad to price na sportskojcentrali da je na pomolu fudbalska goodyear liga  :zbunjen Mislim, ne znam sta da mislim, sportskacentrala obicno ima dobre informacije.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

??... ??????? ??? ??? ????? ? ????...

???? http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=252

? ?? ?????? ?? ????? ??????? ????? ???? ?????...



Forza DELIJE-CAFFE
O con noi, o contro di noi! :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Bilo bi jako dobro za nas fudbal, kao i za nas same da se tako nesto sprovede iz reci u delo...jer koliko ja kapiram FK je imao 4-6 dobrih tekmi po sezoni kad kazem dobrih mislim na to da su protivnci ono zasluzili uopste da igraju protiv tima kakav je Zvezda....e mislim da je to malo da iz tih par meceva ne mozete dobiti rutinu i samopouzdanje....i mislim da ako se to desi tj. otpocne sa igranjem fudbalska goodyear liga, nasi klubovi ce duze ostajati u evro kupovima i to bi bio jedan veliki plus za sve nas!



p0zDrAv!

Quote from: "delija_hooligan"??... ??????? ??? ??? ????? ? ????...

???? http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=252

? ?? ?????? ?? ????? ??????? ????? ???? ?????...



Forza DELIJE-CAFFE
O con noi, o contro di noi! :ruke

Da ali ovo sada izgleda da su se nesto i konkretno dogovorili, kao bice neka vrsta turnira. Inace koliko vidim Hrvati ne ucestvuju.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Para vrti... :) Mada nisam siguran da od toga ima ista :( ,ali bi bilo lipo viditi "bile"na Marakani :ruke

Ja sam citao u najozbiljnijim engleskim dnevnim novinama Independentu da su CZ, Par, Steaua, Rapid (Bukur), Levski, CSKA, APOEL (Nicosia) i Oly vec formirali ligu - razlog je slab ucinak ovih timova u elitnim evr. kupovima.

Mislim-sve moj do mojega...ne verujem da ce to ista pomoci podizanju kvaliteta CZV,a ni doticnih klubova,jedino mozemo da lecimo komplekse...tuga :(
trebalo bi da se klub organizuje kao Dinamo-Kijev...znaci ozbiljan rad i izbegavanje stvaranje zvezda koje to nisu-tome smo jako skloni  :)
Znaci KRVAV rad i rezultati ce doci mozda :) ,a ovo "udruzivanje" sa komsijama-mislim bolje da pice fudbalicu u BGD zoni-ojacace im primicaci :)

ma i to sto kazes Bojane, Zvezda da igra sa tamo nekim sabanima koji ni ne sanjaju da ikada postau prvaci Evrope i Sveta...a i plus da dodju tamo neki i da nas cimaju kao ovi iz  goodyear lige...sabanija...
Treba neko posebno da radi sa igracima i da im objasnii da ako su potpisali za Zvezdu i imaju kintu za kola stan ribe ovo ono...ne smeju nikako da zaborave da se ipak radi o Zvezdi bivsem prvaku sveta...Ponekad mi se chini da fudbalerima siste jaj*a i da se ne zalazu dovoljno, Zvezda im je postala prolazna stanica ka Evropi...dodju da bi se prodali...a znate kako kaze nas narod prodane duse mogu da nam p*se, jedino se tu stvara problem sto Zvezda ispasta zbog takvog njihovog stava...Kontaju momci imaju para za zezanje, klopu po skupim restoranima, karaju najbolje rave....
Mislim da tu lezi problem nasih neuspeha  u Evro kupovima....
Samo rad rad rad......i ne smemo da dozvolimo sebi da se sad trazi tu neka sabaija i da se sa njima mi zaludjujemo kao pobedimo Levski i to je uspeh....Zvezda mora da razmislja i pravi planove kako da pobedi Juve, Arsenal,Romu.....i opet bude prvak Evrope...

istina je prvi post nije izgledao ovao ali razmislio sam jos jednom i ne chini mi se ta ideja kao neko dobro resenje.....to bi bilo samo bezanje od stvarnosti, a to nam ipak ne treba!

p0zDrAv!

