Pocepao sam se od smeha kad sam procitao ...

"Derbi je poceo !

Od 04. 02. 2003. godine, pocela je akcija pripremanja jedne od koreografija za derbi.

Akcija je vrlo prosta. Zadatak je sledeci:

Svaka navijacka grupa ili njen pojedinac koji donese 25 zvezdinih obelezja u vidu majica, dukserica, dresova, salova, dobija 10 baklji, ako donese 50 ovakvih obelezja, dobija 25 baklji.
Svaka navijacka grupa ili njen pojedinac koji donese cigansku zastavu ili transparent dobija 10 baklji."

Zbilja, kog datuma je derbi?! Konacno cu, nakon skoro tri godine posta, biti u mogucnosti da pogledam Zvezdinu tekmu barem na tv-u :)  :ruke  :flasa

p.s. idem ja jos jednom da procitam ovaj njihov post jer imam neodoljiv osecaj da sam propusti jos neku glupost :rofl

A jebote, pa ovo je da covek ne poveruje - nije proslo 15 minuta od kako sam postirao ovu glupost iznad, kad citajuci nase novine naidjem u Ilustrovanoj intervju sa Grobarima, ovo je tek vrhunac gluposti, valja ovo procitati vise puta, iscitavati, bas kao i Bibliju!

Intervju partizana:

"Volimo da se bijemo

Vodama "Grobara 1970" ne manjkaju mi

Istina, evo linka na njihovom sajtu za tu vest...

http://www.grobari1970.org.yu/akcije.htm

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nije to bio njegov rodjendan vec, njegove cerke, koliko se secam...

Jel moze neko da isprica/preprica sta se tamo stvarno desilo?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

e svaka ima cast kako lupetaju, ma videcemo na derbiju ima da ih  :jebanje
sever je srbija

Ma da, i mislio sam na rodjendan njegove cerke nego je ona nebitna u celoj prici pa zato napisah ...

Pa ne mozemo da cujemo iz  'prve ruke' jer niko od ucesnika nije prisutan na forumu/forumima, ali mogu da napisem sta je pisao jedan ozbiljniji cigan (njegove izvore ne znam ali to je otprilike to). Naime, jedan decko koji je nedavno izasao iz zatvora (nije bas aktivn ali ponekad ode na Sever i ima ortake na Severu) je sa jos dvojicom cigana otisao na pomenuti rodjendan, pravo na gajbu onom malumniku, i tu je palo prozivanje i gazenje Halkijevica od strane tog decka, citava njegova ekipa (1970 - a bilo ih je mnogo) je stajala i gledala, majki je dobio po picki, cak su valjda i molili ovog decka da prestane ali nije bilo vajde, pa je, valjda Koprivica, zvao Saviju da ga zamoli da Povuce ekipu - da ih ne bi vise maltretirali i gazili - savija to, navodno, nije hteo.

Mislim da je ovo najveca bruka jedne prve ekipe od kad je 'sveta i veka', dodjes na gajbu i bijes ih, i to u mnogostruko manjem broju - a oni onda jos zovu vodju da ga mole da urgira da ovi prestanu :zbunjen  strasno!

p.s. ako slucajno ima neko od nasih iz 'prve ekipe' a da je registrovan i upucen u detalje ne bi bilo lose da cujemo celu pricu i direktno od poznanika/ortaka cigan akoji su ucestvovali u maltertiranju partizana!

Ziveli

p.s.s. nadam se da ce BB za ovaj derbii da pripreme neki zesci piro show, vec dugo nismo imali neku zescu bakljadu/dimove, a sve to zbog silnih koreografija koje su pomalo smorile, ipak je pirotehnika, pored samog navijanja, najbitnija na tribini.

