U jucerasnjem Blicu, je pisalo o sjajnome "Pele" Popovicu koji je pobedio tri protivnika. Dva na nokaut je pobedio. I glupi Kurvati su mu dali motivaciju da pobedi, jer su celo vreme vikali "ubi ubi Srbina". Ovo je za slavlje ljudi, ovo je daleko vece od pobede na vaterpolo. Isprebivali i karali smo ih usred Zagreba :batine  :jebanje  :batine  :jebanje  :batine  :ruke  :sampion  :ruke  ;pivo  :flasa  :cigla  :cigara  :utoka  :keez

Sta ti pricas ? ko je on ?  :zbunjen  :zbunjen


Lav, ovo je tema za srpsku kafanu. Gledaj lepo gde i sta postiras. Banovao sam te jednom, pa sam ti skinuo ban. Ako mislis pisati na ovom forumu onda lepo gledaj gde, sta i kako postiras.

E bre Kizo pretera ga. Popio sam par piva previse :flasa , i postirao ga na pogresnom mestu.

kad je to bilo u zagrebu??
nisam bas upucen...
kad se neki vas borac bude suprostavia mirku filipovicu, onda se javite... u nekim nizim kategorijama mozda i imate neke sanse...
i zasto ne pisete kako je prolazila vasa reprezentacija u okrsajima sa nasom (kick box)?

nemojte se zajebavat, kacite se sa najjacom K1 silom u svijetu;

- mirko "crocop" filipovic - definitivno najjaci k1 borac na svijetu, a vjerojatno i u ultimate fightu, samo sta se prvak (fedor emilianenko) izbjegava susresti sa njim.
- stefan leko - takodjer redovan na K1 turnirima (dakle medju 8 najjacih na svitu)
- mike bernardo - juznoafrikanac koji je uzea HR drzavljanstvo, jedan od najjacih K1 boraca svih vremena


hihihi... :finger
ili brode dizi sidro, torcida je tvoje idro

U Jagodni odrzano takmicenje u kik boksu gde su nasi razbili hrvate iz pet borbe ...pet pobeda....cetiri nokautom :boks   Svirane su na pocetku himne...prvo njihova lipa....a posle boze pravde........nije hej sloveni......a pohvalu..... A torcidi i ostalim slepcima :finger

Torca,
Ja se slabije razumem u to, ali mi je kum neki andrak :) u tom KB savezu i ex reprezentativac. Ja sam se nasuprot njemu godinama bavio karateom ali znam da, na primer, Strugar jeste jedan od najvecih boraca u toj disciplini... a da je Pelevic nesto u svetskoj KB federaciji...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

gledaj;
imas ultimate fight i K1.
ultimate fight je borba sa jako malo pravila (ne smis vise (prije se i to smilo) laktom i glavom i to je manje-vise sve). u toj konkurenciji je dugo vladao antonio rodrigo nogueirra (poznatiji kao "minotauro"), dok ga nedavno nije skinuo rus fedor emilianenko. filipovic je ima zakazano sa emilianenkom, ali se ovaj sad vadi na ozljedu koja mu nikako ne zarasta pa je mec odgodjen... zanimljivo, fedor je to ucinio nakon posljednjeg pride turnira (pride su najjaci turniri u ulimate fightu na svijetu) na kojem je on pobijedio japanca kazuyoshija fujitu i to teskom mukom (umalo je bio nokautiran), dok je tog istog fujitu filipoivic s lakocom dva puta tukao (prvi put ga je umalo i ubio - otvorio mu lubanju kolinom u glavu). na ovom istom pride turniru je filipovic amera hita herringa nokautirao nakon 2 minute borbe, a fedoru je prije 2-3 miseca za istog protivnika tribalo par rundi. ocito je da ozljeda nije ono sta muci rusa.
s druge strane, K1 je najjaci turnir u kick-boxu (tj. tajlandskom boxu - dakle dozvoljen je udarac koljenom, ali samo jednom u klincu). osvajac prvog K1 turnira je splicanin branko cikatic, koji se vise ne bori, a danasnji favorit je, po opcim ocjenama, mirko filipovic. zajeb je u tome sta filipovica K1 zanima puno manje nego ultimate fight tako da se on ni ove godine nece tamo boriti, tako da favorit ostaje 4-orostruki osvajac K1 nizozemac ernesto hoost. stefan leko i mike bernardo ce ga pokusat skinut (njih 2 se ne bore u ultimate fightu nego samo u K1).

