Ja sam mnogo besan oko tih karata, ali tvrdim da ljudi na koje se mnoge poruke odnose u vezi tapkanja karata, to nisu radili i stojim iza toga. Nemamo agente, imamo problem sto pojedini ljudi zele da zarade, ali to je toliko beznacajno, da nije vredno ozbiljnijeg pomena. Tvrdim da recimo BBRS koje ljudi optuzuju na Oazi recimo, nemaju nikakve veze sa tim oko tapkanja karata, barem koliko sam ja video i te prozivke nisu umesne i nisu na mestu...

Ljudi, pogledajte realno, nije problem u navijacima, oni uzmu ili ne uzmu karte, problem je u truloj upravi, Bosancu i Dzaji. Oni su dozvolili da se trebuje Sever. Evo vam moj primer. Ja sam godinama vodio studentsku organizaciju i imali smo ok saradnju sa Zvezdom. Mi njima dopis i trebovanje (nikada vise od 30 karata) oni nama karte bez cimanja. Imamo pecat i to je to. Za Lazio i Bayer su nam umesto Severa na koje je glasio dopis izdali jug. E sada, mozda neko napise tamo da je izdao Sever, tako pise i u dopisu a nama da jug.. Cena na "tapkaroskom" trzistu uvek je veca za Sever nego za jug. I tako, dodjemo mi pre neki dan ispred Sluzbenih prostorija a tamo, kurta i murta. Ulaze ovi likovi za propusnice, neki cak uzimaju i navijacke (odatle onaj info o propusnicama) i na kraju nas pozovu da udjemo. Kada smo usli, nestao nas dopis. Blagajnik se seca nas, zna nas, godinama smo tu, pa nam na poverenje (!) izda karte jer je video dopis koji je nestao, ali nam ne da Sever vec jug... I tako, moji ortaci, pojedinci sa sajta, ljudi koji idu na gotovo svaku tekmu, odu na jug a neki likovi ce umesto nas na Sever iz neke pripizdine koji nemaju veze sa pesmama i koreografijama...  :bes  Onda nek se neki cude, koji dozvoljavaju da se ovo desava, sto im niko ne peva vec svi zvizde i grakcu oko gola...

Odgovornost ljudi koji vode Sever vidim u tome sto trebovanjima nisu stali u kraj, barem kada je Sever ili pola Severa u pitanju. To je moja jedina zamerka uz to sto nisu omogucili nama koji imamo navijacke propusnice da uzmemo na propusnicu kartu, vec su bila neka licna trebovanja na kontigent od, valjda, 500 ulaznica koje su dobijene u Reviju...

Eto tako to vidim, a tapkaju likovi matorci koji su nekada isli na tekme i koji uvek tapkaju. Nikoga nisam video da to organizovano radi. Btw. za derbi, video sam da su tapkarosi u sprezi sa onim tetkicama koje prodaju karte jer sam uzimao za ortaka koji nije iz BG. Preskoci red, bez para uzme od tetkice a kasnije joj da pare... Sve bih ih otpustio...  :bes

Mislim da se ovo, u ovom obliku, nece vise ponoviti a bio sam svedok i nekih svadja u vezi svega sto se desavalo. A onim zlonamernima koji zele da se mi delimo kao groblje, mogu samo da porucim da se to nikada nece dogoditi jer mi nismo stoka. I dalje imam poverenja u vecinu likova koji kod nas vode "pricu"... Uprava je kriva za sve...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

??? ????? ????? ??? ????? ??????? ??????????, ? ??? ?????? ??? ???? ?? ?? ????? ??? ??????? ??? ???? ?? ???? ??????!??! ? ?? ?? ??????...??? ???? ???? ?? ????? ????? ?????? ?????? ?????????? ??? ??? ????? ?? ????...?????????...????????? ????? ??????? ?????? ?????? ?? ????????? ??????????, ? ?????? ??? ? ???? ???????? ? ?? ??? ???? ????? ????????? ?????????? ?????? ? ????? ???? ?? ???????? ??????!?!?  ?? ??? ???? ?? ?????????? ??? ??????!?!? ??? ?? ???????! ????? ?? ?? ?? ??? ????????? ?????????? ?????????????, ? ???? ?? ??????? ?????? ?? ????? ? ?? ???? ?? ??? ????? ???? ???? ?????? ???????, ? ??????? ???? ???? ?? ???? ??????????...??? ????? ?? ???????????? ???? ?? ?? ????, ??? ?????? ???? ???? ?????????? ?? ????? ????? ??? ????? ??? ?? ???? ?? ?? ??????????? :D

? ?? ??????? ??? ???? ???????? ???? ???????? ??? ?? ????????, ?? ???? ?? ?? ?????? ??? ?? ?? ??? ????????.....

