Predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda, Dragan D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


?? ? ?? ???? ???? ?????? ???? ???? ?? ???? ?????? ?? ?? ??????? ? ?????????,????? ????? ??? ?? ?? ???? ???? :(

?? ??????? ?????? ?? ???? :sampion  :sampion  :sampion



Shef je bio danas na SOS - u. Sad sam ubedjen da je on totalno zastranio. Pricao je da je sukob izmedju navijaca i igraca predimenzioniran, da svaki igrac koji ode ima adekvatnu zamenu (citaj: za loseg igraca imamo takodje losu zamenu), uprava se najverovatnije nece menjati, a on ce se naravno opet kandidovati za predsednika.

A na pitanje da li misli i da li se plasi da ce Partizan duze vreme biti ispred Zvezde on je onako demagoski izjavio: "A da li su se oni pitali pre dve godine kad smo mi bili dve sezone prvi?" Opet je shef zaboravio da Partizani dva puta nas ostavljaju jos u januaru da se orijentisemo na Kup, dok mi "superiorno" proslavljamo titule u poslednjem kolu.

Sada sam siguran da je on odlepio. Ili se kinta lagano skuplja, a Zvezda tone sve nize i nize, cena joj pada i na kraju se shef pojavljuje da je kupi i izvadi iz govana.

Neka nam je Bog u pomoci...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


?????? ????? ??: (????? ??? ?? 1000000000005644. ???)

???? ??????, ??????? ??????? ? ?????????, ??????? ?????????, ???????? ???? ? ??????? ???? ???? ????????.
??????, ???? ???? ??? ??????????? ???? ?? ???????? ?? ???????, ??? ????? ?? ?? ?? ?? ???? "?????? ?? ???? ????? ?? ???" (? ??? ?????? ?? ???????? ???????, ?????? ??? ??? ????? ?????????... ?? ??? ?? ??????...)

???????????????????!!! :bes  :bes  :bes

? ???????!
????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Na Inter zaboravi. I nama su obecavali pojacanja a na kraju nista  :zbunjen
edan Grad jedan Klub

Piksi majstore!
Dejo majstore!
Jugo majstore (3 evropske titule)!
Miha majstore!

Uprava napolje

Quote from: "Godra"Voli covek fotelju pa to ti je... Valjda ce sam otici - ako dospemo do II lige, a mozda ni tada!

Ja bih rekla da covek VOLI ZVEZDU.
Gde je NASA ODGOVORNOST za sve neuspehe, dokle ce nam uvek neko treci za sve u zivotu biti kriv?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Onaj koji ima najvecu moc odlucivanja - citaj: vlast, snosi i najvecu odgovornost. Ako mi dokazes na koji nacin smo nas dvoje uticali na desavanja u ZVezdi, ili na koji smo nacin mogli da uticemo, i ubedis me u to, ja obecavam da cu da nosim transparent: Dzajo ostani! ispred upravne zgrade a Kiza neka me fotografise... :) A sada ozbiljno, stavi prst na celo i zamisli se malo podrobnije o tome.

poz,
budimir
p.s. Btw. svi mi volimo Zvezdo pa nas to ne kandiduje za novi mandat...
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ja sam procitao u novinama da su novinari krivi zato sto zvezda igra lose
sad procitah da su navijaci krivi zato sto zvezda igra lose
sutradan cu nesto veoma cudno da procitam.

Pod
1) Igraci igraju fudbal a ne novinari, novinari novinarisu, omalozavaju, seru, pisu svasta, pisu svasta protiv navijaca, pisu , izmisljaju traceve, a ipak ne igraju fudbal.
2) Igraci igraju fudbal a ne navijaci ( a voleo bih da je obratno, jer umesto Pjanovica ja bih dao par komada vise  :jebanje  :D ), navijaci su oni koji stvaraju podrsku i prave bakljade, koreo, trude se, daju sve od sebe da njihov tim pobedi.

