Dobro bre Budimire, kako ti ne prija pivo u ovim letnjim danima?!  :o
Pa ja samo pivo pijem ovih dana (u abnormalnim kolicinama)...  ;pivo
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

PIVO PIVO PIVO to je prava stvar ko ne :flasa  :flasa  :flasa Pivo nije NORMALAN!!!!! ;pivo
skliknimo s ljubavlju
Svetitelju Savi
Srpske crkve i škole
Svetiteljskoj glavi...

1. 15-20 piva ili pola litra radze                                                                                           2.Nisko  ;pivo                                                                                                                          3. Zasto bi pio ako ne bi bio pijan do kraja                                                                          4. Naravno da varim ;pljuga                                                                                                5. Zavisi od situacije umem da budem nezgodan(kad bolje razmislim nezgodan sam i kada sam trezan) :boks                                                                                                                    6. Kad sam pijan nemogu da stojim na nogama a kamo li da se bijem                                                                                                                                                                                                                                                                                      ALKOHOL NAM ZIVOT DAJE,NEK NAM ZVEZDA VECNO TRAJE  :flasa

e ovako hehe jeste da imam 15 god i da mnogi moji vrsnjaci cugaju ali ja sam za sad samo na juice i coca col-i iz opravdanih razloga(prokleti lekovi).....inace dobro poznajem ukus vopija(cale me naucio,,,,,,)i ja vam kazem JUICE(ne reper RULES..... ;pljuga

Jos nitko nije spomenuo PELINKOVAC!
Jako dobro ga je piti :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  ;pljuga  :o
skliknimo s ljubavlju
Svetitelju Savi
Srpske crkve i škole
Svetiteljskoj glavi...

:flasa dok mogu stat.a posli legnem i :flasa  sve dok ne zaspim. volin travaricu i crnu bevandu i poneki doint.ako nisan dovoljno pripit agresivan san.

Evo, da i ja odgovorin na pitanja...

1.popien desetak piva i u kurcu san; jednon san popia cilu bocu rakije od babe, pa tri dana kasnie nisan moga jos nica ist (sve bi izriga)
2.puno san prosa i di da san bia, svugdi je bilo heinekena; zato daleko najdraze pivo
iz bivse yu jedino mogu ono skopsko pivo progutat... inace sve sranje
3.kad san pocea pit, pia san do kraja, ubia se, pa san se za koju godinu opametia i pia tek tolko da me
lavo more zna, da ga volin ja ...

C c c   sramota, ne mogu da verujem da ovde ima ljudi koji se hvale time sto su alkosi... bruka i sramota...
Nije ni cudo sto nas svi mediji prozivaju da smo olos i propaliteti kad dodju ovde i vide kako se ljudi hvale time sto upropascavaju svoj zivot alkoholom...

Ja sam ponosan sto nikad u zivotu nisam okusio ni alkohol, ni drogu, ni cigarete, i nikad necu!!!

Konacno jedan glas razuma! Ja se nisam do sad usuduio da pisem na ovom topicu, jer sam mislio da cu svojim strejt stavom biti izvrgnut opstem ruglu i ismejavanju. Sad mi je mnogo lakse kad vidim da osim mene postoji jos ljudi na ovom forumu koji se gnusaju droge, alkohola i nasilja.

STOP NASILJU!!!
IZGRAJ ZA ZIVOT DRAGANE!!!

Evo ja sam u poslednjih dana dosta popio, do

Quote from: "Brzi"Evo, da i ja odgovorin na pitanja...

1.popien desetak piva i u kurcu san; jednon san popia cilu bocu rakije od babe, pa tri dana kasnie nisan moga jos nica ist (sve bi izriga)

E bas sam sad u takvom stanju, pi kako je ruzan osjecaj :bes  ::bes  :cry:
img]http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/02_03_male/0203_chievo_cz11_mala.jpg[/img]

Topic premesten na kafanu, gde mu je i mesto.

LASKO JE ZAKON!!!     BIP JE GOVNOOOO

LASKO 4 EVER :flasa

Quote from: "AnGelina"LASKO JE ZAKON!!!     BIP JE GOVNOOOO

LASKO 4 EVER :flasa

Jako dobro,jako dobrooooo PIVOO!

;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  :D
skliknimo s ljubavlju
Svetitelju Savi
Srpske crkve i škole
Svetiteljskoj glavi...

Quote from: "Baske"C c c   sramota, ne mogu da verujem da ovde ima ljudi koji se hvale time sto su alkosi... bruka i sramota...
Nije ni cudo sto nas svi mediji prozivaju da smo olos i propaliteti kad dodju ovde i vide kako se ljudi hvale time sto upropascavaju svoj zivot alkoholom...

Ja sam ponosan sto nikad u zivotu nisam okusio ni alkohol, ni drogu, ni cigarete, i nikad necu!!!
jako si puno toga propustia u

Jeste, Baske je jehova, kao sto si ti Cetnik Draze Mihajlovica!!! :finger  :rofl
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote
jako si puno toga propustia u


Quote from: "Baske"
Quote
jako si puno toga propustia u

Quote from: "lucky_star"
da li je neko probao kombinaciju pivo/sveps?
jesan ja luce. super za