Najveca utakmica ove godine za nas, samim tim i najveci broj ljudi na Severu koji pojma o navijanju nemaju.
Price o 'borbi' protiv kapica, subara i dresova sa buvljaka odavno su prezvakane i ostaje nam samo da se potrudimo da uprkos svemu tome u cetvrtak grmimo kao nikad i da pomognemo nasim momcima da osvoje prve bodove protiv najtezeg rivala.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Svakako se slazem da je ovo jedna od vaznijih ako ne i najvaznija utakmica u ovoj sezoni i sa navijacke i sa sportske strane.
Bice dosta manje ljaksea na Severu jer je to malo spreceno tako sto Sever nije bio na trebovanju.
Igraci Rome verovatno nisu osetili u zivotu atmosferu kakva ce biti u cetvrtak(osim ako nisu igrali u Argentini i sl.). Ne ozbiljno, nas Sever je sigurno jedan od glasnijih u Evropi!

PS. Molim vas suzdrzite se od glupih komentara, prozivanja i zapitkivanjima tipa Da li ce biti karte, Koliko su kod tapkarosa itd.

...Crvena Zvezdo pobedjuj za nas, ta pesma se sada cuje u glas...

Danas sam malo obilazio forume, i kakvih sam gluposti nasao  :lol:
Na nekom domacem forumu o Romi cak se javljaju i neki Hrvati da ce doci  :zbunjen naravno kamuflirani, a tek nasi majmuni, kao doce na sever navijati ali nece im biti krivo ni ako Zvezda izgubi  :o , pa ce isti ti ici vijati Totija i ostale oko hotela...pa zar takve trebamo na severu, i koliko oni mogu da navijaju?
Ako se nekom da da obidje imace sta da cita...

Utakmice protiv protivnika sa zvucnim imenima prevashodno treba shvatiti kao prilike da se pokazemo Evropi. Preterano spominjanje indijanaca i davanja epiteta ovoj tekmi poput 'jebana Roma, sugava Roma...' moze samo stvoriti kontra-efekte. Umesto da se nagovestava nase impresivno izdanje,nestrpljivost do pocetka, pozitivna energija, postovi na ovom i na .net forumu odaju neko gadjenje prema indijancima,nezainteresovanost za tekme ovog tipa i sl. Ne kazem ja da se netreba gaditi na indijance i pozere, ali momenat za to gadjenje treba valjano izabrati. Ne smemo dozvoliti da nam ni djul(valjda sam ubo jedinicu mere) energije odlazi na njih pred ovako bitan dogadjaj.
A VECNU SLAVU, ZA POBEDU...

Quote from: "pop_Milutin"Danas sam malo obilazio forume, i kakvih sam gluposti nasao  :lol:
Na nekom domacem forumu o Romi cak se javljaju i neki Hrvati da ce doci  :zbunjen naravno kamuflirani, a tek nasi majmuni, kao doce na sever navijati ali nece im biti krivo ni ako Zvezda izgubi  :o , pa ce isti ti ici vijati Totija i ostale oko hotela...pa zar takve trebamo na severu, i koliko oni mogu da navijaju?
Ako se nekom da da obidje imace sta da cita...
Toti je povredjen i nece doci, ako budemo imali iole srece :finger , a jedinica energije jeste dzul.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ne verujem da neko nece pevati na stadionu kada vidi atmosferu
amo ti...

Dodjite ranije na stadion, bar sat i po pre pochetka da bi se oformio kop da ne budu indijanci koji ce da pevaju "Dushan Basta" u sred pesme.

Ako slucajno padne go za njih,povedu ili izjednace ne treba da dodje do tisincine na stadionu nego odma u zvizduk najjace dok ne dodju do centra e onda pesma najjace.
Treba im omalovaziti svaki dobar potez pa makar to bio i gol.

Jos jednog da vidim da lupeta usledice banane...

Pa sad razmislite sta pisete.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


najbitnije je da mi 'pravi' ostavimo grlo i dlanove i zivce u  cetvrtak na severu!
samo uz nas se moze do pobjede...


:sampion  :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Ja bih samo da upozrim da će biti raznih "neprijatelja"po gradu koji vrebaju priliku da ugrabe neko naše obeležje i da nabodu nekog usamljenog navijača Zvezde.
Oprezno i pemtno po gradu,na tribini pevanje do iznemoglosti!

Sta ce biti i kako ce biti videcemo sutra, a koliko obecavate rekao bih da ce da se srusi stadion od te pesme, urlanja i neverovatne podrske... Sad je definitivno najteze, prolazak u drugi deo takmicenja je gotovo nemoguc, 'ajde pokazite da se Zvezda voli bez obzira na sve, pa i kad se zaredja par poraza, pa i kad tim igra losije nego sto smo navikli... Vidim neki pljuju izdanje iz Novog Sada, nisam ni ja zadovoljan, ali kad bi navijali uvek kao poslednjih 15 minuta tamo, bili bi i definitivno bez premca... Zvezda gubi, a mi ne stajemo sa pesmom... Lako je bodriti ekipu kad vodi, kad pobedjuje, budimo najveci i u trenucima kad momci ne mogu da opravdaju ocekivanja... Daleko bilo, ne predvidjam ja poraz, ali samo dajem do znanja svima koji najavljuju grmljavinu da ispostuju bar sebe i svoje reci i da sutra odrade nas deo posla onako muski bez obzira na sve...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Pobede i porazi nisu merilo nase ljubavi!
_______ End of story!__________
                 ;pljuga

Nadam se da osim navijanja i koreografija bude extra,inace nadam se da ce navijanje biti najbolje do sada jer sada je prava prilika da evropi pokazemo ko smo...?

iz čačka organizovano dolaze dva dvospratna busa.
dosta ljudi dolazi i kolima..

A koliko od ta dva dupla ide na utakmice redovno???? :(  :(  :(

Ako počnemo da brojimo koliko dolazi redovno na utakmice imaćemo nekih 3-4000 navijača na tribinma,na severu 1000 .
Uvek je bilo da se većinom dolazi na jake i velike utakmice ali mora se znati red pogotovu na severu gde se mora formirati kop od redovnih a svi ostali neka prate njihovo navijanje.

Quote from: "Pjer"Ako počnemo da brojimo koliko dolazi redovno na utakmice imaćemo nekih 3-4000 navijača na tribinma,na severu 1000 .
Uvek je bilo da se većinom dolazi na jake i velike utakmice ali mora se znati red pogotovu na severu gde se mora formirati kop od redovnih a svi ostali neka prate njihovo navijanje.

Ne bih se slozio sa tobom,da cemo da imamo 3-4000 navijaca na tribinam a na Severu 1000.

Bolje reci 3-4000 hiljade na Severu a 300-400 na,  svim ostalim dijelovima nase Marakane.

Zar nisi primjetio da u zadnje vreme ima dosta vise ljudi na severu nego na ostalim dijelovima stadiona :zbunjen



                                        Pozdrav
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

Iako malo kasnim da Vam pozelim srecu i dobro navijanje.  Budite glasni, mi Vam pomazemo pred malim ekranima! :)
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

2 poluvreme je bilo super :D

žigić  :ruke