:rofl
he, he, he bravo za Mauzera

Ono je bilo super! Odusevio sam se...

Nesa Mauzer u duelu sa vodjama 1970 na Pinku... Ko je to smislio ima pivo od mene dok god moze da stoji! :)  :flasa

poz,
budimir
p.s. Njega vole sve, zene devojke, najveci svaler VLADA MAUZER!!! :)
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Sta je to bilo nemam pojma o cemu se radi  :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

PA RADI SE O JEDNOJ EMISIJA NA TV PINKU A U TOJ EMISIJI GOSTI SU BILI VLADA MAUZER I NESA STR :finger  :motor  :kuvar ASNI

Ma ona flipnuta voditeljka,je pozvala u goste u emisiji "Stavovi",na Pinku,predstavnika Delija i Grobara!I naravno,vodje su poslale Vladu Mauzera,a Grobari Nesu!I tako nasta emisija koja ce svakako uci u istoriju prozivki!Bilo je zanimljivo gledati Nesu "smekera',kada je skacio koliko su ga iscimali...
Preznojavao se milion puta...a Vlada se shodno sagovorniku odlicno drzao!
Ma ,da vristis od smeha...
Pitanja su naravno bila postavljana kao za debile,a ona da dokaze  da ako moze sa politicarima,da moze i sa navijacima  da se pravi pametna,nikada nista nije mogla da razume i sve je bilo van njenih  mogucnosti razuma... :o
Pa  kada je glupa kao ovca...a uz to mi se cini da je i Grobarka,a i za kraj je dobila poklon od  svojih voljenih koji su dosli u porilicnom broju( kao gledaoci) da bodre druga!(mislim na Grobare)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

VLADO MAJSTORE!!Sredio ih je sve u studiju,pocev od kerova,preko glupave voditeljke(plavusa sta ce te)  ,do glupavog glavonje koga su klinci oterali u penziju!!Kao dosao u emisiju samo zbog voditeljke(hahahaha)!!Pa da znate kakav mu je tek izraz bio kad je video Mauzera!!
A ona glupa voditeljka je izgleda grobarka,s obzirom da je stalno izazivala,napadala Vladu,ali se on kao pravi Delija,izvlacio na pametan nacin sto je nerviralo nju i njenog "prijatelja"Nesu kamenjara!!Nesa nas proziva kako su poznati zvezdasi Delca,Rsum,Bekjarev kao sve debili,dok je ljudina od coveka Sergej Trifunovic(koji je u jednom domacem filmu glumio SIPTARA :lol:    )veliki grobar.A ona glupaca od voditeljke stvarno je nasla koga da nadje kao poznatog navijaca zvezde!!Jebote,pustila Delcu da govori  ;pljuga   Mislim on je do jaja,ali je mogla boljeg da nadje poput Bore,Blaze :D (hahaha),Brege  ....
Ma milo mi je sto delije nisu dosle u emisiju na glupavom pinku,vec su jos jednom pokazali ko su pravi navijaci i ciji je pink!!
I da,jos jednom:
Njega vole sve, zene ,devojke,najveci svaler VLADA MAUZER
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ljudi jel moze ovo negde na netu da se pogleda ili bar slusa???? Mogu da zamislim kako je bilo. :lol:

Eh u kurac sad cu morati da kupim pink karticu. Za ovakve stvari to ipak vredi.

Pozdrav

E Kizo, bilo bi mnogo jako kad bi mogo na sajt da stavis recimo barem neke inserte iz emisije. Ne znam da li je to tehnicki izvodljivo, mislim znam da jeste ali ne znam koliki je cim.

U svakom slucaju po reakcijama publike zakljucujem da je emisija bila legendarna i da im je VM je*o kevu  :lol: Jedino ne mogu da verujem da su Glodari znali da ce im protivnik biti Vlada i ipak su dosli, e gluplji su od  :pandur  :lol:

Zbog ovakvih stvari mi je zao sto nemam satelitsku ali nema se para a i da imam odakle  mi :lol:
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

??????? ?? ? ???? ??? ?? ??? ???? ?????? ??? ??? - ???? (???? ??????????) ?? ?? ???????? ? ?????? ??? ?? ? ??. ?? ?? ????? ?????? ????? ??? ???? ???? ?? ?????? ??????? ??? ?? ???? ???? ?? ????? ????? ?? ????? ???? ?????  :zbunjen

??? ????? ????? ???? ????? ??? ?? ??????? ??? ????? ?????

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/av/stavovi/  namigivanje

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?? ?? ??? ????? ????'? ? ??????? ? ????????? ? ??????? - ????'? ?? ??!  ???? ???...

?, ???, ???? ?? (????) ??????????? ??? ?? ????? ???????? ? ????? ??????? ?? ?????? (??????) ????????.
?????? ?? ???? ???????? ?? ????? ?? ????????? ? ????? ????????? ? ????? ????????? ???????, ? ?? ??????? ??????? ??? ?? ?? ???? ????? ?????.

??, ????? ?? ?????? ? ?? ???????, ?? ?? ?? ? ?? ?? ???????...

????, ????? ?????????? ?? ?? ? ??????? ???? ?????? (??????), ??????? ??????? ?? ?????????? ?????????.

? ?? ????? ?????????? ?? ?? ?? ?? ??????? (?? ?? ??? ???? ???) ???????? ?? ?? ? ????? ??????? ???????? ?? "???????? ????", ? ??? ?? ??? ?? ?????? ? ??????? ??????? ?? ????????.

?????, ???? ?.?.?.?.?. (?.?.?.?.?.?.) ?? ???????? ?? ?? ???????? ???? (??? ? ?? ???? ?' ??????? ????? ?????????? ????????? ??????), ? ?? , ??????? ???? ?? ????? (?????????), ?????? ?? ?? ?? ??????? 5 ?????? ?? ???????????, ??? ?? ?? ?????? ?? ???????? ??? ?? ??? ????...

?? ??? ?? ??????? ?? ??????? ???? ?? ??????, ??????? ?? ???? ?? ?? ?? ?? ???? ?????? ?? ???!

???????? ?? ????? ?????????? ???-????????? ?????????? ???????, ? ?? ??? ?? ????? ?? ?? ?????? ???????? ?? ?? ????? ????-????? ????, ? ?? ???? ????...


Forza DELIJE-CAFFE!
O con noi, o contro di noi! :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

??? ???? ????? ?? ????? ???????

Ma sto pozer?On je covek u penziji! :o  :)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]