E sta je tu cudno. Cudno je sto se igraci ne trude ni 5 % koliko navijaci.

Navijaci su u odnosu na igrace nebo i zemlja.

Igraci su picke - a Cigani nisu. Mi Cigani nikad nismo navijali ko picke... mozda nekolicina koja je zadnji derbi protiv Partizana dobro navijala, a ostali nikako, u usta ih jebem. Dakle skoro celu sezonu smo dobro navijali, retko smo pali. A igraci neretko padaju a celu sezonu jedu govna. Igraci su predobro placeni a najlosiji, najjadniji kvalitet igraca (osim kovacevica i vidica, gvozdenovica i dvojice golmana).
Mislite o tome.

Kizo, zaboravio si jedan detalj. Ko dovodi te igrace, i ko ih ne kaznjava za lose partije. Ako pomislis na mene i Budu, na pravom si putu da pogodis :ruke  :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Forever Ultras"Ako mi dokazes na koji nacin smo nas dvoje uticali na desavanja u ZVezdi, ili...

1. ?? ??????.???-? ???? ????? ???? ???????? ?????? ?????? ? ???? ????? ??? ???? ???? ??? ?? ???? ??????? ?? ?????? ??????????? ??????!  :) ? ????? ????, ???? ??? ?? ? ????? ?????? ????????? ? ????? 2 ????? ?? ?????????, ????? ??????? ? ???? ?? ??? (????? ?? :D)  ???? ?? ?????? ?????!  :lol:
? ?? ??, ??? ?? ??? ???? ????? ?? ??????, ????? ????? ?? - ????? ?? ????????! :rofl
2. ??????? ??? ??????? ?? ???????? ? ?? ????! :(
3. ?? ???????? ??? ???? ????????? ? ???????? ?? ???????? ????????? ?????? ?? ?????????? ?????, ? ????? ???? ?? ?????? ???? ?? 16. ????? ?? ??????, ?? ???!!!  :bes
??? ?????? ?? ?? ???? ?? ???????? - ??? ???? ?? ??? ???? ?? ???? ?? ???!
( ???'?? ????! )
:batine
4. ??? ????? ???? ????? ?????, ?????? ????????????? ?? ?????????? ? ? ?????? ????? ??? ??? ?? ?? ???? ???????? ?? ??????? ???? ??????? ? ?????? ???? - ????? ?? ??? ??????? ?? ?????? ?? ? ??????! ???? ?? ??? ??*??? ????????? ???? ? ????????? ???? ? ????? ????, ??? ????? ?????. ??? ?? ???? ?????????? ?????????, ???? ????? ???????? ???????? ???? ? ??????, ?? ?????? ?? ??????????, ???? ?? ?????????,?? ???? ???? ???? ???? ? ???? ????? ?????? ?? ????? ? ????? ?????? ????!
5. ?? ???? ?? ??????? ?? ? ????? 5. ??????? ??? ???? ???? ?????? ? ??????!? :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Forever Ultras"Ako mi dokazes na koji nacin smo nas dvoje uticali na desavanja u ZVezdi, ili na koji smo nacin mogli da uticemo, i ubedis me u to, ja obecavam da cu da nosim transparent: Dzajo ostani! ispred upravne zgrade a Kiza neka me fotografise... :)


:)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote???? ?? ??? ??*??? ????????? ???? ? ????????? ???? ? ????? ????, ??? ????? ?????.

NIKAD VI
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

idi choveche kad te lepo molimo..... :)

Kiza je naveo samo par ljudi koji bi mogli da preuzmu funkcije u klubu a postoji jos gomila njih....
Svi vi koji ste za ostanak Dzaje samo jedno pitanje: Ko, kada, zbog chega selektira ovakvu ekipu?!?!nisam ja kriv sto je uprava(Dzaja) dovela pojachanja iz selendri i to nam prezentovala kao bombe od pojachanja, a ovamo iz sezone u sezonu prodaje kvalitetne igrache...

