I pored toga sto je Partizan proso Dnjepr, kazu da imamo velike sanse da za godinu i po dana mozemo da udjemo u LS, i ako ne budemo prvaci. Jos jedan veliki korak za nas fudbal.

Jos samo Rad da udje u kup uefa.  :D

Јел сигурно ово?Или само Ковињало опет лупа глупости!?

Ne lupa gluposti. Kako je parni valjak krenuo stici cemo to 16. mesto. Ove sezone drzimo 19. mesto.

Koga boli kurac sta je partizan uradio...

Quote from: "Casual"Koga boli kurac sta je partizan uradio...

Vala bas koga boli kurac za pakistan,pa nismo valjda dotle dosli da se na njih vadimo da bi isli u LG,pa nismo jos na te grane spali :nene

Pa mi smo  :sampion

Ja baš volim što je groblje tuklo Ukrajince. Toliko su se podigli, pa kad dođu na Maru, ima da prime minimum 3 komada. To ću na jednom tiketu igrati 1, na drugom 1-1, na trećem 3+... Pašće lova, sigurno!

:sampion  :sampion  :sampion



QuoteJa baš volim što je groblje tuklo Ukrajince. Toliko su se podigli, pa kad dođu na Maru, ima da prime minimum 3 komada. To ću na jednom tiketu igrati 1, na drugom 1-1, na trećem 3+... Pašće lova, sigurno!
E to sam i ja kontao jos da Romija preskoce onda ce kup izgubiti sigurno.

A to je istina za prolaz dalje posto smo 19ti a 15to mesto vodi jednog u treci a drugog u drugi krug a ispred nas su mislim poljaci i dali bi slovaci nemam pojam znam da nemaju prestavnika vise u Evropi.
A sto se vise dogura koef je sve jaci.
sAMo su nas zeznuli ove godine tri u CU pa se bodovi dele na cetiri a ne na tri kao ranije.

Samo da jos dodam.
Prosle sezone Zvezda 6 tekmi u Evropi a pakistan 10 ove Zvezda sest pakistanci vec deset + dve a mozda i vise pa sad ...
Evropska Zvezda i basket i fuca . :zbunjen
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "KizaLion"I pored toga sto je Partizan proso Dnjepr, kazu da imamo velike sanse da za godinu i po dana mozemo da udjemo u LS, i ako ne budemo prvaci. Jos jedan veliki korak za nas fudbal.

Jos samo Rad da udje u kup uefa.  :D


Dali je to najbitnije da li cemo uci u CL?ili sa cime i kim?

CL je postalo jedno veliko govno i nema nikakve razlike izmedju Uefa cupa i CL,bar Meni...!
S

sramota je da partizan skuplja bodove za nas fudbal... eto toliko... treba da uzmemo ovo nase jadno prvenstvo i da se vec jednom plasiramo u tu ligu sampiona, a ne da nam neko drugi pomaze... vreme je da sami nesto naprave NAPOKON!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Kad su glodari dali gol a kovinjalo doziveo orgazam, ja sam se malko iznervirao. Minut kasnije znao sam da je to dobro za Zvezdu. Evo zasto: 1.sada ce da se dodatno trose na CSKA i imace u nizu teske tekme uz kup okrsaj sa nama. Osim toga poznati su po tome da sami sebi zidaju spomenike koji se redovno sami sruse posle mecha sa Zvezdom. 2. Ma sta vi ovde pricali dobro je za nash fudbal da se uzimaju ti nesrecni bodovi. Dobro za nas, dobro za Vosu, Radnicki, Bombardere iz Male Mostanice, sve odreda...Nisu se oni zalili na nase bodove, sto bi mi na njihove...
zbeglica sa oaza foruma

Alo bre zbog cega vas je sramota-zbog par partizanskih bodova?
Pa da nije nas posle sankcija bi smo imali JEDNOG predstavnika i to u Inter-toto cupu!!!!!!!!!!!!!!
Ako nije tako neka me neko ispravi.

Evo link pa racunajte kako da udjemo u CL
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/index.html

P.S. Nije stvar u bodovima nego u igracima, treneru, upravi, ...

QuoteP.S. Nije stvar u bodovima nego u igracima, treneru, upravi, ...
E bas tako. Nama ne sme  da bude dovoljno da ucestvujemo  :nene u Ligi sampiona, vec da pokazemo dobru igru. I ne smemo da se radujemo neresenim, kao neki, vec uvek na pobedu pa sta bude... A ovako, ako i udjemo, samo cemo da se blamiramo pred Evropom...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

pa valjda cemo biti sampioni a ne onaj olos da skuplja bodove za nas... a inace sto se tice njihovog prolaska i ja mislim da ce ih skupo kostati kad dodju na Maru,kao i CL prosle god  :D
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

ma jok brate nema sanse. Da bi imali 2 predstavnika traba doci do 15 mjesta. Mi smo trenutno na 19. Od ovih ispred nas sa dosadasnjim poenima u Evropi preci cemo samo poljake i to jedva a nas ce preletjeti rusi sto znaci da ostajemo na 19 mjestu. Znaci 2 runde kvalifiacija i 1 predstavnik. Razlog tako malom broju poena je sto smo imali 4 predstavnika u Evropi ove godine. Banovi Dvor i Budusnost cini mi se osim nas i groblja. Mi smo doprinjeli 2 i po poena a Djetici i Ban Castle nista. Groblje za sada 12 i po sto se sve dijeli na 4. Znaci kvocijent nam raste za 4.25 ili tu nesto. Mnogo malo. A groblje ce da popusi od Moskve veceras tako da je to to za nas ove godine. Osim toga treba da se uzdamo u sebe i to sto mi uradimo a ne da se svercamo u Evropu sa njihovim bodovima. Toliko
 know why the birds sing