Ja sam od ortaka iz BB koji je uvek savrseno upucen u sve cuo malo drugaciju pricu vezanu za taj dogadjaj na rodjendanu ali ne volim da pisem ono u sta nisam siguran. Samo cu reci ovo posto je to prilicno sigurna info: Ispred Pionira (a ne na rodjendanu) Majk je dobio teske batine i pri tom je bilo i povlacenja utoke koju je Majki cak i popusio  :lol:  Sve to su posmatrali njegovi drugovi koji nisu prstom mrdnuli. Opet kazem to sam tako cuo ali gde ima dima ima i vatre.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Partizani ne gube inspiraciju - svakog dana u svakom pogledu sve vise napreduju :o

Obratite paznju na Poruku jednog pripadnika S/I/Z FRONTA:

"Sta bi ste porucili agentima,neki stih ili neki tekst?
Ja sam ovo smislio,nadam se da nije lose:
agenti bezite
JUZNI FRONT vraca se...!
Ili nesto ovako:
agenata vise nece biti
JUZNI FRONT ce ih polomiti!
Pozdrav!
NAPRED PARTIZAN-JUZNI FRONT! "

:rofl     :rofl    :(   :o  :zbunjen  

Nit' je Proza nit' poezija ...

Boli ga kita, nije proza al' se Barem rimuje :lol:

I jos malo o akciji iz samog naslova ...





"" KraljevoPFC
Bravo za AKCIJU!
Grobari KRALJEVO ce je podrzati u ucestvovati u njoj-Da bre j... kevu Ciganima Agenti spremite 100 baklji za Grobare iz Kraljeva jer donosimo pune torbe ciganskih sranja!!! U Kraljevu nije problem da se skine ciganin!!
Nisam ciko nisam ciko ja ZVEZDIN delija p.... ciganska
Pozdrav za GROBARE 1970 iz KRALJEVA"

:rofl

ili



"marko pfc
Podrzavam akciju,treba ciganima sve skinuti sa njih spremite baklje za sve stocemo doneti.
Najbolja akcija u poslednjih 100 godina.
POZDRAV SVIM GROBARIMA1970 "

Sta bi da ih nema u ovako sumornim danima - kad sve crno je  :)


p.s. LNAJELENE, ja sam cuo ovu verziju, kao i Bude koliko sam shvatio , moguce je da je su batine pale na oba mesta.

Ziveli

!!OBRATI PAZNJU NA SLEDECI GENIJALNI DEO

Quote from: "Radza"Intervju partizana:

Kako se postaje voda navijaca?
Vode "Grobara 1970": Koprivica, Majk, Vaso, Prcko, Tumara i Dule  
- Evo, ima medu nama jedan decko koji je zbog "Partizana" isteran iz

Vidi taj forum JF hmmm neko pita: Ko je bio zasluzan za raazdvajanje JF od Cobani 1970? A niko mu ne odgovori na prvoj strani, (posle nisam ni citao) vec nagadjaju i lupetaju - znaci oni su nebitni. Slican je primer koliko znaju o navijacima iz inostranstva - konkretno Britancima kad su otvorili anketu koja je najjaca firma u VB i ne stave Soul Crew. Konacno se neko seti i njih kasnije ali ih prekrsti u Soul Firm...

"KO BUDE ISTERAN IZ SKOLE MOZE BITI VODJA "

Da li isto toliko vrede 3 ukora pred iskljucenje - u jednom godini :D  (a nikad izbacen - znaci 'vestina' namigivanje ), ako da, idem odmah za vodju grobara :lol:


Pa do njihovog razlaza je doslo iz prostog razloga sto Kerkez i jos par bilmeza (biznismena), nisu nasli zajednicki jezik sa danasnjim agentima (biznismenima) oko deobe plena, a ostatak JF su magarci i balavci kojima bi i ja mogao da budem matori da sam samo 3/4 godine stariji. Sukob interesa, nego me cudi da su ovi iz TF naseli na Kerkezovu pricicu.

Bice sou na Marakani! Gde li ce JF, na Istok i Zapad nece da ih puste, na Sever ne bi ni za dz. Jug takodje, jedino u kavez - taman ih toliko i ima! Ne znam zasto sve - ali imam osecaj da ce ovo biti jedan od ludjih derbija!

