Evo za ljude koje zanima kako je bilo na koncertu MAIDEN-a u Budimpeshti evo slichica.
Velichina fajla je oko 5MB nema virusa tako da slobodno mozhete da skinete i da uzhivate


www.liftec.sk/Buddy.zip


UP THE IRONS!!!!!!!!!!!!!!!!
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

e ok su ti fotke.
jeli to stadion ferencavarosa ? tamo gde smo zguzili madjarsku sa 7:1 ! eee kad smo igrali kao neki fudbal

jeli bila ona pesma , two minutes to midnight! tu samo znam !
poz

A jel bio neko od nasih tamo,ja htedoh al' nemadoh "vremena"..."REVELATIONS"-najbolja stvar svih vremena :ruke
Pozdrav Siki84 :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "oblak  Sever"e ok su ti fotke.
jeli to stadion ferencavarosa ? tamo gde smo zguzili madjarsku sa 7:1 ! eee kad smo igrali kao neki fudbal

jeli bila ona pesma , two minutes to midnight! tu samo znam !
poz


Ne Koncert je bio na stadionu NEP to je pored stadiona Shandor Petefi a Two MInutes To MIdnight su svirali na bis
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Quote from: "bojan"A jel bio neko od nasih tamo,ja htedoh al' nemadoh "vremena"..."REVELATIONS"-najbolja stvar svih vremena :ruke
Pozdrav Siki84 :ruke  :ruke  :ruke  :ruke


Bilo je mongo nashih ljudi.Iz beograda je ishlo 6 autobusa.Dok je trajao koncert neki lik je bacio srpsku zastavu  na binu .
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

dobre slike

neki lik mi je reko da ih je bilo 10000 u pesti

bio sam u becu na IRON MAIDEN

nesto najbolje sto sam u zivotu dozivio, bio sam u prvim redovima, sound je bio pravi, grupa je bila u top formi,show je bio odlican, oni skokovi od dickinsona izgledaju gigantski uzivo,

nakon koncerta sam se osjecao kao najjaci, nepobjedljiv, i za mala da se nisam potukao sa 3 lika, u pm, bio sam kao drogerisan

sedmicu dana nakon koncerta sam jos uvijek bio odsutan od svega, samo sam imo onu sliku od IRON MAIDEN-a pred ocima, jednostavno neopisljivo

zamalo da nisam zaplakao, tako su mi nedostajali, htjeo sam ih ponovo da vidim,...



mogu da vam preporucim da sebi kupite (ili skinete :) ) neke iron maiden pjesme, (fear of the dark, the clansman, run to the hills (rock in rio) itd.) i da postanete iron maiden fan

i da onda odete kao fan na njihov koncert, jednostavno nesto sto je najjace u zivout,...sex mozes da zaboravis

UP THE IRONS

Prema nekim mojim podacima u Peshti je bilo izmedju 11 i 12 hiljada ljudi.
Ja nisam mogao da verujem kad su izashli na stage da su to oni mislio  sam da sanjam,ceo koncert sam gledao u Bruca ochi nisam skidao sa njega.Sledece  godine idem ponovo 1000000000000000000000000000000000000000000%
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

cuo sam da bi MAIDEN-i trebali da dodju u beograd, u februaru, ili tako nesto

da i ja idem da ih gledam u novembru, ponovo u bec-u

ali razmisljam da idm u rio de janeiro, mozda ce oni opet tamo svirati, a i taj festival se odrzava svake trece godine, tako da mu je iduce godine opet  vrijeme

koliko dugo slusas IRON MAIDEN?siki
ja ih slusam ima godinu dana, kada sam prvi put cuo fear of the dark i the number of the beast i run to the hills, snimijo sam sebi te pjesme na kasetu (video) i 3 sata gledo i sluso te pjesme (u 3 sata noci, ali upotrebljavao sam slusalice  :) )

ako bi oni dosli u beograd onda dolazim sto posto u bg da ih gledam

UP THE IRONS

Nema veze sa maidenom ali sa muzikom.

Jel zna neko gde mogu da slusham direktore, ritam nereda itd. na netu?? Da pustim malo ovima sa posla srpski "rock"! :D

Danke u napred!

Nikola ubrzo cemo to srediti (direktori itd.) pravimo kolekciju MP3 na nasem sajtu.
Imam par dobrih: Mrzim Hajduk i Torcidu, Ide voz, Dejo Majstore, itd...

Neverovatno, da se zanosite toliko. Ja sam kao mali obozavao Kiss. E ali sad imam pameti, da nikog ne obozavam. Kiss postujem, zato sto su kad su sankcije bile nad Srbijom, dolazili i svirali. A maiden je postao odvratan, Dickinson je ispao smrad ako se veruje intervju jednom Svedskom listu. Gde se kurci, kako je svirao za balije usred Sarajeva kad su Srbi  :megafon  IZUZETNO LOSE GADJALI! Ma ko ga jebe, on je tezak smrad.

To za Dickinsona me je razocaralo,ali ipak je najbolji glas Maidena svih vremena(Air raid siren)...na kraju DiAnno ispade lik sto je dosao kod nas :) ...mada i ovaj "dude"  sa X-factora nije los?!?

Quote from: "UK_Nikola"

Jel zna neko gde mogu da slusham direktore, ritam nereda itd. na netu?? Da pustim malo ovima sa posla srpski "rock"! :D


?? ???????? ?? ?? ?????? ????? ?????,?? ?? ???? ??????? ??? ?????!

Quote from: "lavcina"Neverovatno, da se zanosite toliko. Ja sam kao mali obozavao Kiss. E ali sad imam pameti, da nikog ne obozavam. Kiss postujem, zato sto su kad su sankcije bile nad Srbijom, dolazili i svirali. A maiden je postao odvratan, Dickinson je ispao smrad ako se veruje intervju jednom Svedskom listu. Gde se kurci, kako je svirao za balije usred Sarajeva kad su Srbi  :megafon  IZUZETNO LOSE GADJALI! Ma ko ga jebe, on je tezak smrad.

Daj mi link ka tom sajtu ili mi poshalji na mail ocu to da prochitam
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Quote from: "Eddie"cuo sam da bi MAIDEN-i trebali da dodju u beograd, u februaru, ili tako nesto

da i ja idem da ih gledam u novembru, ponovo u bec-u

ali razmisljam da idm u rio de janeiro, mozda ce oni opet tamo svirati, a i taj festival se odrzava svake trece godine, tako da mu je iduce godine opet  vrijeme

koliko dugo slusas IRON MAIDEN?siki
ja ih slusam ima godinu dana, kada sam prvi put cuo fear of the dark i the number of the beast i run to the hills, snimijo sam sebi te pjesme na kasetu (video) i 3 sata gledo i sluso te pjesme (u 3 sata noci, ali upotrebljavao sam slusalice  :) )

ako bi oni dosli u beograd onda dolazim sto posto u bg da ih gledam








UP THE IRONS




Ja MAIDEN-e slusham od 8 godine tad sam burazeru preturao po kasetama i naleteo sam na Killers-e i prvo sam mislio da je neka igrica ili neshto slichno tek kada sam pustio shvatio sam o chemu se radi i to je toliko uticalo na mene da sam sutradan celu burazerovu sobu ispreturao da nadjem josh neshto od njih shto se i isplatilo jer sam nashao IRON MAIDEN i POWERSLAVE ali Phantom Of The Opera je ostavio najjachi utisak na mene tako da mi to i dan danas njihova najbolja pesma
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Koga interesuju "sabrana dela"-od "Killersa" do "X-factora" nek sibne mejl...rezem dzaba...naravno uz kupljeni CD-R od strane interesenta...
PS
Ponuda vazi naravno SAMO za Ciganiju :ruke
PS 2
Jeli Siki...ko bolje peva "Phantom...",Bruce ili Paul???

QuotePardon!!!,
Zaboravih da napomenem da su albumi u MP3 formatu  
Ko nema u glavi,ima u visku posta...sorry

Boki, ko nema u glavi, ne mora imati u visku post-ova! Imas opciju 'Edit'... A tu opciju sam i ja koristio, dakle "editovao" sam ti post  :D  , a post ispod sam obrisao...
Pozdrav,
toni

Quote from: "bojan"Koga interesuju "sabrana dela"-od "Killersa" do "X-factora" nek sibne mejl...rezem dzaba...naravno uz kupljeni CD-R od strane interesenta...
PS
Ponuda vazi naravno SAMO za Ciganiju :ruke
PS 2
Jeli Siki...ko bolje peva "Phantom...",Bruce ili Paul???


Vishe mi se svidja Paul-ova verzija,ne znam zashto,mada ni Bruce-ova ne zvuchi loshe
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Naravno Paulova...mozda zato sto je autor namigivanje ...ako se ne varam

Steve je autor ali vishe mi se svidja Paulova zato jer sam nju prvu i chuo pa mi se nekeko usadio u glavu onaj Paul-ov mutav glas Brucova verzija je suvishe chista
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Pardon,jeste Harris,ali moras priznati da Paul ima "smeka" za tu stvar,mada je Bruce mnooogo bolji pevac.
PS
DiAnno ima slican glas kao RIP Bonn Scott,ono kao izas'o sam da pevam posle 5 kila viskija :rofl