http://www.politika.co.yu/2003/0227/s03.htm

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pancevac,svidja mi se kako razmisljas,ali ima tu jos nekih stvari...99% ovih sto trckaraju u Zvezdinim dresovima po travi,parketu itd ustvari su kratke pameti:Kad ih "najbolje levo krilo Sveta" uvalja za sicu oni misle da su resili pola posla u zivotu...ali su se malo prejebali jer posle "angazmana" po "svetskim"klubovima sledi II liga Spanije,Portugalije...a prohtevi ostaju isti,pa su tu jos zena,deca,rodbina,"prijatelji" i sl. drustvo,a svi oni oce pare...pa de su Porshei,BMW-i i jos razna sranja i na kraju im lome noge po Koreji i Kini i jos ih zavrnu za kintu...al je onda kasno...
I zato tek sa  27-8 godina u "inozemstvo" pa da odes k'o covek za milione(neto),i da te boli i da ti svi "puse" i da si igrac a ne sibicar,al' kome to da pricas kad ovde daju gol smrdljivom Partizanu i svi misle da su Dusan Savic(mislim,nije ni on neki vanzemaljski igrac, al to kome je on uvaljivao golove-ove seljaci mogu samo da sanjaju...)
Pozdrav Ciganijo :ruke

Kao prvo takvu ligu Uefa nece podr

Quote from: "capocrimi"Zvezda mora da razmislja i pravi planove kako da pobedi Juve, Arsenal,Romu.....i opet bude prvak Evrope...

Drugo je sta su zelje a sta je realnost, a nasa realnost jeste Apoel. Ne previ se ova liga za 3 veka u napred vec na neko vreme, mozda pukne sutra, mozda ne. Nama su potrebne tekme i to je nas rang. A moze da se gleda i pozitivno - u toj ligi su 2 bivsa osvajaca KES-a (i jedan finalista :) ) i jedan Olimpijakos. Sigurno nece jedan Juve ili Man Utd da igra sa Zvezdom (sadasnjom) pa Carlton nije hteo ni da dodje u Bgd na godisnjicu avionske nesrece. Jedini igrac koji nesto vredi je Vidic i sta? ode on na leto... i ne znam sta ocekujete, da Bajern iz Minhena kaze nije fer prema Zvezdi oni su nas naduvali u sred Minhena a vidi ih sada daj da im pomognemo ili ocekujete vecno mesto u LS kao pobednici KES-a???

Ja licno smatram da je ovo dobro. Koliko informacija imam - a imam malo. Sto se navijacke strane tice isto tako dobro. Sofija je mali grad Bugari su picke. Tamo ce biti zabavno. Atina ce biti jako zanimljiva za groblje. Minimum 4 derbija godisnje. Rumuni imaju isto tako rumunsku :) ali kakvu takvu tifo scenu. Kipar je izlet.

Od subote do subote, izmedju tekmi sa Zetom iz Golubovaca i Hajdukom iz Kule sta fali jednom atinskom gostovanju? I za igrace i navijace.

Ultras...pa jeste da su zelje i realnost dva potpuno razlicita pojma...i jeste da je lepo otici  Bugarsku, Rumuniju, Grcku bla bla bla...Ali mislim da ne trebamo to radimo...i opet ponavljam chni mi se da problem dolazi od igracha...Mi navijachi se zaludjujemo setite se sta je prichao Lalatovic ne idem ne idem....i gde je?!?! ode....I sam si rekao oticice i Vidic...i to je upravo ono o chemu sam i ja pricao Zvezda je postala usputna stanica...cini mi se da chim postanu svesi toga da mogu da zapale za dobre pare oni idu...a Dzaja im daje odresene ruke...ne smemo to tako da radimo...neki od igracha ni ne stignu u Zvezdu a mi vec pravimo plan kako da ga prodamo....
Po meni resenje je u tome da uprava ne prodaje igrache chim ih neko trazi...i da ne padaju na pare od obestecenja......mnogo su vece pare od Lige sampiona....

Sto se tiche navijanja i to sve, jeste super odlaziti na ino-gostovanja ali....i tamo kad odes gledas isti smesan fudbal kao da si otisao u Nis,Kraguevac.......smesno, tuzno...zato se ja protivim svemu ovome jer ce se stvoriti neka lazna slika svima nama u glavama...to su po meni zablude pobedjivati u gostima bugare,rumune....kad sam rekao da treba da se prave planove kako pobediti Juve,Romu....mislio sam a to da treba da igrachi ostaju u timu sto duze je to moguce, i da sto vise vremena provoe zajedno na terenu...mnogo ce biti lakse odigrati jednu sezonu sa istim timom nego li menjati u polusezoni jednog-dva igraca i posle pred Evro kupove jos jednog-dva, ka provees toliko vremena na terenu sa nekim ti znas kako taj chovek dise na terenu a o kretnjama po terenu da i ne pricham, a kad stalno menjas treba vremena za prilagodjavanje....
ima tu jos mnogo stvari ali plasim se da smo svi mi tu nemocni da ista ucinimo

p0zDrAv!

