Za danas otvaram dve teme. Malo da razradimo....

Dakle, potrebno je uneti malo zivosti u ovaj forum.

1. Koliki vam je limit popijenog piva i alhohola?

2. Koje vam je najomiljenije pivo?

3. Kad ste pijani, da li ste pijani do kraja, ili vas je samo "uhvatilo" ?

4. Da li kad pijete i varite ?

5. Kako se manifestuje kad ste pijani, jel pravite sranja, bijete se i tako?

6. Da li se bolje ili losije bijete kad ste pijani ili ne?

moji odgovori:

1. zadnje koliko pamtim: 4 case popijene na ex, obicno crno vino, a pre toga 2 cista Vranca polako. Nisam mesao. Posle toga bio sam mrtav pijan tek 6-ti taksi je prihvatio da me poveze kuci. Niceg se nisam secao, povracao sam, 2 ortaka me nosila kuci.
PIVO : Popijem 6-7 piva i "uhvati me" nikad nisam bio pijan od piva do kraja.

2. PERONI (to mi dodje kao voda) kao i Jelen, PILS (ovaj domaci vise volim)

3. Gledam da me samo uhvati, jer kad sam do kraja gotov sam.

4.  Ja ne varim :D

5. Pa zavisno od situacije... uvek losije nego kad sam trezan. Kad sam pijan ponekad ne mogu da se sastavim, a lako pocne udarac.

6. Losije :D

Alo bre pa kakva je ovo tema  :D he-he treba malo ovakvih ludih tema da se razdrmamo. Ja sam trenutno u velikoj frci oko posla, radim duple smene cele nedelje (i Subotom  :bes )tako da jedva stizem da pogledam forum.

Sto se piva tice omiljeno mi je bilo crno becejsko. Ne znam da li se neko jos seca tog piva mislim da ga vise ne proizvode a bas je bilo do dzadze.

Sto se vutre tice duvam povremeno. Kako bre to Kizo da ti ne varis, a bas mi tako delujes  :lol: Salim se, mislim da je vutra dobra ali samo u veoma malim kolicinama i samo jako retko. A u pm moram opet da se spremam za posao (ono kosuljica, kravata, e sta sam docekao  :D ). Pozdrav braci Delijama i svim Srbima.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ne pijem alkohol uopste   :D

Opasna tema, nisam mogao da zaobidjem  :flasa

1. Proslog petka sam popio 12 flasa piva i nekoliko casica neke "brlje", i prvo nije uhvatilo a posle sam mu jebo kevu. Povracao sam svuda po kuci, tako da sam ostatak vikenda proveo cisteci tepih od "povracke"  :D

2. Nase Jelen i Niksicko, njihovo Corona Extra.

3. Zavisi od raspolozenja, neki put mu jebem kevu, a neki put pijem po pivo-dva.

4. Ni ja  :D

5. Ako si cool samnom onda ces imati zez do jaja. Ako se kurcis jebo sam ti kevu.

6. Lakse se pobijem kad sam pijan (jednom sam hteo da bijem 3 coveka  :nene ) ali sam mnogo jaci kad sam trezan, mislim ko nije...

U svakom slucaju jednom kad sam bio pijan izjavio sam "ovo je bolje od sexa" al sutra dan sam proklinjao svako pivo i rakiju.
Ajd ziveli  ;pivo

Quote from: "Glina"Ne pijem alkohol uopste   :D


ni ja ga ne pijem - sprovodim ga u venu! :lol:

1. unlimited.
2. heineken i crni zofman.
3. pa, kako da kazem, vece je uzivanje dok te samo "hvata" :D  ali sve zavisi od prilike...i vrste alkohola! :)
4. ne, svakoj stvari se u zivotu pojedinacno i potpuno posvecujem.  :D
5. jes' da ti kazem, pa da me nikad ne treznis...uglavnom do izrazaja dolazi moja muzikalnost, pevam...plesem...
6. losije...

da li je neko probao kombinaciju pivo/sveps?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ah konachno topic posvecen njegovom velichanstvu Alkoholu
josh bih malo proshirio anketu:
7. vashe najgore pijanstvo
8. vashe prvo pijanstvom