:rofl

"Imam recept ako hoces :"Uzmi praznu limenku piva i odsjeci joj vrh , zatim dodaj 6 ping pong loptica izlomljenih na sitne komadice i uvijene u unutrasnju foliju od cigareta... ostavi da jedan dio viri napolju i zapali kad budes spreman... isprobaj pa ces vidjeti , dimi dugo + dim je gust i crne boje."

Ako nista - origilnalnost im je vrlina :lol:

Naime, pomenuti spektakl se sprema za utakmicu u Loznici, pa bih molio sve koji su u mogucnosti da upozore tamosnje stanovnistvo da ne izlaze iz svojih kuca na dan utakmice, takodje nebi bilo lose da se pozovu vatrogasne ekipe iz susednih opstina :)

p.s. jos jedan predlog/recept JF-u za dimne ... nadjite ovece konzerve, jednu stranu potpuno otvorite, na drugoj strani probusite (na sredini) omanju rupu (nekih 2cm u promeru) potom sa obliznjig Loznickih njiva sakupite suvo seno, potom konzervu natrpajte senom (dobro zbijte) , upalite (upaljacem, sibicom) smesu :lol:  sa one strane gde je konzerva potpuno otvorena i trcite noseci konzervu tako da vam opet taj zapaljeni/otvoreni deo gleda u pravcu u kojem trcite - kad dodjete do kraja tribine vi se okrenite i u suprotnom pravcu, ovo je zbilja odlicno, dim je veoma gust i bele je boje! Bez  zajebancije - ovo je bila moja prva dimna, samo sto sam ja tad imao 12 godina i to radio sa ekipom iz kraja a ne sa navijackom grupom, i nismo imali tako kvalitetno seno kao sto imaju u provinciji/selu.

:rofl

p.s.s. kad god se smorim odem na njihov sajt i znam da cu da se oraspolozim namigivanje

Zaboravih jedan bitan detalj;

pored toga sto je Smesa za moj recpet veoma dostupna (cak i u gradu), intenzitet dima mnogo veci, uz moj recept imate i prigodnu pesmu - naime, nakon sto uplaite seno i pocnete da tricite, istovremeno pocnite da pevate "suvo seno koseno ..." , tako ce efekat dimne zavese biti mnogostruko veci :)

Ocekujemo izvestaj i fotke, a ja sam ubedjen da ce Kiza da napravi presedan i postavi real audio/video ovog spektakla bez obzira sto se radi o i/s/z frontu, vredi to videti/cuti.

samo mi recite nesto to me zanima ali nikako da odgonetnem
da li je kako je prikazano na jf web situ to grupa sa manje podgrupa (ka neka koalicija) i sa jakom sredi

Tako nesto - otprilike, imaju vise grupica koje sacinjavaju TF, mada se oni i Agenti prepucavaju oko pojedinih grupa/njihovih pripadnika - odnosno svojataju i jedni i drugi pojedine grupe.

Mislim da od derbija nece biti nista jer ce prdizan finansijski krahirati od tezine ugovora sa
"zvezdama" iz crnog sveta.
Pozdrav Ciganijo :ruke

:zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

ah ti grobari ....    :rofl

"Kao sto sam i rekao prava ludnica u nisu prekid utakmice 25-minuta sest policajaca povredjeno polomljena ograda niko nam nije mogao nista prava ludnica.Vise nas niko nemoze da zaustavi u naletu cigani pazite sta radite jer su grobari svuda oko vas i samo gledaju sta radite."

:lol:   :rofl

""Vise nas niko nemoze da zaustavi u naletu cigani pazite sta radite jer su grobari svuda oko vas i samo gledaju sta radite."""

:rofl

Sreca pa sam ja na vreme 'pobegao', a vise sad mislite sta cete i gde cete  :lol:  a ja sam vam govorio (secate li se :lol: ) da: "jer su grobari svuda oko vas i samo gledaju sta radite."

:rofl

Ma dekretom ih treba zbrisati sa lica zemlje.


p.s. umesto sto se smejete bolje se pripazite jer "... grobari su  svuda oko vas i samo gledaju sta radite."

U stvari, ovo i nije smesno :(