NF je sada na pauzi i ponovo pocnje u drugoj polovini januara. Sto se tice gostovanja po Srbiji, za sada jos nista nije dogovoreno.

Po januarskom repertoaru predstave ce se odrzati 18.01., 24.01. i 31.01. u 20.00h
Zainteresovani neka se jave Kizi ili Simi na priv. da rezervisu karte.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Khm...gdJe je ovde repertoar za februar? :)
Ima li predstava uop
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

Kako "gdJe", pa "ovdJe", na pravom si mJestu... ;pljuga  

??????, ?? ???? ?? ?????? ???? ????? ??????????? ????? ????? ?????? ? ???????? ????? ???????????. ?? ???? ?? ????? 60 ???????? ????????? ??? ?????????, ?????? ?? ?? ?? ?? ???????. ? ?????????? ????? ???????? ?????? ???? ????????? ???????????? ????? ? ???? ???? ?? ??????? ??? ????????? ? ???? ?? ??? ????? ???????? ???? ??????????? ?? ????? ???? ???????. ?????? ? ???? ?????? ???? ?????? ?? ????????? ? ?? ? ??? ?? ????????? ?? ???? ??????????. ? ??? ???? ??? ???? ????????? North Force, ????? ??????? ?? ???? ?? ??????????? ??????? 07.02. ? 24.02. ?????? ???? ? ???? ??? ?????? 10 ????????. :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Jel moze meni 2 karte za 7.02.  :ruke  :ruke  :ruke
ubnjeva zvuk odjekuje Sever u transu luduje !!!

Quote from: "lucky_star"Kako "gdJe", pa "ovdJe", na pravom si mJestu... ;pljuga  

Hm...ako je vec tako,imam zadatak za tebe!  :D
Dakle(m),oni koji su gledali predstavu znace o cemu pricam...
SkyWikluh  :ruke  se 'cuje' u predstavi,a obzirom na tematiku iste,bilo bi zgodno da dodjemo nekako do te pJesme!Lucky,ovo si mi obecala pre dva meseca,i ni
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]

@marko
??????? ?? ????.  :)

@Lamya

???????? ????? ????????...  :D
???? ???? ?? ?? ?? ??? ?????? ?? ?? ??????, ??? ??????? ?? ????? ???? ??? "??????" ???? ????????? ?? ????? ?????????, ???? ????? ????????...

??????? ????, ????? ?? ?? ??? ?? ????? ?????????, ??????? ?? ?? ??????????...

"Demonstrating My Style, brate Je l' me kapira

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Intervju sa ekipom predstave North Force ce biti okacen u toku noci ili jutra na naslovnoj.
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

???? ?? ??????? ?? ????(??? ?? ???)?

????? ??????? ?? ?? ???? ????????? ???? ?????? ??? ??? ???? ?????? ?????? ????????? ?? ?? ????, ?????????? ???? ?? ??????.

??? ?????? ? ?????????, (?? ?? ??????? ????????? ??????, ??? ? ???? ?? ????) :

"?????? ? ?????? ???????, ??????????? ?? ? ??? ???????? ?????? ?????????????? ???? ?????. ? ?????? ????? ??????? ?????? ??????, ?????? ???????, ???? ?????????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Intervju je svetski odradjen! :ruke
...mada,ni
b]Nisam Mila!
...ni Sky...***SKY***...SKY...
...ovaj...Sky?![/b]