eto, natipkah se, al mislim da je vrijedno malo obrazovat ljude koji to zasluzuju... :D
ako dodjes na more u HR, javi se pa ti mozda i demonstriram sta je to low, middle i high kick (high kick = moja specijalnost, hehe), a moga bi ti pokazat i koju polugu u stilu velikog minutaura :finger
ili brode dizi sidro, torcida je tvoje idro

cuo sam da da ce neki srbin da kolje nekog siptara u pristini ja mislim da je u pitanju kik boks

valjda je zakazan mec

Ovako HS.

Prvo sto se tice ultimate fight-a, tu imas danas tri odlicna borca u toj diciplini. Jedan je osvajac prvih nekoliko turnira, radi se o coveku iz Crne Gore, kolos od coveka, pobedio je na onom Gidrinom turniru koji je odrzan u pioniru. Bavi se od pocetka tom vestinom, samo sto je za razliku od pokojnog Gidre (ubijen iz zasede u Humskoj ulici pre godinu-dve, a bio je osnivac prvog Ultimate fight kluba kod nas - Crvena Zvezda) :) nesto mladji pa se i danas aktivno bavim tim sportom po Americi i Evropi. Ne mogu da se setim imena, nadam se da ce neko da me dopuni. Borac sa kojim je bio u finalu tog turnira je osvajao sve turnire u razlicitim konkurencijama u Francuskoj, Kanadi i sl. Mlad je, ima 20 godina, Beogradjanin, plav decko, nadam se da ce se neko setiti imena... Treci je jedan Kraljvcanin koji je ogroman, neki dzudista i gomila drugis sportova, pobedio je na zadnjem turniru u Novom Sadu.. E sada, mogu samo ovako da ti opisem jer se nisam trudio da im zapamtim imena.

Sva trojica, uz najveceg trenera u UF i Srbina, koji je sudio sve one najvece turnire, mislim da se preziva Popovic ili tako nesto, pripadaju samom vrhu te vestine u svetu. Cudi me da nisi cuo barem za ovu prvu dvojicu, no nema veze. Opet kazem da ce me neko dopuniti.

Sto se, pak, KB tice, tu je Ivan Strugar neprikosnoven uz onog lika sto je sa njim bio na finalu turnira posvecenom Arkanu, opet se nadam da ce me neko dopuniti, mislim da se takodje zove Ivan, ali ne mogu da se setim prezimena... :)

Sto se udaraca tice, mene nikada nije privlacio KB, ali mogu da ti, sa ovoliko godina i kilograma demonstriram mawashi, koji je po meni neki ekvivalent tvog omiljenog udarca (onaj high) :) cim budem dosao u Split.  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Torca, pozdravio vas onaj lik iz loze u Kranju. Pitao je da li i njemu mozes te udarce da pokazes, rado bi doucio neki novi potez, da se sledeci put ne blamira vec da salje Hrvate iz jednog udarca u bazen. Kaze, umara sa kad treba dvaput da udara.

Salu na stranu, gledao sam CroCopa. Opak je lik, ali ona borba sa onim nigerom od 170 kg mi je malo sumnjiva. Da ga on srusi jednim levim krosheom, i to onakvu ljudinu... Ne znam, mozda ima strasan udarac, da je odlican borac - tu nema dileme. Stvarno izgleda zajebano. Ali Gidra je ipak Ginisovac. I taj momak kojeg je Buda pominjao, bice strasan borac.

Pozdrav
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ne kapiram se ni ja nesto puno u ovaj sport al kolko znam ovi nasi
su vec nekoliko puta najbolji u Evropi u pojedinom disciplinama a
sto rece Buda Pelevic je neko mudo u svetskom Kik-box savezu.
Znam samo da je lik iz Knina Neven Dondur dugo trenirao Arkanove
Tigrove i klub Delije a sada je cini mi se trener same reprezentacije.


