Ae vazi onda, dolazim i  ja tu, pola sata pre tekme...


Ja sam se danas nakupovao pa mi je broj duplikata porastao na 36. Tu su sada i grbovi Argentine, USA, Meksika, onda ona prva slichica u albumu shto nema broj (shto ste rekli da vredi  namigivanje ), Lionel Messi, Van Bommel, Adriano, Issakson...

pa posle da kasnite na tekmu... ccc..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

???? ??? ????? ?????????  :bes ????-? ???? 3 ??????  :D ??? 25, ????? ?????????, ?? ???? ?? ????? ?????? ???? - ??????  :)

?? ???? ???????,???????,????????,??? ???????...???? ?? ???? ??? ?? ????? ?? ?????... :boks

Nemam bre nikakvog Ronaldinja  :) A Totija sam zalepio :)

Milosh B.S, potrudi se da stignesh, zelim Suzukija  :)

Quote from: "Maj 25"Nemam bre nikakvog Ronaldinja  :) A Totija sam zalepio :)

Milosh B.S, potrudi se da stignesh, zelim Suzukija  :)

????'?, ????'? :D

Stigo je i Takajuki "Snezu na tuki" Suzuki da bude zalepljen u mom albumu  :ruke

? ??????? ?? ??? ?? ????????? ?? ??????? ??? ???? ?????????, ???? ??? ???? ??? ?? ?? ?????? ????? ??????? ????? ? ?????.

?? ??????? ????????? ?? ??????,?? ???? ? ?????? ?????? :D

Taj rad... Meni je ostalo samo josh 5-6, pa bolje onda protiv Zemuna kad se nakupi :)

Da nadjemo se jedno 2 sata pr epolaska negde kod mare i onda natenane,
juce je bilo nekako na brzinu...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Necu ja moci sigurno kod Mare, mislim nema smisla da idem sa Dorcola na Maru pa onda u Zemun. Ako okupljanje bude bilo na Zelenjaku, tu mozemo da se nadjemo...

Sad ste i mene navukli!!!Danas kupujem album i kesice!!!! :D  :D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Juce smo ja i banne razmenili nekih 30-tak komada  :)

Quote from: "OrtoDelija"Sad ste i mene navukli!!!Danas kupujem album i kesice!!!! :D  :D

Brate ne znam kako cesh se snaci za album, mislim da ga nema vishe... Pogledaj kod Bajlonijeve pijace u nekim trafikama mozda josh ima.

Evo kod mene na dedinju ga ima

A inace sinoc ja i kiza razmenjujemo slicice na ulici i ono sto ja i on nismo videli, a neko ko me je cekao u kolima jeste, je to da je prosla patrola kerova u autu zastali da vidi sta radimo i prekrstili  se kad su videli da menjamo slicke.

Samo je falilo da me pitaju jel imas brate neku za menjanje
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Moze jedno pitanje kada( ako uopste ima ) ima menjanje slicica kod hotela Moskve sredom tj. sutra?

pozzz

Nemam pojma. Zadnja sreda je bila prosle nedelje, i to u 18h. Promuvaj se negde izmedju Moskve i onog parkica ispod Terazijske cesme. Jel imas dosta duplikata za razmenu? Koliko ti fali?