1.pa ovako recicu vam na primeru ove subote, imao mu buraz (Batistuta sa oazinog foruma) rodjendan: prvo jelenak kao uvod, i onda 5 duplih votki na belo, a sve sam ih gasio Pilsom. I za kraj sam popio meshavinu vinjaka i votke.  :flasa
2. Jelenak i Zofman ;pivo, od zestokih votka
3. bolje za mene kad sam komiran, onda samo sedim (ili lezim po potrebi :) ), a kad me samo uhvati obavezno pravim neka sranja (opshirnije u tachki pet).
4. ne varim
5. kad me uhvati obichno razbijam chashe, pepeljare, stolice shta mi se vec nadje pri ruci. Od neobichnijih "trofeja" tu su svakako luster, onda fliper i poker automat. Medjutim ubedljivo najvishe vremena kad sam pijan pevam i prisiljavam druge da pevaju ciganske i nacionalistichke pesme. Bash zbog tog prisiljavanja je izbijalo najvishe tucha. Recimo jednom je izbila tucha zato shto sam jednog poluhrvata terao da dize tri prsta i peva samnom "Od Topole..." :finger
6. kako kad sve zavisi od kolichine, ali najcheshce se svodi na to da se kuci vratim sa rasechenom usnom ili masnicom ispod oka. :batine
7. Moje prvo  :flasa je ujedno i najgore, iako nisam ni popio bash jako puno. Tad sam dizao srednji prst :finger  grupi od 5-6 Cigana (na Rome mislim), zato shto su se derali na mene jer pisam dva metra od njih. Epilog mozete da predpostavite :boks(slomili mi ruku je*em im mamu smrdljivu).

1. Ja sam jednom za novaka popio 8 piva. Sada kada bih toliko popio verovatno bih ostao bez zeluca (a i bez glave)

2. Domace "Jelen" Strano - godinama je bio "Caiser", zatim "Amsteel" a skoro mi burazer iz Svice doneo masu nekih piva, a ja se posebno odusevio sa "Feldschlosschen" i francuskim "8,8 premium".

3. U zadnjih nekoliko godina pijem da se ne ubijem. Ali opet, zavisi i od drustva, situacije, povoda. Ugl. od mamurluka mi je muka... pa ga izbegavam.

4. Ne varim

5. Malo sam agresivniji, ali da se bijem - ne.

6. Verujem da se losije bije. Ali kenja mi se od likova koji dobiju muda posle nekoliko flasa piva, a sutradan krenu izvinjavanja tipa: "Matori, izvini, napio sam se, nisam znao sta radim..." Zato kad pijete, pamet u glavu.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Au, koji ste vi alkosi pa to je strasno!!!!  :D  :flasa

Ne mogu da pisem po redu, odnosno po redosledu pitanja, osecacu se kao na pismenom, a to je davno proslo!

Rekordi (posle kojih sam sam i bez problema napustio popriste) , 17 pilseva (0,3) ili 12 konzervi (0,5) niksickog ali sam sutradan bio... Posle Mogrena, ortak i ja ispismo oko 8 lit. niksickog, onako uz pricu!   ;pivo  Kad popijem nisam agresivan, naprotiv tek tad sam spreman za zajebanciju. Kada je o pivu rec, retko cu pristati da popijem neko nase pivo osim niksickog. U obzir dolazi i zlatorog. Od zestokih pica (dok sam ih pio) pio sam votku, onako oko pola litre i voleo sam da popijem dobru rakiju.

