Окупљање за ову одбојкашку утакмицу било је код Трга око 16 часова, како је и раније договорено, карте су подељене, одакле се креће према Пиониру. Коп је био солидно попуњен (мање људи него у суботу). Навијање креће песмом "Напред звездо, напред звездо тебе волим ја, напред звездо, напред звездо ти си најбоља, олеееее, оле оле оле оле....), затим и "Ја сам године", "Стадион пун", "Маракана дал је пуна", мада врхунац навијања је уследио крајем трећег сета где смо освојили наш сет за 2:1, а у то време био је делиријум и скидање до појаса уз песму "Публика је твоја" уз бубањ (нешто бржи ритам) је испало одлично!!! У вис су неки бацали мајице, шалове, неко је подигао и столицу... У четвртом сету се мало застало, дошло је до опуштања, међутим у петом сету смо додали гас када је било најпотребније и Звездине одбојкашице су победиле!

ФОТКЕ
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2007-2008/cz_samordok

Свака част девојкама на пруженој игри и томе што су се сетили да поздраве навијаче.
Требало би сви да следе пример одбојкашица не само по томе што су дошли да нас поздраве него и борбеношћу и свим срцем се боре за вољени клуб.

БРАВО ДЕВОЈКЕ :sampion