Ne znam da li ste imali prilike da vidite novu reklamu za nike, reklamu  u kojoj Ronaldinjo pinpuje loptu i sa sesnaest metara je odbija od precku i to cetiri puta, bez padanja iste na zemlju.
Meni stvarno nije jasno da li je ovo moguce, mislim, voleo bih da je tacno, ali se bojim da je rec o namestaljci.


Video sam reklamu i nista mi nije jasno.Da onako precizno gadja precku i da mu se lopta uvek vraca na grudi mi se cini nemogucim.Mislim da je montaza ali ipak...

Quote from: "acafcrs"Ne znam da li ste imali prilike da vidite novu reklamu za nike, reklamu  u kojoj Ronaldinjo pinpuje loptu i sa sesnaest metara je odbija od precku i to cetiri puta, bez padanja iste na zemlju.
Meni stvarno nije jasno da li je ovo moguce, mislim, voleo bih da je tacno, ali se bojim da je rec o namestaljci.
Tebe su novinari bas nalozili da je on fudbalski vanzemaljac :D
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Nisu novinari, sam sebe pokusavam da ubedim, u ovom sivilu fudbala, fudbalu trkaca i "opasnih" trenera. Fudbalu danas trebaju vanzemaljci vise nego ikada.
Reklama jeste namestaljka, ali mislim da je samo izmontirana, a da je on pogadjao precku. Uspeo sam da skinem klip sa malo boljim snimkom i u 1min i 45 sec, 1 min 46 sec klipa kod reklame 'Estrella Damm' (iza gola, levi deo ekrana) pojavljuje se neka lopta, niodkuda. Obratite paznju na to.
Ne znam, stvarno je neverovatno.

Pričajte šta hoćete, čovek je legitimni naslednik Pelea i Maradone. Ne da je vanzemaljac, nego je vansvemirac. :D



On kaze kako to moze da izvede...
I kao doveshce neke televizije i to ce uzivo da snima...
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Pa realno gledano svi uzivamo u tome kako igra. A ako pogodi par puta precku, kao sto si opisao, mislim da cu ostaviti faks i posvetiti se istrazivanjima njegovog suta... :D
PS Posto je Ronaldinjo vanzemaljac, Sevcenko je zvanicno najbolji zemljanin na svetu - 4 komada :finger !
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ronaldinjo je Bog i batina,nož i pogača.
POsle one utakmice sa Realom može da mu popuši ceo prvi tim madriđana,"u paketu" sa svojim ženama sa akcentom na Viktoriji Bekam,kao i Emilio Butrahenjo sa svojom porodicom-gde bi im se pridružio i Horhe Luis Valdano,Kamačo i ostale "zvezde" sa Bernabeua.

Zbog Ronaldinja vredi pratiti "Primeru".

ja sam odgledao snimak koji nije reklama nego sa nekog treninga jebem li ga i stvarno ne znam za koji bi on kurac to montirao kad je bez dileme najveci igrac trenutno a ako ovako nastavi i svih vremena

Koliko se prashine diglo posle te reklame, i ljudi polemishu da li je nameshteno ili nije, a po meni je blam uopshte pitati "Shta mislish jel nameshteno?".

Ne znam jesi li čuo Bojane, posle tekme u Madridu, Viktorija je sišla s tribina ušla u Realovu svlačionicu, rekla Dejvidu "xxxx you" i otišla da popuši kurac Ronaldinju ...  :finger
A ni on se nije bunio ... što nije mene zovnuo... :D




Quote from: "Johnny Blaze"da i  ti popusis Ronaldinju ?
:rofl

Delo majstora ili kompjuterska animacija?29.11.05. 14:00

Od kako se pojavila, nova reklama za "Najki" kopačke u kojoj glavnu ulogu igra novi nosilac "Zlatne lopte", Ronaldinjo, izaziva dosta pitanja u stilu "da li je to moguće".

Ronaldinjo u spotu obuva nove kopačke i počinje da žonglira sa loptom, a zatim četiri puta uzastopno pogađa prečku iz voleja, pri čemu mu se lopta svaki put vraća i on nastavlja da žonglira njom do sledećeg šuta.

- Taj snimak nije ni pravljen za reklamu. Planirali smo da ga postavimo na Internet da se ljudi malo zabave, ali se vest o tome odmah raširila i mogu da kažem da sam ponosan, izjavio je Ronaldinjo, dok su mu se reporteri smejali.

Zvanično najbolji fudbaler Evrope pokušao je da ubedi predstavnike medija da je snimak autentičan:

- Često to radim tokom treninga i tog dana nisam uradio ništa posebno, rekao je Ronaldinjo.

Novinari su rešili da istinu potraže kod Zinedina Zidana, koji je takođe video snimak:

- Tako nešto je nemoguće, rekao je Francuz sa smeškom na licu.

Pogledajte spot i recite šta vi mislite - da li je Ronaldinjo zaista u stanju da četiri puta za redom pogodi prečku?
------------------------------------------------------------

Mislim stvarno strasno da se i mediji bave time. Lepo rece Maj 25 da je blam uopste razmisljati o tome da li je namesteno. Mislim da bi uz malo biologije i malo vise fizike laganica moglo dokazati da je nemoguce. Mozda bih i sam pokusao da nemam ispite...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Johnny Blaze"da i  ti popusis Ronaldinju ?
:rofl  :rofl  :rofl

U svoj prici oko ovoga mi nije jasan Ronaldinjo koji kao `to radi stalno na treningu`! Koji mu kurac treba to kurcenje, kao da smo svi budale! Napravim ja animaciju sebe kako skacem sa precke na precku i kazem ` ma nije to nista, stalno ja to radim na treningu`!
Bezveze...
Najgore od svega sto su se ljudi nalozili opasno na to sranje!

Nažalost,fudbal je poslednjih 15 godina toliko bedan i jadan da ljudi prosto žele da veruju da još uvek postoje neki vanserijski fudbaleri od čijih poteza ti zastaje dah...

Ronaldinjo je samo posledica naših pustih želja da postoje naslednici Pelea,Maradone,Krojfa,Van Bastena,Stoičkova,Hađija i čitave plejade izvanrednih tehničara zbog kojih je  masa i gledala fudbal...zato sam spreman da progutam ovu reklamu i njegove izjave.

Iako znam da je namešteno,želim da verujem da je moguće...zbog samog fudbala,zbog igre,koja više ne postoji,postoje samo rezultati i dopingovani fudbaleri koji umiru na treninzima a i van njih...

Quote from: "Johnny Blaze"da i  ti popusis Ronaldinju ?

... svaka čast ... respect ...