E bas-svaka tekma gostovanje.
Ja cu u Cacku biti,i na svakom gostovanju,ali:
recimo u cacak ce otici ekipe,a ljudi koji nisu ni u jednoj grupi nece.
A pazite da postoji klub navijaca:
Sve grupe sa svojim ljudima odu u svojoj reziji,a ispred KN idu dva ili tri autobusa i ljudi koji idu solo ili su van Beograda dodju,plate i idu na tekmu.
Ovako koliko god ljudi bude u cacku ja garantujem da 100-200 ljudi
koji bi isli ali jednostavno-nemaju dovoljno kinte,ne mogu da ostanu u cacku 2 dana(ako idu vozom).
Nisu svi fanatici,ali svi vole Zvezdu i zele da je bodre na svakoj utakmici gde god igrala.Delije su kakvi god da su,razmazeni ili...Delije su i zele da idu.

Tigre:
Veruj mi da otkada idem na tekme nisam upoznao nikog iz Rume,ali pazi bili su na dobrom(losem?)glasu,kad su imali jaku ekipu bili su mnogobrojniji od ostalih,a u Indjiji je tad bila smena generacije i nisu se bas gotivili ali ih ja cenim po prici(imali su petlju,valjda).
Ali tada su u navijackim vozovima bili sve sami likovi od 26-7 godina.
I bilo je mnogo zajebanije nego danas,i plus bezvlasce(radis sta hoces).Danas,danas je smesno nemos ni sa pandurom da se pobijes a da te ne uhapse...ali to je vec tema za vremeplov...

??? ??? ????????!

??? ?? ???? ??????? ??? ?? ????? ????? ? ???????

?????????? ???????? ????? ?????? "??? ? ????" ? ??????????? ?? ?? ???? ??????. ???? ?? ????? ????????, ??? ?? ???? ??????, ?????????? ? ? ????? ????? ???????????, ??? ?? ??????????? ? ??????? ?????. ????? ???????????? ???????? ???? ????? ???? ??? ?? ???????. "?????? ???? ???? ??? ????".  :bes

??????? ???????? ?? ?? ?????????? ??????? ???? ?? ????? ??????. ???? ?? ????????.

??? ??? ?? ? ??. ????? ?? ???? ???? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ?? ????. ???? ?????, ???????, ??????, ? ??????? ?? ?? ???? ????????? - ???? ?? ?????? ????? ??? ????? (?????? ? ????) ?  ???? ??? ?? ?????? ?? ??????? ?????????? ? ???????? ?? ?? ???? ?????. ?? ?? ?? ???? ????????, ?? ?? ??? ????? ????????? ? ??????????? ????? ????????? ???????? ???????, ????????? ??? ?????? ?? ??????? ?????? ? ???? ????????. ?????? ?? ????????? ???? ? ??? ???????, ??? ? ??? ????????? ?????? ??? ?????? ????????. ????? ?????? ??? ?? ?? ?????? ?? ?? ????? ????? ??? ???? ?? ?????????, ? ?? ?? ? ???? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?? ?????? ????? ???????!

?????? ?? ??? ??? ?????, ???? ?? ? ?????????!

Indija poceo si da smara
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Ma ja sam sutra u Cacku,nemam nikakvih problema oko odlaska.
A do agencija sam isao,kao i privatnih prevoznika-svi su zauzeti osim jednog(iz rume)-koji nece da vozi navijace.
Jedini koji bi vozili su-lasta Indjija,ali to je malo komplikovano...

Boka je probao da stane na loptu i preporucio Vam da se manje prozivate, ali neki kao da ne vide ili ne zele da vide tu poruku...

Sutra ce u Cacku biti svi koji su to zeleli i nista nije moglo da ih spreci u tome... Kaze mi drugar danas u gsp-u slusa pricu dva lika u kojoj jedan kaze hteo sam sutra u cacak ali vidi kao ovo vreme, kisa, blato itd... E takvi nam ni ne trebaju... Nego oni koji su spremni uveki svuda sa Zvezdom... I po svaku cenu...