Lucky a to sto se tiche smene Fileta, pa mi smo X puta rekli da nam Dzaja ne rasprodaje tim pa se on nije mnogo trzao zbog toga...

Hool, sto se tiche tih pojachanja to je zabluda nece Dzaja da se otvori valjda si to uvideo u proteklih par sezona, e sad mozda chovek i nema :) , u sta ja lichno sumnjam.....

p0zDrAv!

Quote from: "lucky_star"
1. ?? ??????.???-? ???? ????? ???? ???????? ?????? ?????? ? ???? ????? ??? ???? ???? ??? ?? ???? ??????? ?? ?????? ??????????? ??????!  :) ? ????? ????, ???? ??? ?? ? ????? ?????? ????????? ? ????? 2 ????? ?? ?????????, ????? ??????? ? ???? ?? ??? (????? ?? :D)  ???? ?? ?????? ?????!  :lol:
? ?? ??, ??? ?? ??? ???? ????? ?? ??????, ????? ????? ?? - ????? ?? ????????! :rofl

A sto i ne isproziva moju malenkost na tom istom forumu, nego ovde :nene . Nesto slicno je napisala jos jedna osoba, ali na pravom mestu, pa je i dobila odgovor. A i tebe ceka na onom istom topiku, ukoliko si zainteresovana.
..baklje gore, pesma cigana...

Lucky,objasni bolje na sta se tvoj post odnosio-zivo me zanima;deo u vezi navijaca! :zbunjen
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Orthodox, ja sam samo konstatovala da je hala prepuna SAMO kada igramo sa Zagrebom i Cibonom i da je stadion pun SAMO kada nam u goste dojde Lazio, cisto da rascistimo zbog cega narod ne dolazi tj. dolazi na utakmice.

Kiki, koji ti je, uopste mi nije bio cilj tebe da isprozivam, vec da "ubedim" i Budu i Godru i Tebe da mi nismo nemocni i da ako se ipak medju vama neko tako i oseca nije u redu da mu za to neko drugi bude kriv ( bilo da se radi o novinarima ili nekom drugom ) uostalom ja sam se vec javila na delije.net-u na tvom topic-u i hvala ti na odgovoru.  :)
Tamo imam drugi nick.  :D

Mila, sta ti konkretno nije jasno?
Covek me je pitao kako mi to uticemo na desavanja u Zvezdi, povezala sam to pitanje sa detaljom iz Kikijeve totalno druge price, jednostavno ne mogu da verujem da jedan  navijac za sebe moze da kaze da je "nebitan", "nemocan", "bez uticaja na bilo sta"....

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

U redu je,objasnila si mi! :)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

OK, nisam zelela da se svadjam sa tobom ili tako nesto, a i nesto sam ustala na levu nogu taj dan, sta ces, dogadja se.
NIko od nas pojedinacno ne moze da utice na bilo sta u Zvezdi, druga je prica kada je u pitanju grupa ljudi. Tu cak ne mislim na Delije, kao organizovanu grupu navijaca, njih 300-400, vec na siri sloj ljudi koji navijaju, vole, simpatisu Zvezdu. Mislim da sam to i spomenula na forumu, vise se i ne secam. Naravno da novinari nisu krivi sto ja kao pojedinac ne mogu ni na sta da uticem. Isprozivala sam ih zbog nacina na koji obavljaju svoj posao. Ali ne bih sada o tome, sve sto sam zelela rekla sam tamo gde se o tome i raspravlja. Ima nesto i za Milu tamo, ukoliko se ne varam :) .
..baklje gore, pesma cigana...

Cao,Kiki!
Sad sam videla post!Tema na netu je odlicna,samo da je dobro razradimo!
Izbaci ovo na netu-odgovorila sam ti,pa da se ne setamo po forumima,sa istom temom!Ne znam gde mi odgovaras! namigivanje
Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]