E koji smo propaliteti, samo u ovom topiku je potekla reka alkohola!  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Evo me nakon Trodnevnog  :flasa   :o  :(  petak vece sam popio 20/25 hajnekena i 4/5 dzonija (i bio sam podaleko od nekog zestokog pijanstva), u subotu mi dolaze ortaci  oko 3h poslepodne i pocinje ponovo ... tu smo nas trojica popili 1,5 l rakije s tim sto sam ja jos popio 4/5 piva (volim da mesam :D ) i krecemo u strip bar kod posto jedan od ortaka tamo radi kao izbacivac, tu nastavljamo - ja prelazim na dzoni+hajneken i tu sam oko 1h posl eponoci prvi put posustao (3 puta povracao :D  ne pamtim kad sam pre toga ...) posle toga odlazimo u platinum (isto strip bar - najzesci moguci) i tu jos popijem dva viskija i jedva oodem do wc-a i ponovo jedno 2/3 puta povrtaim sve iz sebe - kad sam se vratio za stol i hteo da narucim cepi nama dvojici (posto je treci ostao u kolima da spava) i onim ravama konobar se izinvuo i rekao da ne sme vise da me sluzi jer sam preterao (kaze videli da povracam u wc-u - ne znam kako posto sam bio sam ali ... mozda kamere ...) to mi je drugi pu u zivotu da sam cuo 'ne sluzimo pijane goste', jednom kad smo u bgd-u u 6h ujutro dosli mrtvi pijani u steco da jedemo (do tad su nas uvek pustali pijane da klopamo) i evo sad ...


Sto se tice kolicina, pa sigurno je da u zadnjih 2/3 godine ot kad sam ovde ne mogu da popijemo koliko sam mogao ranije (trening - ovde se pije samo 4/5 puta mesecno :D ) tamo sam mogao da popijem 20-ak piva (onih velikih + po koja zestina u kombinaciji) ali sad nema teorije da popijem toliko. Zestinu sam uvek mogao da popijem litar i vise + opet odredjena kolicina piva.

Najvise volim da cirkam zestinu (viski i rakiju) pa onda pivo.

p.s. treci dan (juce) sam pomagao ortaku da preseli radnju tako da sam tu opet popio 10-ak piva i par domacih ;pivo

Pozdrav i ziveli

FU,ako smes javi se na ovaj topic...ali bez laganja...12+!!!!!! :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  namigivanje
;pivo
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Da preporucim odlicnu smesu za ubijanje pojma.

BAVARIA + JEGER e onda da vas vidim!!!

1.Limit zavisi od raspolozenja,nekad znabiti dosta 4komada a nekada nista od 12-13.
Pre tri vikenda sam otisao na party oko 21,a u hitnoj sam bio oko 22:30,prvo sam tri LASKA na brzaka(bio sam zedan),onda casa DJUS+VOTKA,dve case crnog vina,e onda na CETIRI PUTA FLASA MOSTARSKOG BELOG(nikad vise ovo vino ja ne pijem najgore),i hitna majka,dobio dve infuzije i normala sutradan nista ne boli!!!

2.BAVARIA,STELLA.

3.Slabo kad idem do kraja vecinom kada uhvati prekidam!

4.HAHAHA.Nikad!

5.Samo ako je potreba nekom da pomognem,nikad ja ne zapocinjem!

6.Kad sam pijan boli me kita za sve,a kad nisam onda gledam zasto bih se tukao,ako nije neki EXTRA razlog!
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Necu ni ja po redu.
Moje pivo


Nema nista lepse, nesto poput PILSA, ali bolje.
Vec par godina nista drugo ni nepijem, jedino kad ga nestane po klubovima i kafanama, ili kad nemam dovoljno $$

Kolicina, e ja se stvarno vama divim, ali ja nemogu da brojim posle negde 5,6. Nije da sam pijan, pa da se nesecam, ali nisam seo, i drmo crtice. Sto se tice tuca, da priznam ni nesecam se kad je zadnja bila, ali i kad su bile nisam zapocinjao, uglavnom neko od ortaka, ili (vecinom) druga strana. Sigurno mi bolje ide kad popijem koju, onda me nezanima nista. Ali ko sto rekoh... davno je to bilo :)  

Da ja postavim sedmo pitanje:
Sta ste to sve pili odjednom, mislim ono mesanje..

Na svadbi ortaka, udarili po pivu, pa viski(kola), onda rakija, sampanjac, vino, pa kafa i da bude gore, donose nam jos kolace...kad se tad nisam ispovracao necu vise nikad.

CeDO najbolje i jeste ALKOHOL I KOLACI ali ko moze.
Ja ne mogu.