Quote from: "capocrimi"....kad sam rekao da treba da se prave planove kako pobediti Juve,Romu....mislio sam a to da treba da igrachi ostaju u timu sto duze je to moguce, i da sto vise vremena provoe zajedno na terenu...

Tacno to. A upravo ta "liga" i jesu planovi za buduce okrsaje sa Juveom itd. Ne kazem da treba da se ukopamo u ovom takmicenju vec da to bude usputna stanica i nacin da se skupe neke pare. Dans jedini nacin da se skupe pare je da se prodaju igraci (ako ispadnemo u prvom ili drugom kolu kupa UEFA). Ovo takmicenje bi donelo jos malo prihoda - time eventualno da se zadrze neki igraci, a i iskustvo. Transport u danasnje vreme je izrazito brz, a sto je u ovom slucaju najbitnije jeftin je i pristupacan svima znaci to nije prepreka.

Za sada smo tu smo gde smo i svakako treba da nastojimo da se izvucemo i vratimo tamo gde nam je i bilo mesto krajem 80 i pocetkom 90 a to se nece dogoditi nekom humanitarnom pomoci vec sljakanjem na "drugoligaskim" evropskim terenima.

Moram da se slozim sa UL sto se tice ove teme. Po cemu su ti timovi losi? Bilo kako bilo jedan Olimpijakos je jaci od bilo kog tima iz nase lige (izuzimajuci MOZDA Zvezdu i Pakistan). Sto se navijaca tice i tu nema sta da se prica. Da li uopste moze i u sali da se porede recimo Varvari i Gate 7  :lol: Koliko Varvara putuje na gostovanja a koliko Gate-a?

Cisto da bi bili sigurni ko su bolji navijaci  :lol:  evo jedne slike Gate-a sa gostovanja iz Rima



A evo i slika Varvara sa gostovanja



 :rofl

Hvala Bogu da vise nisu u prvoj ligi
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ljudi,sto se mene tice ovo je poslednja polemika s' moje strane-na ovu temu. :)
Usavrsavanje i ucenje se JEDINO isplati ako ucis od boljih,a ne od slabijih ili sebi ravnih-jer onda ostajes ukucan tamo gde si do kraja zivota i veka
PS
Sto ce reci:i ove godine Zvezda je druga jer nisu naucili lekciju iz prosle :)  :)  :)
Itako Jovo-nanovo dok se neko ne uzme u pamet ili kupi prvenstvo :D
Pozdrav Ciganijo :ruke

e skr0z se slazzem sa Bojanom.....toliko i od mene

?...  ???... ?????... ??????!

?? ????? ?????? ???? - ?????!
?? ?? ??? ?????? ?? ?????? (?????? ??????) - ????!
?? ?? ?????? ???? ????? ?????? ? ????? - ?????!
???, ? ? ? ? , ? ?? ????????!

????, ?? ?? ??????? ???? ??? ??? ???? "?? ?????" ?????? ? ?????, ??? ?? ?? ???? ???? ??? ??????, ????? ???? ?? ?? ???????? ? ?????????.

??????? ?? ??? ?? ????? ?? ?? ?????? ???? ? ???? ????????, ??? ???? ???????? ???????? ????? ????? ????? ???? ????? ?? ???? ??????!
???? ????????? ??????? ???????? ? ?? ?? ??!
? ?????? ?? ??????? ?? ?????? ???? ??? ?????? ????.
????? ??? ?? ?????? ?? ???? ?????? ??????, ??? ???? ?? ?? ?????? ?????? ?? ? ???? ?????? ??????????!
????? ?? ????? ???????? ???????, ? ?? ????? ??????? ??????????? ?????, ???????? ?????? ???????? (?? ?????? ?? ?.?. "???? ?????????"!), ????? ??????? ????? ??????? ???? ?? ????? ???? ?? ??????? ???????? ??? ? ???? ????? ?? ?? ????...
?, ? ?? ??? ?? ?? ???????? ???!!! (?? ???, ?????? ? ????????? :) ??????)
?????... ??????? ??? ????, ? ?? ?????? ????????, ??????? ????????????? ?????!
???, ??? ?? ?? ????? ??? ???? - ??? ??? ????? ????????...

?????, ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ?????? ? ?????? ?????? ????, ? ???? (?????: ???) ?? ??? ??? ??? ??? ????? ??????, ???? ?? ??????? ?? ????? ??? ?? ???? ???? ?????? ? ???????????????? ???????????...

Forza DELIJE-CAFFE!
O con noi, o contro di noi! :ruke

P.S. CAPOCRIMI, jer smo se dogovorili da te poruke "slazem se" "upravu si" itd. idu na priv. poruke?
Cisto da ne privatizujemo forum...
Pozdrav!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА