Kup je svakako u prvom planu,ali ne treba zaboraviti da se sutra igra derbi kola(u fudbalu) sa Vojvodinom.Interesuje li nekoga Taj mec?

Na poluvremenu je 0:0.Nismo se bas proslavili!"Firma" se ne cuje od Delija za sad!

Tesko smo trijumfovali,ali zasluzeno.Jel bilo nekih prepucavanja sa "Firmom".Mogao bi neko da napise kako je bilo na tekmi!

Ajde da pokusam,
Okupljanje pre tekme bilo je ispred prostorija SD. Na tekmi je bilo sve ukupno oko 2000 ljudi. Kop je cinilo oko 300-400 ljudi dok je kop vose cinilo njih 200 iz NS koji su doputovali sa dva zglobna autobusa.

Sto se naseg kopa tice, bio je tu barjak BB i par manjih koji su doprinosili izgledu kopa. Uz jedan bubanj i jedan megafon, navijalo se odlizno celu tekmu. Slaninari se nisu culi gotovo celu tekmu, koliko je bio glasan huk. Prazninu u svom boxu popunili su zastavom Firma koju su orginalno zavezali izmedju dve ograde. Na pocetku utakmice imali su koreografiju koju su cinili kartoni/papiri na kojima je bio znak zabrane za Crvenu Zvezdu i neka poruka tipa: uklonicemo i poslednju Crvenu Zvezdu... Posle promasenog penala upalili su i nekoliko baklji koje su ubacili na teren i to je bilo sve od njih.

Niti jednom za trajanje cele utakmice nismo ih prozivali niti se dozivali sa njima, kao da nisu ni postojali na tekmi, sto me je prijatno iznenadilo. Upaljeno je desetak baklji i nekoliko dimnjaka, negde oko 10. minuta sto je izgledalo jako lepo, i steta sto Sever i sam stadion nije bio bolje popunjen. Pesme su se pevale glasno i primecena je nova koju je Lucky napisala i koja stvarno genijalno zvuci. Jedina zamerka je na pevanje Red Star Family koja je onako isla bas bez veze, osim fore, nikako da se prihvati ritam.

Sto se fudbala tice, do 70 minuta su se culi zvizduci sa Zapada i dela Severa upuceni manekenima koje je sreca (na koju se toliko poziva Filipovic) spasila od katastrofalnog poraza, pa je igrom srecnog slucaja i promasaja slaninarskog igraca, naredni minut postignut gol, naravno by odbrambeni igrac, koji je barem malo ublazio bodovnu razliku sa glodarima jer su talibani namestili utakmicu sa svojom filijalom sa Banjice... Ko se nije kladio na utakmicu na Banjici, nema pravo da pise u temi za kladionicu. :)

Eto, toliko, smorio sam skoro kao nasi igraci juce. :)

poz,
budimir
p.s. Specijalan pozdrav za sve koji su se smarali juce, zajedno samnom!
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da dodam! :)

Da nije bilo kizinog digitalnog foto-aparata i provala Hooligana, umro bi juce. :) Od dosade... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da ti odam...tajnu!
Sledeci put dodji u kop, pa ces videti kako se leci dosada!
Btw, smatraj se glavnim krivim i odgovornim, (sada ovde pred svima! :) ) sto si zagovarao Kizu, pa smo ovoga puta ostali bez audio zapisa nove pesme...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Budo, ne odaj da sam te zasmejavao na tekmi jer ce poceli Lucky da i mene poziva na odgovornost... :)  :rofl  :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Uh, :) evo priznajem, zagovarao sam Kizu, :) bas tim recima. :)

Jeste, rece ti, kada smo izlazili da nije snimio tu pesmu, ali ruku na srce, malo je bio opsti smor, a verujem da ce se tekma snimiti na prvoj sledecoj utakmici gde ce izvestaj ukratko biti - pevanje te pesme, kao jedine na citavoj tekmi. Odavno nisam cuo tako dobru pesmu, mada je "balada" ili tuzbalica :) kao i vecina poslednjih. :) Ozbiljno, jeste li primetili da su nam poslednje pesme, ako izuzmemo one posvecene glodarima, uglavnom tuzne? :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Uh, :) evo priznajem, zagovarao sam Kizu, :) bas tim recima. :)

Jeste, rece ti, kada smo izlazili da nije snimio tu pesmu, ali ruku na srce, malo je bio opsti smor, a verujem da ce se tekma snimiti na prvoj sledecoj utakmici gde ce izvestaj ukratko biti - pevanje te pesme, kao jedine na citavoj tekmi. Odavno nisam cuo tako dobru pesmu, mada je "balada" ili tuzbalica :) kao i vecina poslednjih. :) Ozbiljno, jeste li primetili da su nam poslednje pesme, ako izuzmemo one posvecene glodarima, uglavnom tuzne? :(

poz,
budimir

Kakva igra, takve i pesme! :bes
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Vidjeo  sam slike firmasa kada su dosli na gostovanje u Marakanu nije im losa bila ona koregrafija onaj fazon s onim kartoncicima ali za mozda 3 grupu u srbiji doslo ih je malo mozda jednu 150 do 200 da se vidi na onoj slici.

Heh, treca grupa u Srbiji. :) Tesko, prvo moraju da se potuku sa nekim, da odrade bolja gostovanja i domacinstva, oni su treca grupa u NS ili druga ipak, jer se groblje rasformiralo tamo i podelilo na dva tabora. :)

Bar cetiri navijacke grupe iz BG su bolje od slaninara.  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "Forever Ultras"Heh, treca grupa u Srbiji. :) Tesko, prvo moraju da se potuku sa nekim, da odrade bolja gostovanja i domacinstva, oni su treca grupa u NS ili druga ipak, jer se groblje rasformiralo tamo i podelilo na dva tabora. :)

Bar cetiri navijacke grupe iz BG su bolje od slaninara.  :D

poz,
budimir
Oni su postojali isto prije rata ma da su mnoge grupe u Srbiji postojale prije rata Romanticari koji su se sada usutuli ili UF nema ih mnogo ali su dosta zajebani.
Sada bile su one guzve prosle godine izmedju Delija i Firmasa vi to bolje znate nego ja.
Za mene su u samom vrhu poslje Delija i Grobara ma da su Grobari podjelneni u grob1970 i jf.

Quote from: "Forever Ultras"Ozbiljno, jeste li primetili da su nam poslednje pesme, ako izuzmemo one posvecene glodarima, uglavnom tuzne? :(

Nisu pesme tuzne, nego si ti najobicniji pekmez  i to onaj od shipka!  namigivanje
A sto se tice snimanja - nema "drugi put"  :bes , zar ne znas da drugi put, nikada ne mozhe da bude kao prvi put?!  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Meni je prvi put bilo bez veze.  :)  Drugi put se jos nije desio. :(