?0?????!!!

Budo, voleo bih da verujem u sve ono sto i ti, zapravo i verovao sam (bolje reci pokrivao oci pred svime sto se desavalo) DO SADA. U postojecem sistemu je tesko i zamisliti ko sve i za koga radi, jedino se zna ko ce uvek da naje*e, a to su ljudi koji iskreno vole Zvezdu. Kao sto rekoh, nekim navijacima je Zvezda profesija, bas kao i upravi, a drugima hobi. Potpuno mi je neverovatno da nas ovako karaju za jedan smrdljivi Rozenborg, a sta bi bilo da je u pitanju Inter, Dortmund, Liverpul... Sta su uradili sa parama od Boskovica, malo li im je? Slazem se da je uprava glavni i prvi problem, ali zbog cega ona opstaje? Tu bih naglasio sistem povratne sprege: mi vama (znate vec kome) sve karte za sever, sva gostovanja, hotele, i tako dalje, a vi nama podrsku (ma kakva ona bila). Njima je, barem sam do sada tako mislio, dovoljan jedan ovakav inflatorni udarac godisnje, ali prolece u Evropi ce me izgleda demantovati. Zar je prisustvo na severu postalo toliko pomodno da cela tribina mora da ode na takav nacin? Naravno da nije, samo je u pitanju kes, kolica i laganica...

Price koje pojedinci lansiraju na delije.net su konacno i definitivno pale u vodu. Dosta je bilo prodavanja muda za bubrege, pogotovo zato sto muda imaju kraci zivotni vek od bubrega...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ja sam nabavio za Sever, jedva.
:flasa Ziveli.

i ja sam nabavio sever (naravno po ceni), i to od kolege grobara. neka sluzi na cast svim ciganima tapkarosima.
p.s. a mozda ga zamenim za jug posto vidim da ce ekipa da bude veoma dobra

e, momci, nemojte da nesto zamerite, ali, ja sam veceras karao nesto sa strane, znam,ali ja stvarno volim svoju zenu, znate kako je, popilo je, ortak je dobio sina, i ne vredi, ja stvarnp volim nju, ali jebi ga picka je picka, e sad, nije problem, ona sama ne moze mi nista, ali ako skupi ekipu dzaba mi 8 godina deranja u KK partizan, nije basket, mislim razumemo se mi ... jeste, meni su malo veca muda jer sam daleko, ali jebiga, svaka cast ovim 'tuznim'.

Quote from: "CeDo"Ja sam nabavio za Sever, jedva.
:flasa Ziveli.

s'a je picko victorijanska, doneo pare sa st kilde i 600 dindzi nikakav problem :D

karaj jonny glupe ozije.
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

ma te tapkarose treba nalupati ko stoku i pokupit im karte netreba da se nervirate lako i jednostavno

JA  NE SPADAM U PTICE
UZ DZAJU STO SE GNEZDE,
JA ZIVIM     Z A      ZVEZDU,
A ONI       O D        ZVEZDE!
a ne spadam u ptice, uz dzaju sto se gnezde, ja zivim ZA zvezdu, a oni OD zvezde!

MARAKANO TURISTICKO MESTO JA SAM TEBE POSECVO CESTO!!!!

i opet cu nema veze i ako sam na istoku!!!



dok srce kuca u nama ti zvezdo nisi sama i krv tece moja crveno belih boja!!!

Ja sam na ovoj tekmi na jugu... Sramota... ali ne moja...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Auuuuu Budo!? Dotle je doshlo!?!??... Ipak da Vam pozelim srecu veceras!!!! Red je.

E moj Sandokane... Da sam barem jedini, nego je vise od polovine moje ekipe bilo tamo ukljucujuci i pojedince sa sajta. Mogao sam da budem na Severu ali nisam zeleo da platim ni dinara vise za kartu od nominalne cene. STvar principa...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!