STADION PUN U DIMU SVE...

godra ta mrcina :rofl od 170 kg  kako ti ka

FU, stvarno nikad nisam cua za te vase borce... inace, no.1 stranica za UF ti je www.sherdog.com pa pogledaj tamo (imas "fight finder") jel ima koji od tih boraca pa mi molim te daj link ako nadjes...
Godra, ja nisam isa u kranj bas zato sta sam zna da srpskih navijaca nece bit, a ni na kraj pameti mi nije da idem cipelarit ljude od 50 godina u dresu jugoslavije... isto tako mi nije ni na kraj pameti da se tucem sa nekim tjelohraniteljima, tako da me bas i ne pogadja tvoja provokacija...
a sad u vezi CroCopova nokauta Bobu Sappu; u tom kratkom mecu je filipovic zabia dva middle kicka u jetru crnje. prvi je bia pola minute ili minut prije nokauta i bia je puno cistiji nego onaj neposredno prije nokauta... Sapp je konjina od 170kg nakrcana svim zivim steroidima (ako ste ih probali bar jednom, znate kako vam se po par tjedana trese jetra) i njegova je jetra skroz unistena, dakle njegova najbolnija tocka. nakon spomenutog prvog middle kicka, vidilo se da Sapp desnom rukom pokriva jetru u strahu da opet ne dobije (onaj ko je prisustvova filipovicevu treningu dobro zna kakav udarac nogom on ima).. i onda se dogodilo da mu zabije jos jedan (doduse ne toliko precizan i jak) middle kick u vec razvaljenu jetru i Sapp je osta ukocen tako da mu je CroCop u miru zabia direkt (prvo slabiji desni pa jaki livi) i slomia mu kost ispod oka (ajmo, ko zna anatomiju nek nam kaze ime te kosti).
Sapp je filipovicu bia lak protivnik po K1 pravilima, sta bi bilo u UF, ne znam... osim izgubljenog meca od Fedora, minotauro je reka da mu je najtezi mec u karijeri bia upravo sa Sappom.
ili brode dizi sidro, torcida je tvoje idro

Quote from: "Torcida Split"kad je to bilo u zagrebu??
nisam bas upucen...
kad se neki vas borac bude suprostavia mirku filipovicu, onda se javite... u nekim nizim kategorijama mozda i imate neke sanse...
i zasto ne pisete kako je prolazila vasa reprezentacija u okrsajima sa nasom (kick boxu)
Quote
Mnogo si jadan, vec sam ti odgovorio, i na to naravno nisi odgovrio. A sto se tice mesta, jedino mesto sam pogresio. Inace u Kurvatskoj je bilo. Isprebivani se vracate iz Jagodine :boks  :finger
I evo od tvojih Kurvata,CROCOP PRETUCEN U SEOSKOJ BIRTIJI
:batine  :boks  :finger

ja sam jadan, a tebe baniraju na tvom forumu :o

taj mec je valjda bia na malom losinju... sta je tu cudno? to je ko da ja vas prcam zato sta je cibalia tukla obilica. ja samo kazem da nemate borce svjetske klase, a u nizim kategorijama se svasta dogadja, a i nisam upucen...

a to da je filipovic dobia batine u nekom selu je bila zajebancija, al ti nisi dovoljno bistar da svatis.
ili brode dizi sidro, torcida je tvoje idro

Pa stacete kad vam taj kreten ako bog da rikne??? :D

brdjo, druze stari (jesi ti prije 2-3 godine bia na chatu sa tim nickom??), imamo mi dosta drugih boraca, ne brini... a ni filipovic jos nije star, daleko od toga.
ili brode dizi sidro, torcida je tvoje idro

Kost ispod oka se zove "zigomaticna kost",ili na latinskom "ossis sigomatici"(ovo za latinski nisam siguran da je tacno napisano).Znam sigurno posto mi je ista ispod levog oka polomljena na tri mesta.

Zajebite UF i Kick-box,najbolje jos da pocnemo o rvanju grcko-rimskim stilom da pricamo(i o onom Rusu Kareljinu).

Fudbal,basket,rukomet i nista vise namigivanje