Slike su postavljene:

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2004-2005/borac_zvezda

Evo i jedna lepa slika, svaka cast kada iz NYC dodjes na gostovanje u Cacak:


E majke mi nije mi jasno cime se vi odusevljavate, navijanje je bilo blago ocajno. Celo prvo poluvreme nijedna pesma nije otpevana cela kako treba! Svaka cast na brojnosti, al dzaba nam i 10000 ljudi na tribini, ako ce 4000 ljudi da se grudva, 4000 da bleji i pozira, 1000 indijanaca koji neznaju pesme (a bilo ih je oko mene do jaja), a nas 1000 da peva kako treba! Ajde kao mozemo se izvuci na istu spiku kao i u ns-u, tribina je stvarno skrnava za navijanje (uska a dugacka), pa je tesko uskladiti navijanje. Drugo poluvreme moze da prodje, pogotovo bakljada koja je izvukla celu stvar i naravno najbolje otpevana pesma Dobro znaj... Ne znam, mozda sam se samo ja smorio zbog prevelikog cimanja tamo i nazad (jebiga kad nismo organizovani pa nismo uzeli bus ili kombi, nego vozom nas 15). Sve u svemu, moze i mora bolje.
Godra, kad ce biti postavljeni klipovi?
eks, kazu ljudi, da je mnogo vazan
Da je to osecaj lep i mnogo snazan
I da biram izmedju grobara i Klaudije Sifer
Jebao bi prvog pa makar im'o triper

Ko sto neko rece stvarno je bilo profi!
Ja sam isto potegao do Cacka, nazalost sam, ali nakon 500km i 9,5 sati voznje do Cacka, mogu samo reci da je bilo  ;pljuga

Auuuuu super gostovanje bilo nas je bash u velikom broju!


dali je neko video kad se jedan lik skinuo u gatjama!!  :D  :D


bili je dobro Grudvanje bash smo napunili radare  :ruke

ee da zec shto je proleteo kroz teren no coment :PpPpP

Video sam tri lika u ekstara jaknama ,neka krem boja a na kapuljaci krzno sigurno ih je jos neko video pa ako zna neka kaze koje su to jakne.Inace vidjam i na slikama italijanskih ultrasa da se nose jakne sa kapuljacom i krznom

Quote from: "Pantovac"Video sam tri lika u ekstara jaknama ,neka krem boja a na kapuljaci krzno sigurno ih je jos neko video pa ako zna neka kaze koje su to jakne.Inace vidjam i na slikama italijanskih ultrasa da se nose jakne sa kapuljacom i krznom

Имаш у Sergio Tacchini радњи - 20.000дин,
Dr. Martens Shop (Army ili Urban Shop) - солидне око 12.000дин
Трикотажа Јелкић - 4.200дин.
...

Ако већ узимаж - узми у Јелкићу(и ја сам узо и могу ти рећи квалитетне су), а ако имаш кеша узми у Sergio Tacchini shopu, никако оне Алфа из Др. Мартенс ;pljuga

извините за скретање са теме.



http://www.delije-sabac.co.yu/images/delije_sabac/delije_sabac_33.jpg

Поз' до суботе  :ruke

POZDRAV SVIM DELIJAMA I SVAKA CAST ZA GOSTOVANJE.MORAM RECI DA SAM JA KRENUO SAM IZ SMED PALANKE JOS U POLA CETIRI UJUTRU,VOZOM DO BG-A PA DALJE VOZOM DO POZEGE GDE JE CEKAO BUS DO CACKA,IZGLEDA U ORGANIZACIJI MURIJE.SVE U SVEMU TACNO 9 SATI PUTOVANJA OD KUCE DO STADIONA A SVE ZBOG JEDNE JEDINE I NEPOBEDIVE!NADAM SE DOBROM SPEKTAKLU U SUBOTU GDE CE NAS ZASIGURNO BITI(NADAM SE U VELIKOM BROJU)!!!POZDRAV
A CELOM SVETU
SAMO CRVENA ZVEZDA

ja sam propratio zeca pogledom kad je izasao sa terena i mrtav ladan se zakucao u betonski zid! ! !
malo odmorio pa nastavio dalje u nepoznatom pravcu :rofl

sve u svemu gostovanje na nivou pri cemu naravno moze i mora biti jos bolje :)
inace,iz red squada su bila 4 momka...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]