Slazem se da se nekima i pored velike zelje jednostavno ne sloze kockice i ne mogu da krenu, i zato nije losa prica o udruzivanju ljudi iz pojedinih delova zemlje i organizovanje zajednickih odlazaka... Ali to morate sami da odradite, a mi iz BG mozemo samo da Vam pomognemo kada ste ovde i da Vas ugostimo kao najrodjenije...

A KN je prica koja postoji svuda u svetu... Da li ce to nekada ovde zaziveti i kada, ne znam, a da li ce nesto promeniti sto se tice gostovanja i povecati broj ljudi na njima to je vec posebna prica...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ja se nisam osetio prozvanim,niti mislim da me neko proziva,a nisam ni ja nikog isprozivao.
Drugacije je kad ljudi komuniciraju na ovaj nacin i lice u lice.
Na ovaj nacin neko moze pogresno da protumaci neciji tekst i odgovor ...a tebe i Boku je nesto verovatno navelo da tako mislite,istripovali ste se. :)

Isto ko sto si se ti istripovao da mislimo na tebe...   ;pljuga

Uzivaj bre i disi punim plucima, a emocije i energiju i ti i ostali cuvajte za sutra, trebace nam...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ma glavni je problem lova neznam meni se cini da su neke ekipe organizovane da nespominjem ime a neki rasulo npr kod mene u jagodini ima veliki prob radili smo majce i prodalo se dosta uglavnom su kupil mladji navijaci ee onda neki likovi iz nase grupe resili da naprave salove ii to samo za starije i samo 20 sala nam mladjima nisu dali da kupe e to me uzanso nervira a ovi stariji neidu na tekme !!!!!!!!!!!!! :boks  :boks I kad docu bas sam ih gledao docu da gledaju a ne da bodre zvezdu! ima tu jos problema :finger

Ma glavni problem je sto se ljudi napuse pre nego sto se uloguju na forum-pa se tripuju namigivanje

???????? ??????? ?? ????!

Ono gore sam mislio na nesto drugo...a sto se tice problema odlaska na utakmicu-izgleda da je malo nas koji se lozim na to,nekad nas je bilo vise,mnogo vise,sad ljudi vise prate gostovanja Dj-eva nego fk-a.
Ne mora da ustane rano,ode na zurku,baci 1,2,3...eksa za neku pristojnu kintu,ima dzok kad krene kuci da se spusti,ima za koje cepi,nadje neku cicu i boli ga kurac da ustane ujutru...

Ma takva su vremena...nema kukanja nego svaki vikend na stadion,nagovarajte ljude da idu non-stop,usput do stadiona nemoj te da ste smoreni nego se zezajte-cirkajte,varite,glupirajte se maltretirajte nakurcene fensere...zajebavajte se!!!

Bilo bi lepo kad bi se nasa liga proshirila po celoj srbiji!

ima mnogo ekipa u bgd i to je lose znaci da se izgraadjuju tereni
ili renoviraju pa da seigra po celoj srbiji da svi i maju priliku da vide  tekmu! poz :rofl  :rofl

Quote from: "Tigar"?? ???? ??????? ?? ???? ?????? "??? ?????????", "????????? ????????" ??? ????? ???????...
??? ??? ???? ???? ????, ?? ?? ????? ???? ???? ??? ????... ?? ??? ? ?? ???? ?? ???? ??????? ?????, ????? ?? ????? ??????????? ??????? ???? ?? ???? ??????? ?? "???????? ????" ?? ?????? ?????????? "?????????????" ???? ??????...

? ??????? ??? ????? ?????? ?? ????????????...! ???? ??? ??? ????!
? ??????? ?????? ?? ?????? ??? (????, ???? ??! :ruke ), ? ?????? ?? ?? ????? ??????? ??????? ?? ????????????...


????? ?? ??? ?? ??????? ??? ?????!!!

Eto javljam se :) POZ !
Ja licno mislim da je to sve jedan veliki BUllshit kao hajmo se ujedinit ... lepo zvuci ali malo ne realno, povremeno moze doci do neke saradnje ali sto se mene tice nista vise [naravno sve to u prijateljskom duhu :)]