Nas bivsi igrac Dragisha Binis danas je uhapsen sa jos 9 kriminalaca iz Krusevackog kraja. Dragisha je izgleda ucestvovao u kradji vise automobila. Izgleda da je dostojno nastavio "delo" svog bivseg direktora Arkana. Ja sam i ranije cuo neke price na ovu temu, ali nisam verovao.

Bina Turbina je izgleda nesportski zavrsio svoju blistavu karijeru ovekovecenu titulom sampiona Evrope.

E moj Dragisha....
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Neko rece da je Dragisa to licno demantovao na BK,ne znam.

Nadajmo se da je Glina u pravu.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...


Tuzno! Ali Niski zar se u Nsu i dan danas ne zna ko je Bina?!?!
imao je on dole neke "poslove" jos kao igrach Zvezde koliko se ja secam...

ja bi iz ovoga izvukao neki zakljucak, tj. dao bi predlog da se donese na sednici FK da igrachi koji ne pruzaju partije renomea Zvezde dobiju prdekanu! :rofl

p0zDrAv!

Je*ote nisam znao da se Bina bavio tim stvarima  :zbunjen Doduse trebalo je da znam cim je u istoj stranci sa onim lopovima i ubicama. Bad bedak, mislim zato sto je ipak bivsi Zvezdin igrac. Ma nek ide u pm.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!


Quote from: "capocrimi"Tuzno! Ali Niski zar se u Nsu i dan danas ne zna ko je Bina?!?!
imao je on dole neke "poslove" jos kao igrach Zvezde koliko se ja secam...

ja bi iz ovoga izvukao neki zakljucak, tj. dao bi predlog da se donese na sednici FK da igrachi koji ne pruzaju partije renomea Zvezde dobiju prdekanu! :rofl

p0zDrAv!

Kako mislis da se ne zna  :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

ma Niski hteo sam da kazem da se on tamo po Juznoj Srbiji postuje u prevodu zajeban je igrach....

Binic je uhapsen pa pusten zbog imuniteta . Taj imunitet treba da mu ukine skupstina . Inace Binic  je, kako sam ja cuo jos davno , reketirao pola Ceske sa nekim kriminalcem iz Krusevca .
      Sto se mene tice : Binica u zatvor .

:motor  Tako ce nas Bina da zapali u neku Cesku ili gde vec.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Nasa folk diva Svetlana Ceca Raznatovic je isto "sumnjiva" najpre je saslusavana u vezi Legije i Frenkija (on je u pritvoru).

Eto jos jedna iz Obilica. I Bina i Ceca.

Zamisli, kad bi Dzaju i Bjeku na saslusavanje vodili na sta bi to licilo.

:rofl
ma dobro to je ipak nemoguce mada bi Dzaja mogao malko nama svima da dodje na preispitivanje i da nam objasni sto? i zbog koga? nam je FK tu gde jeste...

p0zDrAv!

Bina je nakon Zvezde otisao u Spatu iz Praga, najvise zbog toga sto mu je tadasnja zena bila Cehinja. Tamo je pravio neki picvajz sa gudrovinom i dozivotno mu je zabranjen ulazak u Cesku. Skoro je gostovao na SOS-u, pa ga je zvao neki lik i rekao odprike" "Hteo bih da pozdravim legendu, velikog majstora i doajena i da ga pitam da li je istina da se udara po nosu".

Bilo je pitanje vremena kad ce Bina da "padne".

???????? ???????, ?????? ??????...

??? ?? ?? ????, ??? ?? ????? ?????? ??????? ? ???? ??????? ??????? ?? ?? ?????? ????? ? ????????, ???? ?? ???? ? ?????? ?? ?? ???? ??? ? ?????? ????????? ??????, ?????? ????? ???? ?? ??????? ?????? ??????? ? ???? ????...

? ?? ?? ?? ?? ??? ????? ?? ???????? ?? ?????????, ?? ??????? ???? ????? ?? ????????? ??? ???????? ?????, ???? ?? ????????? ???? ????? ? ???? ?? ?? ????? ?? ???? ??????????, ? ??? ???? ???? ?? ?? ??? ???? ???? ??? ???? ???????? ? ?? ?? ????? ????? ??????? ????????? ????. ;pljuga

???????, ????. ;pivo


Forza DELIJE-CAFFE!
O con noi, o contro di noi! :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Topic ostaje otvoren ponovo, iako je bio zakljucan.

Bas iz razloga sto je Bina nas igrac, a ne sto je bio (propali) politicirar... (SSJ).

Moglo bi nesto novo da se otkrije ili prodiskutuje.

Ja sam od nekog cuo da je Bina trenirao atletiku i da je zbog svoje brzine pozvan da trenira fudbal! Mada cu da proverim kod burazerovog tasta, on je sa njim dobar. A on mi je pricao da je Bina imao situacije tipa da ga neke ribe pozovu iz BG-a, on im kaze da dodju u Krusevac u neki kafic, one se pojave za dva sata (neki lud auto su vozile), on im plati pice i kaze im: "Sada mozete da idete kuci!". Ribe mu dosle na noge, a on ih ispali. I to ti je musko :o  :o  :o
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


ma Bina legenda...pa dobro mozda su neki skrndelji od riba  :rofl
Pa kazem vam ja nije on bas sasvim...setite se svlachionice kad je vadio kit* na tv posle utakmice sa Bayernom u BG...


a bio je kul tip! :(

Od mog drugara cale je super sa njim, i ovaj mi je pricao kad je usao kod njega u jednu od soba pomislio je da se Sadam sprema za Amere, kolko je sve vrvilo od teskog naoruzanja, a kaze da najvise voli kalasnjikove, i video je sliku njegovog sina sa kalasom oko vrata.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

pa Niski rekao sam ti ja da je on zajeb*n igrac....
ko zna mozda je i tenkove negde sakrio  :rofl