Evo sad sam dobio neke informacije u vezi predstave.  Sledeca predstava je 30. oktobra u 20h (mislim da je taj termin). E sad, odobreno je 5x2 (dakle 10 karata) za taj dan. Bice jos karata za druge termine, samo je bolje da se svi sada jave, kako bih mogao da raspodelim karte.

Sutra ce biti poznato da li dobijamo karte, ili se ulazi na spisak (ime i prezime, i jos neki info). I sad po tom spisku na ulazu se "identifikuje" svojim podacima koji su meni ostavili.

E sad, vi svoje podatke (ime i prezime i ostale) NEMOJTE da ostavljate JAVNO, zbog poznatih razloga. Prijavicete mi ovde npr. "zainteresovan sam" ili slicno, a na private ili putem maila ostavite svoje podatke za identifikaciju.

Mislim da sam ovim sve rekao.

Sledeci termini su prema repertoaru za novembar: 06.11, 15.11 i 27.11
Tada ce najverovatnije karte moci dobiti i oni ljudi sto citaju vesti na glavnoj stranici  kad okacim informacije na naslovnu.

Zato dragi forumasi, sto pre sa prijavama :)

Hocu ja, ali 27.11. ne dolazi u obzir!!!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


???? ??? ????? ???? ? ??????? ? ???? ??????...
:D
?0?????!!!

Vas dvojica najbolje da dodjete sutra na predstavu.

Hocu ja na predstavu 6.11
Posalji mi mail za dogovor, ne dolazim na forum cesto ovih dana (nemam odakle), a mail proveravam preko gprs - a
Pozdrav
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

U redu. Ici ces 6.11.

Sledeci slobodni termin za rezervaciju karata je 15.11.

E mogu li ja da se prijavim za 15.11. jel nije kasno?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Mozes. Danas je nas osmoro bilo na predstavi medju kojima i Londoner :D Capo i Godra ce vam docarati atmosferu :)

E trebalo mi da shvatim sto Godra nece 27.11 :)
Posle toga nema vise?

Meni treba dve karte za 15.11. ili 27.11...
..nije ni cudo sto nas mrze, kad smo tako dobri...

zar 27. nije revans tekma sa rozenborgom?
na naslovnoj pise da je 29.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Za termin 15.11. ulazi se na rezervacije. Dakle, udjes, odes na blagajnu i kazes, da uzimas karte preko delije caffe, rezervacija glasi na tvoje ime i prezime i to je to.

Isto ce vaziti za ostale termine. E sad za 27.11. To je termin predstave, a mi igramo 27. sad cu da ispravim na sajtu.

Ona voli zvezdu, 15.11. je popunjen, mozes rezervisati za 27.11. E sad, posto igramo sa rozenborgom neverujem da ce iko doci. Videcemo da nagovorimo Jelenu da pomeri predstavu za dan ranije ili kasnije kako ne bi bilo badava.

Cedo, predstava traje celu sezonu, nije samo novembar u pitanju.

kizo brate reci samo u koliko je sati u subotu 15. predstava..
pozdrav...
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

Pa ajde, pokusaj nekako da pomeris to...  :)
..nije ni cudo sto nas mrze, kad smo tako dobri...

predstava pocinje u 20.00h i ne moze neko da pomera predstavu samo zato sto je nama tekma toga dana, da li normalni ste vi... :lol:
uskoro cemo dobiti repertoar za decembar   :)
( nadam se da se predstava nece poklopiti sa koncertom Deep Purple-a!  :D )

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Evo ja sad dodjoh sa (htedoh da kazem tekme) predstave pa da malo napisem koju rec o predstavi,necu suvise da otkrivam zbog onih koji mozda hoce da odu da odgledaju predstavu,ali ovako.Traje oko sat i mozda petnaestak minuta,scenografija i nije neka, ali okaceno je po zidovima par starih zvezdinih transparenata,mozda koji su bili IN na severu krajem 80-ih ili pocetkom 90-ih (ovo je samo nagadjanje,jer sam tad bio relativno mali).Likovi koji glume nisu neki cobani tako da je gotiva,ima dobrih provala,cak je upaljeno vise baklji nego sto su grobari videli u svom zivotu (jedna)  :rofl ,scenario nije los,mozda vise podseca na neku krimi pricu sa beogradskih asfalta nego na navijace al dobro.Glumci svaki cas pevaju neku od zvezdinih pesama,non-stop prozivanje i pljuvanje po grobarima  :D ,u jednom trenutku i gazenje grobarskih salova i kapa,i na kraju kako to uvek biva prebijemo grobare.Valjda nisam mnogo otkrio,al u svakom slucaju malo za promenu treba videti,i ipak nagraditi trud nekoga koji se potrudio da napravi predstavu o Delijama,pa kakva god bila,a bila je sasvim solidna,mozda je malo krace trajala nego sto sam ocekivao al ok.U publici je bilo svih starosnih dobi,cak je i preovladjivao zenski svet.Ako nekog zanimaju jos neki detalji neka pita.Toliko od mene.
Pozdrav
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

predstave u decembru mesecu igrace se 10. i 14. u 20.00h :)
za info o gostovanjima ove predstave po gradovima SCG cimajte Simu_Srbiju :D ...on je, kako da se izrazim,  glavni i odgovorni vodic kroz kulturni zivot grada Beograda... :ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Za sutra bih vam predlozio da posetite stalnu postavku brodova u boci u trofejnoj sali JSD Partizan. Izlozba je toliko impresivna da je i sam Taribo West ostao bez daha kada je ugledao eksponate. Za detalje mozete kontaktirati kustosa muzeja, Slobodana Novakovica.

Kazi mi prepodobni oce Kompleksije kakve Partizan ima veze sa vasom verzijom "alo odje mobilini"?
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!