A sto se tice mesanja evo navedoh ti:


Quote from: "Modrichha"Pre tri vikenda sam otisao na party oko 21,a u hitnoj sam bio oko 22:30,prvo sam tri LASKA na brzaka(bio sam zedan),onda casa DJUS+VOTKA,dve case crnog vina,e onda na CETIRI PUTA FLASA MOSTARSKOG BELOG(nikad vise ovo vino ja ne pijem najgore),i hitna majka,dobio dve infuzije i normala sutradan nista ne boli!!!

To nije previse ali ubitacno.

Popio sam pre mozda dva meseca 11 malih i normala jeste da mi je malo bilo muka i povratio sm,ali nista ne boli samo san hvata.
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Quote from: "Modrichha"CeDO najbolje i jeste ALKOHOL I KOLACI ali ko moze.
Ja ne mogu.


A sto se tice mesanja evo navedoh ti:


Quote from: "Modrichha"Pre tri vikenda sam otisao na party oko 21,a u hitnoj sam bio oko 22:30,prvo sam tri LASKA na brzaka(bio sam zedan),onda casa DJUS+VOTKA,dve case crnog vina,e onda na CETIRI PUTA FLASA MOSTARSKOG BELOG(nikad vise ovo vino ja ne pijem najgore),i hitna majka,dobio dve infuzije i normala sutradan nista ne boli!!!

To nije previse ali ubitacno.


Popio sam pre mozda dva meseca 11 malih i normala jeste da mi je malo bilo muka i povratio sm,ali nista ne boli samo san hvata.
I ne povracao kad si sve ovo izmesao!! :rofl  Takvi kao ti se uvek zale sutradan da su sjebani! :flasa
Probaj jednom da pijes samo jednu vrstu pica, mozda neces ici po "klopu" u hitnu! :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

E sto je jos cudnije, nisam povratio, vec sa svadne osli u neki klub.
A to je bilo jednom. Uglavnom samo udaram po CrownLageru.
Bas je jedan cigan dosao u Melburn pre jedno mesec dva, vidim ga u klubu i pridjem mu (jer je imao majcu Zvezda Srbija Nikad Jugoslavija) i raspricasmo se  o cemu nego o zvezdi. Pokusao sam da ga navucem na to pivo, ali jebiga vec se navikao na neko drugo.

Cedo Crown Lager je odlicno pivo.

Uglavnom Jelen i Hajneken,idem do faze dok me ne uhvati,nikakva dodatna sredstva,uglavnom sam opusten,i pevam-izgubim se!

Konacno pravi Topic...Pa da krenem redom:
1.Zavisi od raspolozenja(i od alkohola)
2.Domaca-Jelen i crni Zoffmann;strana-Amstel i Guinness
3.Opet  kao pod 1.
4.Samo kada se ima pri ruci...
5.Opusteno...Ne volim likove koji su agresivni kad popiju
6.Kontra pitanje-Jel vozis bolje kad si pijan?Naravno da ne
P.S.Direktori RULES :flasa

1.Moj limit varira lai tu je negde oko 8-11 piva sad kad smo slavili kraj godine u shkoli popio sam 12 piva i 1 crno vino i pola flashe neke vodke
2.Lashko,Nikshicko crno i irsko crno na tochenje shto sluzhe u onom pabu kod Londona
3.Kad pijem onda pijem do kraja :flasa
4.NE VARIM UOPSHTE!!!!!!!!!!!!!!!
5.KAd sam pijan padnem u komu  
6.Strashno loshe
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

ja sam malo gori !

ja kad pijem pijem do kraja !
meni hvata posle trece ali pijem preko 10 piva ! a posle sve mesam !
kad varim , varim pre ali ako varim posle onda mozda bljuvam ! ali pre je super kombinacija!
nevolim da se bijem!  kad pijem vise volim zajebanciju.  ako se zakacim snekim to me nervira jer lose utice na mene u pijanom stanju. posle sam u qrcu
naravno da se losije bijem kad sam pijan. e sad ne znam na kakvo stanje mislis !
kad sam pijan meni se vise dize nego sto mi se mrsti ! namigivanje

posle svake pijanke uvek kazem da necu nikad vise piti ali eto mene opet sutra vece !